#113Een gevarieerd lot zilver bestaande uit een beker gemerkt Delheid 800 en de naam Jacqueline, een lot van 6 koffielepels gemerkt JS 800, een lot van 6 koffielepels gemerkt B, een lot van 4 koffielepels gemerkt 800 en opschrift Brugge gilde St Joris, een soeplepel gemerkt Delheid A 800 met opschrift Tir National de Belgique en een 2-delig dessertbestek met Franse keuren. Totaalgewicht 430 gram. Toegevoegd 2 serveervorken, 1 serveerlepel en een koffielepel met zilveren handvatten en ivorine.
A varied lot of silver including a cup marked Delheid 800 with the name Jacqueline, a set of 6 coffee spoons marked JS 800, a set of 6 coffee spoons marked B, a set of 4 coffee spoons marked 800 with inscription Brugge gilde St Joris, a soup ladle marked Delheid A 800 with inscription Tir National de Belgique, and a 2-piece dessert set with French hallmarks. Total weight 430 grams. Included are 2 serving forks, 1 serving spoon, and a coffee spoon with silver handles and ivorine.No longer availableDim. 800‰ 430 gramEstimate: € 200 / 300 -
#144Herman SelleslagsPeriod: °1938“Portret van Sir Paul McCartney, Hyde Park, Londen 1968”. Een foto op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.Sir Paul werd op 18 juni 82 jaar.
"Portrait of Sir Paul McCartney, Hyde Park, London 1968." A photo on paper, signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#378“De kus”. Een beeld in zwartgepatineerd koper voorstellend een koppel in innige pose.
"The kiss." A sculpture in black-patinated copper depicting a couple in an intimate pose.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#544Een handgeknoopt oosters meerkleurig tapijt.
A hand-knotted multi-colored Oriental carpet.No longer availableDim. 195 x 205 cmEstimate: € 80 / 120 -
#115Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#130Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 500 / 600 -
#183Val Saint LambertEen 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.
A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.No longer availableDim. h 11 x Ø 10 cm (water)Estimate: € 250 / 350 -
#249J. Vermoesen“Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#318Een koperen kandelaar met engelenhoofdjes, omgebouwd tot lampenvoet op een sokkel bekleed met met velours. Schade aan de hals.
A copper candlestick with angel heads, converted into a lamp base on a pedestal covered with velvet. Damage to the neck.No longer availableDim. h 87 cmEstimate: € 50 / 70