#699
Een astrologische telescoop met verschillende lenzen.
Un télescope astrologique avec différentes lentilles.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 100/150 -
#482Paul Van Dessel
Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz.
#672
Een metalen brandkoffertje met eenvoudig decor.
#303
#563
Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
#496Heriz
#634
Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Une paire de gouaches persanes sur soie.No longer availableDim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#645
#667
Vier groepjes van meerkleurig porselein, waarbij twee als boeksteunen. Onderaan gemerkt.
#669
Een paar grote messingen ketels en een tijl.
#386
Een Oezbeeks handgeknoopt kleed van zijde.
#309
Een messingen godslamp versierd met engeltjes.
Une lampe de sanctuaire en laiton décorée d'anges.No longer availableDim. Ø 51 cmEstimate: € 60/100