#81Een bronzen beeld van twee fazanten op twee-kleurig marmeren voet.
#33Delfts blauwEen lot van 4 porseleinen sierborden, waarvan 3 Delfts Blauw en 1 gemerkt Villeroy & Boch.
A lot of 4 porcelain decorative plates, including 3 Delft Blue plates and 1 marked Villeroy & Boch.No longer availableDim. Ø33cmEstimate: € 2 / 35 -
#574“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
#38Een religieus lot bestaande uit een ingekaderde foto van een pater, een tekening van Christus en een plaasteren Christusbeeld in de Art-Deco stijl.
#537“Toba on his mule”. Een brons gepatineerd beeld van een Aziatische ruiter op ezel, met perkament in hand.
"Toba on his mule". A bronze patinated sculpture depicting an Asian rider on a mule, holding a scroll in his hand.No longer availableDim. 45 x 45cmEstimate: € 250 / 350 -
#705Wirel13 Franstalige stripalbums. “Les Aventures de Bessy”. Vroege uitgaven, de nummers 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 zijn eerste uitgaven. De nummers 2, 9, 12, 15 en 22 zijn latere edities. Matige tot goede staat.
13 French-language comic albums. "The Adventures of Bessy". Early editions, numbers 6, 10, 11, 18, 20, 24, 32, 36 are first editions. Numbers 2, 9, 12, 15, and 22 are later editions. Fair to good condition.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#312Frans De VaderBloemstilleven in Delftse vaas, met rozen, olieverf op het paneel.
Flower still life in Delft vase, with roses, oil on panel.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 100 / 150