Similar lots by type
-
#543
Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#11
Twee soldaten van porselein.
Deux soldats en porcelaines.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#754
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende vaasjes, twee kopjes en twee bladvormige schaaltjes.
Lot de porcelaines d’Imari comprenant deux petits vases différents, deux tasses et deux coupes en forme de feuille.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40/60 -
#324
Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van deels verguld Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant et deux cornets, partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles. sous globe.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#14
Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
Lot de onze petites calèches en porcelaine polychrome.No longer availableDim. l: 8 - 19 cmEstimate: € 55/85 -
#453
Een schotel van Imariporselein. XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor, met een meerkleurig decor van personages, bloemen en fantasiedieren.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages, de fleurs et d’animaux fabuleux.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400/450 -
#778
Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.
Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#741
Een siervaas op voet van Parijs’ porselein met een verguld decor. Eind XIXe eeuw.
Vase décoratif sur piédouche en porcelaine de Paris à décor doré. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/140 -
#113
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw. Eén met letsel aan de arm en hand.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine française. XIXe siècle. Une avec dégâts au bras et à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/60 -
#517
Een lot meerkleurig Chinees porselein, waarbij drie kopjes met bijpassende bordjes en een Cantonbordje. enkelen gerestaureerd.
Lot de porcelaines de Chine polychromes dont trois tasses et soucoupes et une petite assiette de Canton. Plusieurs restaurations.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#458
Een dekselvaasje en een sierbordje van Imariporselein.
Petit vase couvert et une assiette décorative en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 28 cm, Ø: 22 cmEstimate: € 45/60 -
#413Herend, Hongarije
Een porseleinen siervaas op vier vergulde leeuwenpootjes, versierd met een meerkleurig decor van vlinders en vogels. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en porcelaine sur quatre petites griffes et décoré d’un décor polychrome de papillons et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40/50 -
#764
Een reeks van twaalf oude espressokopjes met ondertasjes met bedrukking van Rombouts. We voegen er een koffiekan van Melitta aan toe.
Suite de douze tasses à moka anciennes et leurs soucoupes à l’impression de Rombouts. Nous ajoutons une cafetière de Melitta.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#493
Een geribde schotel van Imariporselein.
Plat à aile ondulée en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 50/60 -
#341
Een art deco vaas van Limogesporselein. Gemerkt. K5.
Vase art déco en porcelaine de Limoges. Marque K5.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 55/65 -
#328Giraud
Een vijfdelig ensemble van Limogesporselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Ensemble cinq pièces en porcelaine de Limoges décoré de fleurs polychromes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10 - 23 cmEstimate: € 40/50 -
#407
Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.
Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#473
Een gelobde schotel van Japans porselein met een roestrood decor van bloemen.
Plat lobé en porcelaine du Japon à décor rouille de fleurs.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#747
Een paar kleine monochroom witte hoornvaasjes en twee met meerkleurig en verguld decor van Brussels porselein.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles monochrome et deux autres polychromes et doré.No longer availableDim. h: 8 & 12 cmEstimate: € 50/80 -
#28Cerabel
“Bokje”. Een wit porseleinen beeldje.
“Petit bouc”. Statuette en porcelaine blanche.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#58Capodimonte
“Musicerend koppel”. Een groep van meerkleurig en verguld Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Couple musicien”. groupe en porcelaine italienne polychrome et dorée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#23
Engels porseleinen gebakservies met twee cake stands en 5 borden met een bloemendecor (één cakestaander met scheurtje).
Service à dessert en porcelaine anglaise comprenant deux plats à gâteaux et cinq assiettes. Décor de fleurs peint à la main. Un plateau à cheveu.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 60/80 -
#546
“Knielend naakt”. Een beeld van wit marmer.
“Nu agenouillé”. Sculpture en marbre blanc.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/500 -
#697
Een Portugese scheepsbarometer in messingen kast. Het kwikrecipiënt in aparte houten kist.
Baromètre de bateau portugais dans une caisse en laiton. Le récipient à mercure dans une caisse en bois séparée.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 100/120 -
#482
Boddhisatva van verguld koper. Thais werk.
Bodhisattva en cuivre doré. Travail Thaï.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 100/150 -
#266
Een antieke hoekkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met legplanken.
Encoignure ancienne, le dessous à deux portes pleines, le dessus étagère.No longer availableDim. 240 x 100 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#806
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.No longer availableDim. 165 x 85 cmEstimate: € 80/100 -
#175
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 300/400 -
#214
De verrijzenis van Christus. Olieverf op paneel, later versterkt. Vlaamse school, XVI. Toegeschreven aan ‘Dirk Verrelt’.
La Résurrection du Christ”. Huile sur panneau, renforcé récemment. Ecole flamande du XVIe siècle. Attribué à Dirk Verreit.No longer availableDim. 82 x 50 cmEstimate: € 2500/3000 -
#13
Vier boerenpersonages van terracotta met gepolychromeerde gezichtjes.
Quatre paysans en terre cuite aux visages polychromes.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 120/200 -
#497
“Vrouw met hand op het hart.” Houten beeld, draagt monogram ‘MJ’.
“Femme tenant la main sur son coeur”. Sculpture en bois monogrammée M.J.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 50/80 -
#304
Twee pentekeningen. Naar gravures door Ferdinand Kobell (1740-1799).
Deux dessins à la plume d’après de gravures par Ferdinand Kobelle (1740-1799).No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#654Henri Joseph Pauwels
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 80/120