Other lots in this auction
-
#373“Le Printemps” & “L’ésté”. Twee sierborden van meerkleurig Frans aardewerk. Gedateerd 1786.
”Le Printemps” & “L’Esté”. Deux assiettes décoratives en faïence de France. Datées 1786.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#548“Personage”. Een Afrikaans houten beeldje. Ngombe, Uubangu. D. R. Congo.
”Personnage”. Une statue africaine en bois. Ngombe, Uubangu. D. R. Congo.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#278Een siervaas met oren en een siervaas op voet van Parijs’ porselein met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde details. XIXe eeuw. We voegen er een deels vergulde siervaas , versierd met meerkleurige bloemen in hoogreliëf aan toe.
Un vase à anses et un vase sur pied en porcelaine de Paris, paysages peints à la main et détails dorés. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase partiellement doré, décorations de fleurs en haut-relief.No longer availableDim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#629Een grote schouwspiegel in Lodewijk XVI-stijl met verguld houten lijst en met een beigegepatineerd bas-reliëf met een voorstelling met putti. Begin XXe eeuw.
Un grand miroir de cheminée style Louis XVI avec encadrement en bois doré et bas-relief en patine beige, représentation de putti. Début XXième siècle.No longer availableDim. 240 x 110 cmEstimate: € 650 / 700 -
#628Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 130 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#308Een paar Frans porseleinen vazen met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor in gouden omlijsting op blauwe fond. Lichte randschade aan de voet.
Une paire de vases en porcelaine de France, décor de fleurs peint à la main, encadrement doré sur fond bleu. Petit dégât au pied.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#338Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Ingetogen vrouw”. Terra cotta gesigneerd.
”Femme réservée”. Une statue en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#477Twee koppels van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Eén met restauratie aan de basis. XIXe eeuw.
Deux couples en porcelaine de Bruxelles polychrome et doré. Un avec restauration à la base. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#455Een houten inktstel met glazen inktpotjes en met een Napoleonbuste van geglazuurd aardewerk. We voegen er een brievenopener aan toe.
Un ensemble d’écriture à récipients en verre et un buste de Napoléon en faïence glaçurée. Nous ajoutons un coupe papiers.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#48S.T. Dupont, ParisTwee aanstekers van verguld metaal en zwarte lak. Gemerkt, verschillende afmetingen. We voegen er een vergulde aansteker van het Merk Flaminaire France aan toe.
Deux briquets en métal argenté et laque noir. Avec marque, de tailles différentes. Nous ajoutons un briquet de la marque Flaminaire France.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#407Een eikenhouten schrijf-/klasseermeubeltje. Linker deurtje vervangen.
Un petit meuble d’écriture/classement en chêne. La porte de gauche à été remplacée.No longer availableDim. 35 x 40 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#210Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 500 / 600

