#69Marcel CanneelPeriod: 1894 - 1953“Herfstboom”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Canneel. Toegevoegd een magazine, Savoir et Beauté’, no 8 - aout 1925, met hierin een artikel over Marcel Canneel.
"Autumn Tree" - A painting, oil on canvas, signed by Marcel Canneel. Includes a magazine, 'Savoir et Beauté', no 8 - August 1925, featuring an article about Marcel Canneel.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
A partly gilded copper table lamp on three lion paw feet.No longer availableDim. h 67 x 43 x 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#171Charles CatteauPeriod: 1930Een art-deco vaas, Boch Frères Keramis, Charles Catteau, F1053 en D1449. 1930.
#513Een boudoir tapijt. Draagt een etiket met de vermelding "India Silk".
#7Een antieke theemuts in de vorm van een pop, handbeschilderd papier-maché hoofdje en handen.
An antique tea cozy in the shape of a doll, with hand-painted papier-mâché head and hands.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#432Frans CroesPeriod: 1936 - 2011Een lot van 2 schilderijen van de Mechelse kunstenaar Frans Croes, gekend provo en voorman van de Mechelse Kabouterberbeweging. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
A lot of 2 paintings by the Mechelen artist Frans Croes, known as a provocateur and leader of the Mechelen Gnome Movement. Signed and dated '88.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#364Lieve Gryson“Danse Macabre”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Danse Macabre". A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76Kieninger, GermanyEen staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.
#161Salvatore MelaniPeriod: 1902 - 1934“Windhonden”. Een groep in brons met 2 lopende honden op een marmeren voet. Gesigneerd S. Melani.
"Greyhounds". A group in bronze with 2 running dogs on a marble base. Signed S. Melani.No longer availableDim. 23 x 65 x 14 cmEstimate: € 300 / 400 -
#587Een keramische schaal in een rustieke stijl met een reliëfdecoratie in het centrum, mogelijk een bakvorm.
A ceramic bowl in a rustic style with a relief decoration in the center, possibly a baking form.No longer availableDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#231“3 Muzikanten”. Een meerkleurig polychroom, porseleinen groep. Achteraan gemerkt met “M”.
"3 Musicians". A polychrome porcelain group. Marked with "M" at the back.No longer availableDim. 21,5 x 27 cmEstimate: € 150 / 250