#377Een lot van twee souvenirs uit de 1ste wereldoorlog bestaande uit een groot kaliber kogel gemonteerd op een koperen voetstuk en een ‘trench-art’ obus met vermelding ‘OORLOG’ en ‘Eendracht Maakt Macht’, de obus is gedateerd 1917.
A lot of two souvenirs from World War I consisting of a large caliber bullet mounted on a copper base and a 'trench-art' shell inscribed with 'WAR' and 'Unity Makes Strength', the shell is dated 1917.No longer availableDim. h 29.5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#406Een vintage salontafel in hout, chroom en glas. Ca. 1970.
A vintage coffee table in wood, chrome, and glass. Circa 1970.No longer availableDim. 38 x 135 x 73 cmEstimate: € 120 / 180 -
#208Een art deco jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijhorende piëdestal. Onderaan gemerkt ‘Made in Belgium’ en genummerd 548.
An Art Deco jardiniere in multicolored glazed Flemish earthenware on matching pedestal. Marked 'Made in Belgium' and numbered 548 at the bottom.No longer availableDim. h 113 x Ø 37 cmEstimate: € 180 / 240 -
#249Jacob Smits“Kinderportret”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Child portrait." A drawing on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 9 x 8 cmEstimate: € 120 / 180 -
#174Willy Ros“Vismarkt te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd W. Ros en gedateerd ‘91.
"Fish Market in Lier". Oil on canvas. Signed W. Ros and dated '91.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
#451Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
#138Jan AnteunisPeriod: 1896 - 1973“Heilige maagd met kind”. Een bronzen buste op zwart houten sokkel. Gesigneerd Jan Anteunis en gedateerd 1930
"Sacred Virgin with Child.” A bronze bust on a black wooden pedestal. Signed by Jan Anteunis and dated 1930.No longer availableDim. h 38 x b 20 cmEstimate: € 160 / 220 -
#156Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#365Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
A pair of 18kt white gold earrings each set with a pearl.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 200 / 250