Other lots in this auction
-
#68
Een gebeeldhouwd houten horlogehouder met een metalen zakhorloge. Napoléon III.
Un porte-horloge en bois sculpté et une montre à gousset en métal. Napoléon III.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#343Bergen
Een lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.
Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale smaragd van ± 1,36 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une émeraude centrale de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#600
Een grote bronzen voorstelling van Boeddha.
Une grande représentation de Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#408Wiskemann
Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
Garniture de toilette en métal argenté, motif gravé.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#559
“Bloesems”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Floraisons”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#143
Een schelpvormige schaal en een vide-poche in de vorm van een mosselschelp met een vis. Beide 900‰ zilver. Japans werk. 274,5 + 571 gram.
Un plat en forme de coquille et un vide-poche en forme de coquille de moule et d’un poisson. Tout deux en argent, 900 ‰. Travail japonais. 274,5 gr + 571 gr.No longer availableDim. b: 28 & 23 cmEstimate: € 250 / 300 -
#522
“Hoeve bij het water”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paerels. Klein letsel.
”Fermette auprès de l’eau”. Huile sur toile. Porte la signature: Paerels.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120 / 180 -
#533
Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij olifantjes. Afrikaans werk, begin XXe eeuw. Beschadiging.
Une défense sculptée en forme de file d’éléphants. Travail africain, début XXième siècle. Dégâts.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#758Val St. Lambert
Twee vazen van geslepen mauve en kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan en met sticker.
Deux vases en cristal incolore et mauve. Un vase avec une marque sous la base et une étiquette.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#251
Een art deco siervaas van meerkleurig Belgisch aardewerk.
Vase art déco en faïence polychrome belge.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#405Murano
Een staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.
Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.No longer availableDim. H: 27 cmEstimate: € 30 / 50