Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale saffieren van 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale saffieren van 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

A pair of white gold earrings set with two central sapphires of 0.64 ct. each and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.
Dim. 2,87 g
SKU: 2506240390.
Auction day: 26 June 2024 19:00
Catalogue #390
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #79
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    No longer available
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #277
    Wiskemann

    Een tafelstuk van verzilverd metaal op een bijpassende spiegel. Gemerkt.

    A centerpiece made of silver-plated metal on a matching mirror. Marked.
    No longer available
    Dim. H: 15cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #301
    W. Lübke & C. Lützow

    “Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.

    "Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.
    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #661

    Een lot van 2 kannen en een vaas in porselein, kobaltblauw met een rijkelijk vergulde versiering. De kanne zijn getekend Limoges en de vaas Bavaria.

    A lot of 2 jugs and a vase in porcelain, cobalt blue with rich gilt decoration. The jugs are marked Limoges and the vase Bavaria.
    No longer available
    Dim. h 33,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #676

    Een kinderstoeltje van stoomgebogen beukenhout met rieten zit. In de geest van Thonet.

    A child's chair made of steam-bent beechwood with a woven cane seat. In the style of Thonet.
    No longer available
    Dim. H. 117 x 50 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #80

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,34 ct. en twee kleine briljantjes van 0,02 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.34 ct. and two smaller brilliant-cut diamonds of 0.02 ct.
    No longer available
    Dim. 3,04 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #415

    “Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje met lederen aanhangsels.

    "Ghau". A gilded Tibetan portable altar with leather attachments.
    No longer available
    Dim. 5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #125
    Rud Thygesen & Johnny Sorensen Magnus Olensen

    “Model 5331”. Een lot van 6 vintage Mid-Century design armstoelen. Geplooid berkenhout met gevlochten gestoffeerde zitting. Ontwerp door Rud Thygesen & Johnny Sorensen voor Magnus Olensen, Denemarken 1960.

    "Model 5331." A lot of 6 vintage Mid-Century design armchairs. Pleated birch wood with woven upholstered seat. Designed by Rud Thygesen & Johnny Sorensen for Magnus Olensen, Denmark 1960.
    No longer available
    Dim. 75 x 53 x 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #248

    Een 12-delig servies, gemerkt Wiskemann. Bestaande uit grote messen, vorken, lepels en dessertmessen, vorken en lepels.

    A 12-piece dinnerware set, marked Wiskemann. Consisting of dinner knives, forks, spoons, and dessert knives, forks, and spoons.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #325

    Een theaterkijker van messing en parelmoer, inclusief een bijpassend fluwelen tasje, vermoedelijk uit de late 19e tot vroege 20e eeuw, onleesbaar gemerkt, 'Paris'.

    A theatergoer of brass and mother of pearl, including a matching velvet pouch, presumably from the late 19th to early 20th century, illegible mark, 'Paris'.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 3,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #36

    Een gebeitste vierkante jardinière. Versierd met vier bollen op de hoeken.

    A stained square planter. Decorated with four balls on the corners.
    No longer available
    Dim. 61 x 54 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #362

    “Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Achter de kader onleesbaar gesigneerd.

    "Heath View". A painting, oil on canvas in a gilded frame. Signed illegibly behind the frame.
    No longer available
    Dim. 25 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More