#79Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277WiskemannEen tafelstuk van verzilverd metaal op een bijpassende spiegel. Gemerkt.
A centerpiece made of silver-plated metal on a matching mirror. Marked.No longer availableDim. H: 15cmEstimate: € 100 / 150 -
#301W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
#661Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.
A lot of 2 jugs and a vase in porcelain, cobalt blue with rich gilt decoration. The jugs are marked Limoges and the vase Bavaria.No longer availableDim. h 33,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#80Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,34 ct. en twee kleine briljantjes van 0,02 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.34 ct. and two smaller brilliant-cut diamonds of 0.02 ct.No longer availableDim. 3,04 gEstimate: € 600 / 700 -
#125Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen“Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.
#248Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.
#325Een theaterkijker van messing en parelmoer, inclusief een bijpassend fluwelen tasje, vermoedelijk uit de late 19e tot vroege 20e eeuw, onleesbaar gemerkt, 'Paris'.
A theatergoer of brass and mother of pearl, including a matching velvet pouch, presumably from the late 19th to early 20th century, illegible mark, 'Paris'.No longer availableDim. 8,5 x 3,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#36Een gebeitste vierkante jardinière. Versierd met vier bollen op de hoeken.
A stained square planter. Decorated with four balls on the corners.No longer availableDim. 61 x 54 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#362“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Achter de kader onleesbaar gesigneerd.
"Heath View". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed illegibly behind the frame.No longer availableDim. 25 x 41 cmEstimate: € 40 / 60