#162
“Slag bij Lepanto”. Een schilderij, olieverf op paneel. Oude toeschrijving aan Bonaventura I Peeters.
#90
#222
Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
A pair of girandoles with 6 light points and crystal glass decorations. -
#114
#521
Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.
A rare antique Nyishi woven helmet mask, Assam. Decorated with feathers, hornbill beak, plant fibers. India, late 19th to early 20th century. -
#593
Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
A lot of 2 Chinese jardinieres on a tray. Two artificial plants included. -
#677
Een massief houten polychroom beeld van een Aziatisch jongentje.
A solid wooden polychrome statue of an Asian boy. -
#619A TakxPeriod: 1872-1953
“Koeien en stier op stal”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#391
Een olijfgroene Murano vaas.
An olive green Murano vase. -
#429Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949
“Portret dame met hoed”. Een litho op papier. Onderaan binnen de plaat gesigneerd.
“Portrait lady with hat”. A litho on paper. Signed in the plate at the bottom. -
#697
Een oud Perzisch aardewerken potje met Iznik decoratie.
An old Persian earthenware pot with Iznik decoration. -
#91Stig Lindberg GustavsbergPeriod: 1916-1982
Een Zweeds aardewerken vintage design vaas uit de “Grazia” reeks, nr 221. Onderaan gemerkt.
A Swedish earthenware vintage design vase from the “Grazia” series, nr 221. Marked at the bottom.