Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar wandlampen van verzilverd metaal, inclusief de lampenkappen, in de vorm van kandelaars.

Een paar wandlampen van verzilverd metaal, inclusief de lampenkappen, in de vorm van kandelaars.

Paire d’appliques en forme de candélabres en métal argenté avec leurs abat-jour.
Dim. H 67 cm
SKU: 0812150708.
Category: Verlichting.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #708
Estimate: € 450 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #732

    Een paar bronzen appliques in Lodewijk XVI-stijl met drie lichtpunten en een afbeelding van een dame en een heer op spiegelglas in de cartouche.

    Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI à trois lumières et une représentation d’une dame et un homme sur une cartouche miroitée.
    No longer available
    Dim. H 40 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #282

    “Fin d’automne”. Fotogravure naar F.J. Duchatel.

    “Fin d’automne”. Photogravure d’après F.J. Duchatel.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #287

    Twee olielampen van opaalglas met gedrukte afbeeldingen van Napoleon en Josephine op de buik.

    Deux lampes à huile en opaline. Sur la panse les effigies imprimées de Napoléon et de Joséphine.
    No longer available
    Dim. H 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #288
    Lampe Berger

    Een olielampje van meerkleurig aardewerk met een decor van grotschilderingen.

    Lampe à huile en faïence polychrome au décor de peintures de caverne.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #58

    Een lampje gedragen door een bronzen putto.

    Petite lampe porté par un putto en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #416

    Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.

    Candélabre d’église en étain de style baroque. Monté en lampadaire.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #794

    Een paar metalen lampenvoeten in de vorm van stijgbeugels.

    Paire de pieds de lampes en métal en forme d’étrier.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #304

    Een schemerlamp van brons en glas-in-lood in de geest van Tiffany.

    Lampadaire en bronze à l’abat-jour en vitraux dans l’esprit de Tiffany.
    No longer available
    Dim. H 65 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #767

    Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.

    Lustre de vestibule en bronze à six lumières. Style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 105
    Estimate: € 90 / 110
  • #6

    Een achthoekige metalen hallantaarn.

    Lanterne de vestibule octogonale en métal.
    No longer available
    Dim. H 42 cm
    Estimate: € 110 / 130
  • #706

    Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.

    Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #581

    Een ivoren groep met een rij van vijf kindjes en een hondje, trekkend aan een grote lotusbloem, waarop een krekel. Op houten sokkel. Chinees werk, begin XXe eeuw.

    Groupe en ivoire présentant une queue de cinq petits enfants et un petit chien, tirant à une fleur de lotus, sur laquelle est posé un grillon. Travail chinois, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #128

    Vijf gebogen metalen schildjes met handgeschilderde afbeeldingen van de Madonna met kind. XIXe eeuw.

    Cinq petites effigies en métal peint de la Vierge à l’Enfant. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #545,1

    Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. We voegen er zes bijpassende stoelen met rieten zit aan toe.

    Table en chêne aux pieds tournés à l’entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties aux sièges en osier.
    No longer available
    Dim. l: 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #470
    Omega

    Een automatische roestvrij stalen herenpolshorloge.

    Montre automatique à bracelet homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #16

    Een oude lederen brandweerhelm.

    Casque de pompier ancien en cuir.
    No longer available
    Dim. h: 50
    Estimate: € 55 / 65
  • #117

    Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.

    Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #474
    Albert Savery

    “De Leie in de winter”. Kleurenlitho. Met atelierstempel en buiten de plaat gesigneerd door Roger Hebbelinck en genummerd 320/350.

    “Le Lys en hiver”. Litho en couleurs. Avec cachet d’atelier et numéro 320/350 et signature de Roger Hebbelinck hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #749

    “Familiescène aan de haard”. Pastel op papier.

    “Scène de famille devant l’âtre”. Pastel sur papier.
    No longer available
    Dim. 42 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351

    “Chocolat Cosmopolite Anvers”. Oude reclameplaat.

    “Chocolat Cosmopolite Anvers”. Ancienne publicité
    No longer available
    Dim. 41 x 28,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #141
    Lecorney

    Een classicistische voorstelling van een dame bij een fontein van wit biscuit. Gesigneerd.

    Représentation classique d’une femme devant une fontaine en biscuit blanc. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #603

    Drie Chinese keizers van blauw en wit porselein in drie generaties. Onderaan gemerkt met stempel. Omstreeks 1900.

    Trois générations d’empereurs chinois en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #33

    Een damesbuste van wit marmer op een roze marmeren sokkel. Kleine beschadiging aan de strik.

    Buste de dame en marbre blanc sur socle en marbre rose. Petit dégât au noeud.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More