#558Een houten design tafel in massief lichte eik.
#148Een lot van zeven stuks gevarieerd zilverwerk bestaande uit twee theepotten, een melkkannetje, een beker, twee kristallen schaaltjes met zilveren rand en voet en een serveertang. Behalve de beker en het melkkannetje alles voorzien van zilverkeuren.
#435Een luchtertje en twee bijpassende appliques met glazen pendeloques.
A small chandelier and two matching wall sconces with glass pendeloques.No longer availableDim. H: 50cm & 24cmEstimate: € 40 / 60 -
#253Een art-deco beeld in zamak op marmer voorstellend 2 herten. Gesigneerd in het marmer ‘Gilot’.
An art-deco sculpture in zamak on marble depicting 2 deer. Signed on the marble 'Gilot'.No longer availableDim. 42 x 66 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Léon Delderenne“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne.Beschadigde kader.
"Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#258“Pilote. Schipper met roer”. Een beeld van zamak met houten sokkel. Getiteld en gesigneerd Xavier Raphanel.
"Sailor with rudder". A sculpture made of zamak with a wooden base. Marked Pilot. Signed X. Raphanel.No longer availableDim. H: 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#632“Baaizicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bay view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 21 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#411R. Vandervorst“Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.
#424Clement Van LysebettenPeriod: 1921 - 1996“Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.
"Nude at the bar". A painting, oil on panel, signed by Clement Van Lysebetten.No longer availableDim. 52.5 x 36.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#560Een zes rijen parelhalssnoer met verzilverd slot.
A six-row pearl necklace with a silver plated clasp.No longer availableDim. L: 27 cmEstimate: € 100 / 150