#447Een apothekersweegschaal in vitrine. Achterste ruitje manco, onvolledig.
#37Een tabernakeldeurtje met een gepolychromeerd gipsen reliëfdecor van Veronica met de zweetdoek. Omstreeks 1600.
Une porte de tabernacle à décor en plâtre en relief de Sainte Véronique au Suaire. +- 1600.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht ± 1,68 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguette ayant un poids total de ± 1,68 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 850 / 1000 -
#320Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale robijn van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un rubis central de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 450 / 550 -
#56Een paar vierkante fauteuils met zwart lederen bekleding.
#330Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp en twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 0,15 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille et deux brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 2,69 gEstimate: € 350 / 450 -
#308Een oud Russisch houten abacus.
Un ancien boulier russe.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#266Een tweeledige jachtkast van gebeeldhouwd eikenhout met gevitreerd opzet.
#369Torii Kiyonaga“Het badhuis”. Een Japanse kleurenhoutsnede.
”Les bains publics”. Une gravure sur bois japonaise polychrome.No longer availableDim. 37 x 52 cmEstimate: € 120 / 180