#35Vijf keramische borden, waaronder vier in Delftse stijl met blauwe decoraties en een Roemeense polychrome schotel met bloem- en vogelmotieven.
Five ceramic plates, including four in Delft style with blue decorations and one Romanian polychrome dish with floral and bird motifs.No longer availableDim. +Ø 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#48THL“Maria met kind” & “Engel”. Een lot van 2 aardewerken beeldjes, Interbellum, in de stijl van Jeanne Hebbelinck. Verso gemerkt en genummerd.
"Maria with child" & "Angel." A lot of 2 earthenware figurines, Interbellum period, in the style of Jeanne Hebbelinck. Marked and numbered on the back.No longer availableDim. 23 & 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239Frans MasereelPeriod: 1889-1972“Maison Osterrieth, Anvers”. Een houtsnede op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 1955. Monogram in de plaat. Sporen van vochtschade.
#151Een gefineerde cartel met console in Lodewijk XV-stijl, rijkelijk versierd met vuurvergulde bronzen en getooid door een alegorie op de tijd. Blauwe Romeinse cijfers, drie sleutelgaten. Achteraan gemerkt C. Personne à Amiens.
A veneered cartel clock with console in Louis XV style, richly decorated with fire-gilded bronzes and adorned with an allegory of time. Blue Roman numerals, three keyholes. Marked on the back C. Personne à Amiens.No longer availableDim. H. 95 + 35 x 60 cmEstimate: € 4200 / 4800 -
#75W.F. KirkpatrickEen set antieke botermessen met handvatten van parelmoer in een rood stoffen etui, met details in zilver en afkomstig uit de Victoriaanse periode. Toegevoegd een beschadigde zilveren suikertang (800.‰)
A set of antique butter knives with mother-of-pearl handles in a red fabric case, featuring silver details and originating from the Victorian period. Also included is a damaged silver sugar tong (800‰).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#120Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds weighing approximately 0.64 ct in total.No longer availableDim. 2,89 gEstimate: € 750 / 850 -
#193Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.