Similar lots by type
-
#247
Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.
Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#207Pébé
“Moeder en kind”. Een gesculpteerd houten kunstwerk. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/120 -
#227
“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#691Jef. Festraets
“En hij moet Piot zijn”. Een groep van terracotta met bekende dorpsfiguren uit Hoogstraten. Gesigneerd.
“ Et lui, il doit être Piot”. Un groupe en terre cuite représentant des figures de Hoogstraten. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#221
“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
“St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#209
Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#654Luc VerleePeriod: °1939
“Arbeidersfamilie”. Een bronzen hoogreliëf in opdracht van de Raiffeisenkas.
“Famille d’ouvriers”. Un relief en bronze, une oeuvre faite à la demande de la Raiffeisenkas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#422Tinneke Swinnen
“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#217
Ruiter te paard van polychroom brons.
Jockey à cheval en bronze polychrome.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200/300 -
#193
Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750/850 -
#701
“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“Le combat”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/100 -
#208
Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400/1600 -
#578
Een Chinese krijger van donkergepatineerd messing.
Un guerrier chinois en laiton brun patiné.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/140 -
#802
“Fazant”. Een art deco beeldje van zamak op een voetstuk van zwart marmer en onyx.
“Faisant”. Une statue art déco en régule sur un pied de marbre noir et onyx.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/50 -
#212
Een stenen vrouwenbuste op korinthische zuil.
Un buste féminin sur socle en forme de colonne corinthienne.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#669
“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/45 -
#627
“Fruits d’automne”. Een beeld van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau.
“Fruits d’automne”. Une statue en régule patinée d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120/200 -
#697Lejan
“Skiër”. Een beeldje van wit crackleware. Achteraan gesigneerd. Schilfer aan de voet.
“Skieur”. Une statue en crackleware blanc. Signée à l’arrière. Eclat au pied.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#234
“Het Angelus”. Groep met twee personages van zamak.
“l’Angélus”. Un groupe de deux personnages en régule.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 80/120 -
#229
Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta naar een werk van A. F. Pick ter gelegenheid van het ‘32e fête régionale” te Halle in 1951.
Un buste de jeune fille en terre cuite patiné vert d’après une oeuvre de A.F. Pick à l’occasion de la ‘32ième fête régionale’ à Hal en 1951.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#640Ch. Demets
“Elegante Heer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900. In een schildvormige lijst.
“Homme de qualité”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900. Dans un cadre de forme écusson.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#241
Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/50 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#657
Een paar Guan Yins van gesculpteerd roze en groen jade.
Deux sculptures en jade rose et vert Guan Yin.No longer availableDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#645
Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.
Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.No longer availableDim. 76 x 163 x 82 cmEstimate: € 200/300 -
#480Quartz Moyneux
Twee vaporisators eau de parfum van 50 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 50 et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#496
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#235
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,20 ct et saphirs ayant un poids total de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 450/550 -
#157
“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#755
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#194Mathieu-Ignace Van BréePeriod: 1773-1839
Reeks van vier schetsen van Italiaanse berglandschappen. Potlood en wit gouache op papier. Met monogramstempel M.I.V.B.
Suite de quatre croquis de paysages italiens. Crayon rehaussé de gouache blanche sur papier. Cachet monogramme M.I.V.B.No longer availableDim. 12,5 x 20 cmEstimate: € 400/500 -
#49
Een lot van drie reproducties in oude kaders.
Trois reproductions encadrées anciennes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#12
Een reeks van twaalf houtsneden van Felix Timmermans. Gemonogrammeerd in de plaat.
Suite de douze gravures sur bois par Felix Timmermans. Monogrammées dans la planche.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#771
Een paar kuipfauteuils van witgepatineerd hout met blauw fluwelen bekleding.
Deux fauteuils en bois patiné blanc, revêtement en velours bleu.No longer availableEstimate: € 160/240 -
#770
Een tafelvitrine van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Une vitrine de table en bois patiné gris de style Louis XVI.No longer availableDim. b: 72 cmEstimate: € 120/200 -
#545Lady Di en Guess by Georges Marciano
Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 30 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 30 ml.No longer availableEstimate: € 40/80