#626Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.
#463Twee antieke aardewerken kommen, naar de Song-dynastie.
#311Een religieus plaasteren gepatineerd beeld van de Heilige Moeder staand in een nis. Sporen van restauratie bovenaan.
A religious plaster patinated statue of the Holy Mother standing in a niche. Signs of restoration at the top.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258“Pilote. Schipper met roer”. Een beeld van zamak met houten sokkel. Getiteld en gesigneerd Xavier Raphanel.
"Sailor with rudder". A sculpture made of zamak with a wooden base. Marked Pilot. Signed X. Raphanel.No longer availableDim. H: 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#345Een Art-Deco luchter in aluminium en opalineglas.
#609Rik VersonnenPeriod: 1919-1997“Bloemenboeket”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘76.
"Still Life Flower Bouquet" - A painting, oil on canvas. Signed and dated '76 at the bottom.No longer availableDim. 78,5 x 38,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit, waarbij enkele scheuren in de naad aanwezig.
No longer availableDim. 33 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#357Een veelkleurige vaas met plooimotief van Murano glas.
A multicolored vase with pleated motif in Murano glass.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#485Léo Ferré.Period: 1916-1993Veertien langspeelplaten. UItgaven uit de tijd.
#242Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965“Oude stad”. Een gravure, gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat.
#169Romain SteppePeriod: 1859-1927“Soir d’Août”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Evening in August". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 73,5 x 94 cmEstimate: € 500 / 700 -
#122Alphonse Mora“Winters dorpszicht aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Alphonse Mora.
"Winter village view at the pond". A painting, oil on canvas, signed by Alphonse Mora.No longer availableDim. 87.5 x 118 cmEstimate: € 150 / 250