Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar wandkandelaars van verguld brons met drie lichtpunten

Een paar wandkandelaars van verguld brons met drie lichtpunten

Une paire de chandeliers muraux en chêne polychrome à trois points lumineux.
Dim. l: 106 cm
SKU: 2111170239.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #239
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #218

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Wilhelm Lehmbruck.

    Un buste de femme en bronze d'après l'oeuvre de Wilhelm Lembruck.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 650 / 800
  • #131

    “Dansende vrouw”. Een beeld van brons in art decostijl naar een werk van D.H. Chiparus.

    “Danseuse”. Statuette en bronze de style art déco d’après l’oeuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #108
    Val St. Lambert

    Een grote design lampenvoet van kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.

    Grand pied de lampe design en cristal, coloré vert dan la masse. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #357

    Een plaatijzeren lantaarn.

    Une lanterne en fer.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 55
  • #113

    Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van

    bloemen in de stijl van Gallé. Recent werk onder licentie.

    Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût de Gallé à décor à l’eau forte de fleurs. Travail récent sous licence.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #137

    “Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.

    “Fille à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Botero.
    No longer available
    Dim. H 37 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #167

    Een paar processielampen van messing. Gemonteerd op elektriciteit.

    Deux lampes de procession en laiton. Montées sur électricité.
    No longer available
    Dim. h: 147 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #337

    Vier lamparmaturen van zilvergepatineerd smeedijzer, versierd met geslepen glazen bloempjes en blaadjes.

    Quatre armatures de lampe en fer forgé argenté, avec une décoration de fleurs et feuilles en verre taillé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #171
    P. Richer

    “De Maaier”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd.

    "Le faucheur". Une statue en bronze patiné brun sur socle en marbre. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #103

    Een paddenstoellampje van meerkleurig glaspasta in de stijl van le Verre Français.

    Lampe champignon en pâte de verre polychrome dans le goût du Verre Français.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #318

    Een paar bronzen girandoles in regencestijl met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Deux girandoles en bronze style régence à six points lumineux et avec pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #47

    “Zittende beer”. Een bronzen beeld naar een werk van Irénée Rochard.

    "Ours assis". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Irénée Rochard.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 1000 / 1100
  • #191

    “Honoré de Balzac”. Een beeld van brons naar een werk van Rodin.

    “Honoré de Balzac”. Sculpture en bronze d’après l’oeuvre de Rodin.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #153

    Een paar tempelleeuwen van brons met resten van verguldsel.

    Paire de lions de temple en bronze aux traces de dorure.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #351

    Een paar lampenvoeten van goud- en zwartgepatineerd brons in de vorm van twee siervazen.

    Une paire de pieds de lampes en bronze noir et or en forme de vases.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 270 / 350
  • #123

    “Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.

    "Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #71

    Een horloge- of juwelenhanger van groengepatineerd brons in de vorm van een boom met een fazant op een tak. De voet in de vorm van drie kikkers met leeuwenkopjes tussen de poten. Begin XXe eeuw.

    Support à bijoux ou à montre en bronze à patine verte en forme d’un arbre avec un faisan. Base en forme de trois grenouilles tenant des petites têtes de lion entre leurs pattes. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #299

    Een spiegel van brons in rococostijl.

    Miroir en bronze de style rococo.
    No longer available
    Dim. 81 x 57 cm
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #415

    Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.

    Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #286

    Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.

    Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 168 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #244
    Charles Poupaert
    Period: 1874 - 1935

    “Beuken”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    "Hêtres". Pastel sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 63 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9
    Wawel, Poland

    Een koffieservies, bestaande uit koffiepot, een suikerpot, een roomkannetje en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.

    Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un crémier et six tasses et soucoupes. Marques sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #88

    Een paar houten en een paar metalen constateurs voor de duivensport.

    Deux enregistreurs en bois et métal.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #210

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale diamant in markies geslepen van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,70 ct. et un diamant central taille marquise de +- 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 5 g
    Estimate: € 2700 / 3000
  • #333

    Een Zuid-Congolees houten masker.

    Masque congolais en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #115

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een diamant in princess cut van ± 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,15 ct. et un diamant taille princesse ayant un poids total de 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,40 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #350
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur fermette". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #116

    Een eikenhouten lancierskast met twee laden onder de deuren.

    Une armoire de lancier en chêne avec deux tiroirs en dessous des portes.
    No longer available
    Dim. h: 220 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #87

    Een paar balustervaasjes en een kommetje van cloisonné op geel koper, waarbij de eerste met draken in het decor.

    Paire de petits vases balustres et un bol en cloisonné sur cuivre jaune, les premiers décorés de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #390
    A. Laenen

    “Sluis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘64.

    "Ecluse". Huile sur panneau. Signé et daté '64.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More