Similar lots by type
-
#1069Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#377Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.
Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 50 -
#911Drie porseleinen kandelaars. Brussels porselein met florale versieringen. een paar enkelvoudige kandelaars en één met vijf lichtpunten.
Trois chandeliers en porcelaine. Porcelaine de Bruxelles avec décor fleuri. Deux chandeliers et un chandelier à cinq points lumineux.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#1104Een luchter met kristallen pendeloques.
Lustre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#1022Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#955Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.
Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 650 / 700 -
#1099Een hallantaarn van messing, versierd met saterkoppen en met een eivormige coupe van geslepen glas.
Lanterne de vestibule en laiton décorée de têtes de satyre et avec une coupe ovoïde en verre taillé.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1030Een halllantaarn van handgeschilderd glas met bloemenmotief.
Lanterne de vestibule en verre au décor peint à la main de fleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#1048Vijf messingen kandelaars.
Cinq chandeliers en laiton.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#763Twee messingen wandlampen met telkens zeven lichtpunten, versierd met druivenranken en korenhalmen.
Deux lampes murales en laiton a sept points lumineux, décoration de vignes et d’épis.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#531Een cloisonné staanlamp.
Lampadaire en cloisonné.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#1085Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#151Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.
Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.No longer availableDim. h: 30 & 57 cmEstimate: € 120 / 180 -
#824Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.
Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.No longer availableDim. h: 74 - 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
Een luchter met kristallen pendeloques.
Lustre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#341Een paar zwartgelakte koperen koetslantaarns.
Paire de lanternes de calèche en métal et cuivre laqué noir.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1029Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.
Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1015Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#1079Een koperen hanglantaarn met geslepen en gesatineerde glazen coupe, versierd met guirlandes.
Lanterne à suspendre en cuivre à coupe en verre taillé et satiné décorée de guirlandes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#817Een paar messingen lampenvoeten.
Paire de pieds de lampes en laiton.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#1027Een metalen bureaulamp met tl-lamp. Medio XXe eeuw.
Une lampe de bureau en métal avec lumière néon. Mi XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#1054Een halllantaarn van koper en glas.
Lanterne de vestibule en verre et cuivre.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#975Een messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met drie engeltjes en met bloemvormige glazen kapjes.
Lustre en laiton à trois branches de lumières décorées de trois angelots et aux abat-jour en verre de forme fleur.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#428Val St. LambertEen lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25 / 40
Other lots in this auction
-
#393Twee verschillende vazen van meerkleurig Hollands aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases différents en faïence polychrome hollandaise décorés de fleurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#238Vier staties van de kruisweg in gips. Neogotiek.
Quatre stations du chemin de la croix en plâtre. Style gotique.No longer availableDim. H. 41,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1097Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#698Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor en een gele rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un grand plat en faïence de Delft avec décor en blanc et bleu et rebords jaunes. Marque en dessous.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#430Een houten hangkastje met twee deurtjes, bovenaan versierd met een gebroken fronton.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes, le dessus décoré d’un fronton brisé.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#366Een paar gefineerd houten nachtkastjes met telkens drie laden en een marmeren blad.
Deux tables de nuit en bois de placage, trois tiroirs et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#543Een grote en een kleine vaas en een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met verschillende decors. Recent werk. Onderaan gemerkt.
Un grand et un petit vase et un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome aux décors différents. Travail récent. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#164Albert RiegerPeriod: 1834 - 1905“Watermolen aan een bergrivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.,
“Moulin à eau sur une rivière de montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 86 x 58 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#827Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit tien tegels met diverse decors, zes kleine sierbordjes en een hartje.
Un lot d’objets en faïence de Delft, comprenant dix carreaux avec différents décors, six petites assiettes décoratives et un petit coeur.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#364Een lot, bestaande uit een aquarel van Andries, een ongesigneerd olieverfschilderijtje, een reproductie naar van Saene en een lithografie met een marktscène.
Lot comprenant une aquarelle par Andries, une huile sur toile non signée, une reproduction d’après Van Saene et une lithographie représentant une marché.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#544Edgard BreynePeriod: °1887“Geanimeerd interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 160 / 200 -
#644Trousselot“Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.
”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32,5 x 41 cmEstimate: € 120 / 200

