#94Henri Joseph F. PiéronPeriod: 1856 - 1912“Koeien aan het water”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd. Scheur in het doek. Gedateerd 1877.
#279Tilla Van HeesPortret van Aloïs De Laet, olieverf op schilderspaneel. Getekend Tilla Van Hees. Tilla Van Hees leerde schilderen in het atelier van Aloïs De Laet.
#66Een plantentafeltje met 2 niveaus, messing en onyx.
A plant table with 2 levels, brass and onyx. -
"Still life", a painting, oil on canvas, signed. -
"Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed. -
#123Een make-up doos met ingebouwde spiegel, afkomstig uit de 19e eeuw, met schildpadmotief.
#151Dominic Benhura“Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.
"Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate. -
#306Een massief houten piedestal in Empire stijl.
A solid wood pedestal in Empire style. -
#134Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968“Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.
#413Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van leeuwen.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese earthenware. Decorated with lions.