#679Een grote kandelaar voor 7 kaarsen in verzilverd metaal.
#33Een koperen consecratiebel, ook wel sacristiebel of altaarschel genoemd.
A copper consecration bell, also known as a sacristy bell or altar bell.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#460Een 18 kt geelgouden hanger bezet één briljantje van +- 0,05 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with one brilliant-cut diamond of approximately 0.05 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 150 / 200 -
#654Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
#563BoomEen bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
#51Een vintage design, geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt, maker gesigneerd en genummer 203/280.
A vintage design, cut crystal vase. Marked at the bottom, signed by the maker, and numbered 203/280.No longer availableDim. 20 x Ø 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#190Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.84 ct.No longer availableDim. 3,04 g m: 56.Estimate: € 800 / 900 -
#233Koch & LowyEen grote vintage architectenlamp in industriële stijl met zwart ijzeren voet, gechromeerd verstelbare arm en aluminium kap. Onderaan gemerkt en genummerd.
A large vintage architect's lamp in industrial style with a black iron base, chromed adjustable arm, and aluminum shade. Marked and numbered at the bottom.No longer availableDim. 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
A pair of Chinese jewelry cabinets of red lacquered wood with brass fittings and plaques in jadeite.No longer availableDim. h 22 x 15.5 x 13.5 cmEstimate: € 100 / 140