#243Minton, England“Shalimar, Minton”. Een 47-delig servies voor 6 personen bestaande uit 6 platte borden, 6 diepe borden, 6 dessertbordjes, 6 ondertassen, 6 tassen, 1 theepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot, 1 peper- en zoutstel, 4 kommen, 2 ovale schalen en 1 taartschotel.
"Shalimar, Minton". A 47-piece dinnerware set for 6 people consisting of 6 dinner plates, 6 soup bowls, 6 dessert plates, 6 saucers, 6 cups, 1 teapot, 1 creamer, 1 sugar bowl, 1 salt and pepper set, 4 bowls, 2 oval platters, and 1 cake plate.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#352Een modern werk, inkt op papier, getekend Zodiak Waterman en gedateerd februari 1988.
A modern work, ink on paper, signed Zodiac Aquarius and dated February 1988.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#367Een art-deco beeldje van een polychroom metalen reeënkopje op een zwart marmeren voetstuk.
An art-deco statue of a polychrome metal deer head on a black marble base.No longer availableDim. h 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#648Een lot van 5 houten batik-stempels met diverse patronen, Java Tjap, Indonesië, begin 20e eeuw.
#652J. Rousseau“De visser”. Een zamakken beeld van een jongeman met een mand gevuld met vissen en een haakstok. Getekend J. Rousseau.
#202René BosiersPeriod: 1875 - 1927“Radijzengang, Antwerpen”. Een lot van 2 schilderijen, 1 op doek en 1 op paneel. Onderaan gesigneerd. Bijgevoegd documentatie.
"Radijsgang, Antwerp". A lot of 2 paintings, 1 on canvas and 1 on panel. Signed at the bottom. Documentation included.No longer availableDim. 56 x 42 & 23 x 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#140Een lang parelhalssnoer.
A long pearl necklace.No longer availableDim. L: 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#397Een meerkleurig vintage aardewerken kan met muzikanten in het decor. In de stijl van Gianni Tosin, Etruria decor. Verso gemerkt “Stile Roma” en “Italy”.
#668Een lot porselein in paasthema bestaande uit een bruids-pot in de vorm van een groot ei met in biscuit twee tortelduifjes, twee Putti die een ei dragen en een meisje met mandje naast een ei.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style.No longer availableDim. 76 x 54 x 54 cmEstimate: € 200 / 300