#346Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.
#479Harry Guttman“Naakt met figuren”. Een chromolitho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 204 /300.
"Nude with Figures." A chromolithograph on paper. Signed and numbered 204/300 outside the image.No longer availableDim. 52,5 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#609Rik VersonnenPeriod: 1919-1997“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘76.
"Still Life Flower Bouquet" - A painting, oil on canvas. Signed and dated '76 at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 38,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#548Een paar blauw en witte Delftse aardewerken uitbundig gedecoreerde dekselvazen op vier poten. Met romantische taferelen. Draagt apocrief merkteken onderaan: LVD.
#573“Cleoniceras Albiense”. Een geslepen en gepolijst Ammonietpaar. Madagascar, Krijt.
“Cleoniceras Albiense”. A polished and polished Ammonite pair. Madagascar, Cretaceous.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#403Een lot van 2 vintage oscilloscopen, bestaande uit een Dynatek 8020 met gebruiksaanwijzing bijgevoegd, en een Tektronix 475.
A lot of 2 vintage oscilloscopes, consisting of a Dynatek 8020 with included user manual, and a Tektronix 475.No longer availableDim. 15 x 43 x 36 & 16 x 29 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#428“Garrulus Glandarius”. Een opgezette Vlaamse Gaai gezeten op een tak. Taxidermie.
"Garrulus Glandarius". A mounted Eurasian Jay perched on a branch. Taxidermy.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#178Een rijkelijk gebeeldhouwd en geajoureerd paneel.
#405Een geslepen spiegel in een vergulde houten kader. Met bijhorende wandconsole.
A cut mirror in a gilded wooden frame. With matching wall bracket.No longer availableDim. h 80 x b 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#133Een lot Delft porseleinen sierborden met divers decor, 1 groot en 4 middel formaat, waarvan 1 met barst. 18e en 19e eeuws.
A lot of Delft porcelain decorative plates with various designs, 1 large and 4 medium-sized, one with a crack. 18th and 19th century.No longer availableDim. Ø 34,5 & 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#32Frans Van Immerseel“Immerseeltjes”. Een lot van zes spreuken door Frans Van Immerseel, Allen buiten de plaat gesigneerd.Wie zijn kind bemint, spaar’ de roede niet. Optimist tot in de kist. E.a.
A lot of six proverbs by Frans Van Immerseel, all signed outside the plate. "He who loves his child, spares not the rod." Optimist even to the grave. And others.No longer availableDim. 23 x 14 cmEstimate: € 50 / 70