#632Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Hoevezicht”. Een ets op papier. Onder buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/150, met opschrift.
"How view". An etching on paper. Signed and numbered 62/150 outside the plate, with inscription.No longer availableDim. 38 x 36,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#195P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#26Een vergulde staande lamp met ramskoppen en guirlandes.
"Peggy". A vintage plush penguin. Marked with label.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#54Francesco Bartolozzi2 19e eeuwse etsen van Francesco Bartolozzi uit de reeks ‘Paradise Lost’.
A lot of 2 19th-century etchings by Francesco Bartolozzi from the series 'Paradise Lost'.No longer availableDim. 33 x 26.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#348Een vintage polychrome porseleinen groep van 2 pauwen. Italiaans werk.
#658Een Chinees porseleinen jardinière, famille jaune, met een tweezijdig decor van jonge dames. Gele achtergrond met florale motieven. Onderaan gemerkt.
#10Een 18 kt geelgouden armbandje met geboortenaam.
#579HerizEen Iraans handgeknoopt Heriz tapijt.
#287Elkington & CoEen Engelse koffieset van verzilverd metaal. Nr 2498.
#543Limoges Raynaud & Co.Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
An 18 kt white and yellow gold necklace with pendant set with diamonds weighing approximately 0.81 ct in total.No longer availableDim. 6,70gEstimate: € 1000 / 1200