#358Een handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale motieven, afgewerkt met goudverf. Onderaan een merkteken en opschrift. Frans werk.
A hand-painted porcelain lidded vase with floral motifs, finished with gold paint. Mark and inscription at the bottom. French work.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#144Herman SelleslagsPeriod: °1938“Portret van Sir Paul McCartney, Hyde Park, Londen 1968”. Een foto op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.Sir Paul werd op 18 juni 82 jaar.
"Portrait of Sir Paul McCartney, Hyde Park, London 1968." A photo on paper, signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#122Alphonse Mora“Winters dorpszicht aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Alphonse Mora.
"Winter village view at the pond". A painting, oil on canvas, signed by Alphonse Mora.No longer availableDim. 87.5 x 118 cmEstimate: € 150 / 250 -
#156Een postmodern design tafel met vierkant glazen blad en gebold glazen poten. Toegeschreven ontwerp aan Piero Lissoni voor Glas Italia.
A postmodern design table with a square glass top and curved glass legs. Attributed design to Piero Lissoni for Glas Italia.No longer availableDim. 77 x 150 x 150 cmEstimate: € 600 / 1200 -
#82Jos HendrickxPeriod: 1906-1971“Marokko 1970”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. Verso atelierstempel.
"Morocco 1970". A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom, titled on the back. Studio stamp on the back.No longer availableDim. 25 x 34,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#484“Zittend naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#38Gesculpteerd houten beeld van een leeuw met wapenschild.
Carved wooden statue of a lion with coat of arms.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#242Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965“Oude stad”. Een gravure, gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat.
#466Een ronde bijzettafel in art deco-stijl.
A round side table in Art Deco style.No longer availableDim. H. 54 x Ø 59 cmEstimate: € 180 / 220 -
#147Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
"AEOL" An American Harp Zither. A wooden string instrument, marked inside with label; A.Eichler Company. Mid-1900s to 1925.No longer availableDim. 52 x 35,5cmEstimate: € 250 / 350