#397Een art-deco stijl vintage aardewerken kruik in grijs-groen. Onderaan gemerkt ‘Partenon’.
An Art Deco style vintage terracotta jug in gray-green. Marked 'Partenon' at the bottom.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#298Een vernikkeld koperen ‘yachting’ lampje, ca. 1900.
A nickel-plated copper 'yachting' lamp, circa 1900.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 80 / 100 -
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
#159Jacob Ruisdael“De Waterval”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
#267Koos Van der KaaijPeriod: 1900-1976“Twee Kindjes”. Een aardewerken gesculpteerd dubbel borstbeeld. Onderaan gesigneerd, gedateerd 1952 en genummerd 2/10.
"Two Children". A sculpted earthenware double bust. Signed, dated 1952, and numbered 2/10 at the bottom.No longer availableDim. 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#637“Poicephalus Senegalus”. Het Bont Boertje of Senegal-papegaai. Een opgezet vogeltje op zijn/haar rug liggend en spelend met een bal. Taxidermie.
"Poicephalus Senegalus". The Senegal Parrot or Senegal Parrot. A mounted bird lying on its back and playing with a ball. Taxidermy.No longer availableDim. h 11 x l 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#301W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
#60Een 18 kt geelgouden en platina ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt yellow gold and platinum ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 2,51 gEstimate: € 450 / 500 -
#358Een handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale motieven, afgewerkt met goudverf. Onderaan een merkteken en opschrift. Frans werk.
A hand-painted porcelain lidded vase with floral motifs, finished with gold paint. Mark and inscription at the bottom. French work.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371MinoltaPeriod: 1976-1979Een lot van 4 vintage Minolta camera’s, bestaande uit een SR-1 in koffer met 5-tal lenzen en toebehoren, een SR-3 met lens, een X-300 met lens en een SRT-100X.
A lot of 4 vintage Minolta cameras, including an SR-1 in case with 5 lenses and accessories, an SR-3 with lens, an X-300 with lens, and an SRT-100X.No longer availableEstimate: € 60 / 80