Similar lots by type
-
#734
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een schotel en een kan van Nimy, twee Tsjechische siervaasjes en twee verschillende jardinières van Belgisch aardewerk.
Un lot de faïence polychrome, comprenant un plat, une verseuse Nimy, deux vases tchèques et deux jardinières belges.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#11
Een inktpot van meerkleurig aardewerk, versierd met twee barokke dolfijnen en een schelp. Eén recipiënt vervangen en één dekseltje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk Frans.
Un encrier en faïence de style baroque et décoré de dauphins et d’une coquille. Un récipient a été remplacé et un couvercle a été restauré. Marque à la base. Probablement français.No longer availableDim. b: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#143
Een art deco tijger van groengeglazuurd aardewerk.
Un tigre en faïence à glaçure verte, art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150/180 -
#288Vileroy & Boch
Een lot van vijf bierpullen van meerkleurig aardewerk met Duitse spreuken. Onderaan gemerkt.
Un lot de cinq chopes en faïence polychrome avec inscriptions allemandes. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#480
Een oude vaas van steengoed met druipglazuur. Omstreeks 1900.
Grand vase en grès à glaçure coulée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45/55 -
#367
Een achthoekige dekselvaas van blauw en wit aardewerk, bovenaan versierd met een leeuw. We voegen er een klepkan met een polychroom bloemendecor aan toe. Delft.
Une potiche octogonal en faïence blanche et bleue, fretel en forme de lion de pho. Nous ajoutons une verseuse à motif floral, Delft.No longer availableDim. h:Estimate: € 40/50 -
#647
Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.
Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#631Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Afrikaanse man met hoed”. Een buste van terracotta op houten sokkel.
“Africain au chapeau”. Buste en terre cuite sur socle en bois noirci.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#93
Een lot van negen Hemiksemse tegels. Eerste helft XXe eeuw. Enkele kleine beschadigingen.
Un lot de neuf tuiles de Hemiksem, première partie XXième siècle. Quelques dégats.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 90/120 -
#702Royal Dux
“Vissers en jagers”. Een groep van meerkleurig aardewerk.
“Couple de pêcheurs et chasseurs”. Groupe en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#743Turmac Constantinopel
Een brievenhouder van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un porte lettre en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. l: 18 cmEstimate: € 50/80 -
#460
Een aardewerken vaas in art nouveaustijl. Gesigneerd ‘Canti”.
Vase en faïence de style art nouveau. Signé Canti.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/36 -
#293
Een driedelig kaststel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee smalle vazen. Vermoedelijk Belgisch werk. Onderaan genummerd.
Garniture de cabinet en faïence polychrome en trois parties, comprenant un vase à couvercle et deux vases étroits. Probablement fabrication belge. Numérotés à la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#681
Een vaas van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk. Begin XXe eeuw. Kleine opening voor elektriciteitsdraad aan de zijkant.
Un vase en faïence à glaçure flamande. Début XXième siècle. Petite ouverture sur le coté pour montage à l’électricité.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#364Boch Keramis
Een eironde vaas van aardewerk met een opstaande en verspreide rand met een decor van bloemen op bruine achtergrond. Onderaan gemerkt. Decor D2770. Vorm 945.
Un vase ovoïde en faïence, décor de fleurs sur fond brun foncé. Marque à la base. Décor D2770. Forme 945.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/240 -
#131
“L’ Ondine”. Een beeld van terracotta naar en werk van Carrier Beleuse. Beschadigingen.
“L’Ondine”. Une statue en terre cuite d’après une oeuvre de Carrier Beleuse. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/300 -
#680
Een driedelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence bleue et blanche comprenant un vase couvert et deux cornets.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/60 -
#741
Drie verschillende siervazen vaan meerkleurig Belgisch aardewerk met gestileerde bloemendecors.
Trois vases différents en faïence polychrome belge, décor fleurs.No longer availableDim. h: 36 & 42 cmEstimate: € 60/100 -
#287
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot, twee vaasjes, een sierbord, een reliëf, een belletje, een molen, een kleine jardinière en enkele beeldjes.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant un pot à tabac, deux petits vases, une assiette , un relief, une sonnette, un moulin, une petite jardinière et quelques statuettes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#389
Een driedelig kaststel van aardewerk , bestaande uit twee bolle vazen en een dekselvaas, versierd met gekleurde bollen op grijze fond.
Une garniture de cabinet en faïence en trois pièces comprenant deux vases ronds et un vase à couvercle, décoration de boules sur fond gris.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30/50 -
#171
Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 200/300 -
#737
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een jardinière uit Friesland, een flesje uit Delft en een pique-fleurs.
Un lot de faïence blanche et bleue comprenant une jardinière frisonne, une petite bouteille de Delft et un pique-fleurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#721Sphinx / Petrus Regout
Een paar vazen van meerkleurig aardewerk met Chinese decors. Onderaan gemerkt.
Deux vases en faïence polychrome à décor chinois. Marque à la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/100 -
#744
Twee verschillende kannetjes van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt. Midden XXe eeuw.
Deux verseuses en pâte tendre de Gouda polychrome. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#694Val St. Lambert
Een vaas op voet van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van druivenranken. gemerkt.
Un vase sur pied en cristal incolore avec un décor gravé de vignes. Avec marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#675
Een zuil van grijs marmer met een koperen kapiteel en basement. Blad niet origineel.
Un obélisque en marbre gris avec chapiteau et basement en cuivre. Tablette rapportée.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 100/120 -
#209
Elf zilveren lepels en een suikertang. Gemerkt 800‰.
Onze cuillères en argent et une pince à sucre en argent. Poinçon 800‰.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#537Kaiser
Een vaas van meerkleurig porselein met een famille-rosedecor op groene fond. Gemerkt.
Un vase en porcelaine polychrome avec décor de roses sur fond vert. Avec marque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#46
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Jacobeanstijl. Met rieten zitting. XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté de style Jacobean. Siège cannée. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#243
“De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.
“La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#112
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. D’après le XVIIième siècle.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 200/300 -
#21
Een Naams vaasje van zwart glas, versierd met een tinnen bloemendecor.
Petit vase namurois en verre noir décoré de fleurs en étain appliqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#645
Een paar zuilen van groen marmer en brons.
Paire de colonnes en marbre vert et bronze.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200/260 -
#498
Een groot lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een slabestek, enkele hoofden, een halssnoer, enz. evenals een vaasje van ebbenhout en een vogeltje van hoorn.
Un grand lot d’objets africains en ivoire, comprenant un couvert à salade, quelques têtes, un collier, etc. Egalement un petit vase en ébène et un petit oiseau en corne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#110
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van vlinders bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc en forme de papillons sertis de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,28 gEstimate: € 800/1000 -
#621
Een grote halllantaarn van brons en glas.
Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/400