Similar lots by type
-
#432
Twee snorrenkoppen van blauw en wit aardewerk, waarbij één van Straatsburg en het andere van Boch met het Copenhague-decor. Het tweede met gerestaureerd oortje.
Deux tasses à moustache en faïence bleue et blanche dont une de Strasbourg et l’autre de Boch à décor Copenhague (restauration à l’anse).No longer availableEstimate: € 15/20 -
#683
Een reeks van drie schotels van blauw en wit aardewerk. Randbeschadiging. Delft, XVIIIe eeuw.
Trois plats en faïence blanche et bleu. Delft, XVIIIième siècle. Quelques dégâts aux bords.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#927
Een paar hoorns uit aardewerk in een koperen setting met drakenmotief.
Une paire de cornes en faïence dans une monture en cuivre à décor de dragons.No longer availableDim. H: 53 cmEstimate: € 100/150 -
#393
Twee verschillende vazen van meerkleurig Hollands aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux vases différents en faïence polychrome hollandaise décorés de fleurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#507Michel Hereman
“Post-apocalyptisch wezen”. Een aardewerken beeld. Gemonogrammeerd.
“Etre post-apocalyptique”. Sculpture en grès monogrammée.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 120/140 -
#827
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit tien tegels met diverse decors, zes kleine sierbordjes en een hartje.
Un lot d’objets en faïence de Delft, comprenant dix carreaux avec différents décors, six petites assiettes décoratives et un petit coeur.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#997Villeroy & Boch
Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.No longer availableDim. h: 14 - 32 cmEstimate: € 70/120 -
#963
Een driedelig schouwstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan genummerd
Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence à glaçure polychrome. Art Nouveau. Numérotée sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 45/50 -
#1
Een schotel van meerkleurig porselein met een handgeschilderd bloemendecor en met twee duiven op een bloementak in hoogreliëf.
Plat en porcelaine polychrome à décor de fleurs polychromes et de deux pigeons en relief sur une branche fleurie.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#701H. Poncet
Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.
Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/300 -
#1091
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.
Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#897
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig kaststel, een Delftse vaas en een vaas met bloesems.
Un lot d’objets en faïence bleue et blanche, comprenant une garniture trois pièces, un vase de Delft et un vase à décor fleuri.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/50 -
#693
Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.
Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.No longer availableDim. Ø: 36 & 38 cmEstimate: € 100/120 -
#523
Een Chinese vaas van crackleware met een meerkleurig decor van fantasievogels en pioenen.
Vase en porcelaine craquelée à décor polychrome de faisans et de pivoines. Travail chinois.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 60/100 -
#398
Een lot Gouda-aardewerk, bestaande uit een kannetje, een flesje en een vaas. Allen gemerkt.
Lot de faïences de Gouda dont une verseuse, un flacon et un vase. Avec marques.No longer availableDim. h: 17 - 24 cmEstimate: € 25a/35 -
#943
Een paar bas reliëfs voorstellende een moeder en een jonge sater. Hout en gips. Lichte beschadigingen aan de nek/hanger.
Une paire de bas-reliefs représentant une mère et enfant satire. Bois et plâtre. Légers dégâts au cou.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80/120 -
#673
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk met een bloemendecor en een achthoekig deksel en voet. We voegen er een grote Delftse schotel met gelijkaardig decor aan toe. Beide gemerkt onderaan.
Un vase à couvercle en faïence blanche et bleu de Delft avec décor de fleurs , sur pied et avec couvercle hexagonal. Nous ajoutons un plat de Delft avec décor semblable. tout deux portent une marque sous la base.No longer availableDim. h: 48 Ø: 40 cmEstimate: € 50/60 -
#798
Een lot van veertien diverse apothekerspotten van aardewerk. Beschadigingen.
Un lot de quatorze pots de pharmacie en faïence. Dégâts.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#571
Een Chinese godheid van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Divinité chinois en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 220/240 -
#698
Een grote schotel van Delfts aardewerk met een blauw en wit decor en een gele rand. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un grand plat en faïence de Delft avec décor en blanc et bleu et rebords jaunes. Marque en dessous.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#953
Een vaas van Belgisch aardewerk met meerkleurig glazuur en met een geometrisch decor. Begin XXe eeuw.
Un vase en faïence belge avec glaçure polychrome et décor géométrique. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#1031
Een olielamp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Tijdperk art nouveau.
Une lampe à huile en faïence polychrome, décor fleuri. Art Nouveau.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#733
Een lot van zes borden van Hollands aardewerk. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot de six assiettes en faïence de Hollande. XVIIIième siècle et XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#729
Een schenkkan met vier bijpassende pullen van meerkleurig Frans aardewerk. Op bijpassend dienblad.
Une verseuse et quatre godets en faïence de France. Le tout sur le plateau assorti.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#1093
Een lot Beiers porselein, bestaande uit een terrine met vergulde randen, vier verschillende kopjes met ondertasjes en vier schaaltjes met decors van de vier jaargetijden. Allen gemerkt.
Lot de porcelaines de Bavière comprenant une terrine aux bords dorés, quatre tasses et soucoupes diverses et quatre petits plats aux décors des quatre saisons. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#599
“Icarus Atlanticus. Compositie”. Gemengde techniek met collage. Draagt een handtekening: Lataster.
”Icarus Atlanticus. Composition.” Techniques mixtes et collage. Porte la signature: Lataster.No longer availableDim. 82,8 x 48,7 cmEstimate: € 800/1000 -
#760Bachtiar
Een Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décor d’un médaillon géométrique central.No longer availableDim. 140 x 130 cmEstimate: € 100/120 -
#711
Een schotel van blauw en wit aardewerk met decor van bloementuilen. Onderaan gemerkt: de Porceleyne Byl. Delft, XVIIIde eeuw.
Un plat en faïence blanche et bleue avec décor de bouquets de fleurs. Porte une marque en dessous: de Porceleyne Byl. Delft, XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø 25,5 cmEstimate: € 40/60 -
#231
Een fruitschaal op voet van verzilverd metaal, gemerkt Wiskemann en een langwerpige vleesschotel van zilver, gemerkt 800‰ (1062 g).
Coupe à fruits en métal argenté de la marque Wiskemann et un plat à viande allongé en argent massif au poinçon 800‰ (1062 g).No longer availableEstimate: € 300/400 -
#382Peder Brøndum SørensenPeriod: 1931 - 2001
“Huse ved havet, Havendorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Huse ved havet, Village portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.No longer availableDim. 15 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#1006Koliai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer lichte verkleuring en slijtage op de hoek.
Tapis persan en laine. Noué main. Décoloration légère et usures sur un coin.No longer availableDim. 208 x 297 cmEstimate: € 200/220 -
#249
Twee verschillende engeltjes van gesculpteerd hout.
Deux angelots de style baroque en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#483
Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio met huls, nieuwstaat.
Barry J. Breitzel. “Biblica, Atlas van de Bijbel”. Ed. Unieboek. In-folio avec étui de protection, état neuf.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1004
“Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont en Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Vijf diverse topografische gravures. XVIIIe eeuw.
“Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont et Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Cinq gravures topographiques. XVIIIième siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#663
Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.
Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#764
“Oranje. Een Koninklijk schip”. Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.
”Oranje. Een koninklijk schip.” Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.No longer availableEstimate: € 24/30