Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale saffieren van 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

Een paar witgouden oorbellen bezet met twee centrale saffieren van 0,64 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

A pair of white gold earrings set with two central sapphires of 0.64 ct. each and diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct.
Dim. 2,87 g
SKU: 2506240390.
Auction day: 26 June 2024 19:00
Catalogue #390
Estimate: € 1000 / 1200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #558

    Een houten design tafel in massief lichte eik.

    A wooden design table in solid light oak.
    No longer available
    Dim. 75 x 220 x 99 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #148

    Een lot van zeven stuks gevarieerd zilverwerk bestaande uit twee theepotten, een melkkannetje, een beker, twee kristallen schaaltjes met zilveren rand en voet en een serveertang. Behalve de beker en het melkkannetje alles voorzien van zilverkeuren.

    A lot of seven pieces of assorted silverware including two teapots, a cream jug, a cup, two crystal bowls with silver rims and bases, and a serving tong. Except for the cup and the cream jug, all items are marked with silver hallmarks.
    No longer available
    Dim. 895 gram
    Estimate: € 250 / 350
  • #435

    Een luchtertje en twee bijpassende appliques met glazen pendeloques.

    A small chandelier and two matching wall sconces with glass pendeloques.
    No longer available
    Dim. H: 50cm & 24cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #517
    J Schuybroek

    Een groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “KOFFIE”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.

    A large cylindrical coffee tin with Art Deco inscription "COFFEE". Red, black, and gold colors. Manufactured by "Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers".
    No longer available
    Dim. 45 x Ø31cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #253

    Een art-deco beeld in zamak op marmer voorstellend 2 herten. Gesigneerd in het marmer ‘Gilot’.

    An art-deco sculpture in zamak on marble depicting 2 deer. Signed on the marble 'Gilot'.
    No longer available
    Dim. 42 x 66 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #79
    Léon Delderenne

    “Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Delderenne. Beschadigde kader.

    "Farm view". A painting, oil on panel, signed L. Delderenne. Damaged frame.
    No longer available
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #258

    “Pilote. Schipper met roer”. Een beeld van zamak met houten sokkel. Getiteld en gesigneerd Xavier Raphanel.

    "Sailor with rudder". A sculpture made of zamak with a wooden base. Marked Pilot. Signed X. Raphanel.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #632

    “Baaizicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Bay view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 21 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #275
    Period: 1955

    Een vintage luchter met 9 melkglazen bollen/lichtpunten. Medio jaren 50 van de vorige eeuw.

    A vintage chandelier with 9 milkglass globes/light points. From the mid-1950s.
    No longer available
    Dim. h 85 x Ø 52 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #411
    R. Vandervorst

    “Innige omhelzing”. Een groen gepatineerd bronzen beeldje, getekend R. Vandervorst.

    "Intimate embrace." A green patinated bronze figurine, signed R. Vandervorst.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #424
    Clement Van Lysebetten
    Period: 1921 - 1996

    “Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.

    "Nude at the bar". A painting, oil on panel, signed by Clement Van Lysebetten.
    No longer available
    Dim. 52.5 x 36.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een zes rijen parelhalssnoer met verzilverd slot.

    A six-row pearl necklace with a silver plated clasp.
    No longer available
    Dim. L: 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Juni 2024

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vr. 21 & zat. 22 Juni van 10.00 tot 17.00.

25 June 2024 19:00
26 June 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More