Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.

Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees blauw en wit porselein met landschappen in cartouches op de buik.

Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine bleue et blanche aux paysages dans des cartouches sur la panse.
Dim. H 41 cm
SKU: 0812150718.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #718
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #799

    Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.

    Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.
    No longer available
    Dim. H 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #45

    Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.

    Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.
    No longer available
    Dim. Ø: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #371

    Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #446

    Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.

    Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.
    No longer available
    Dim. H 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #585

    Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.

    Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #347
    Victoria, Chzecho-Slovakia

    Een tête-à-tête van wit en verguld porselein op een dienblad. Gemerkt. We voegen er een porseleinen olielamp, gemonteerd op elektriciteit aan toe.

    Tête-à-tête en porcelaine blanche et dorée sur présentoir. Marque au verso. Nous ajoutons une lampe à huile en porcelaine monté à l’électricité.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #796

    Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.

    Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. H 20 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #426

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.

    Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 42 / 48
  • #615

    Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.

    Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #781

    Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.

    Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #742

    Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.

    Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #475

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.

    Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #602

    Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.

    Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #773

    Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.

    Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.
    No longer available
    Dim. H 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #747

    Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.

    Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #795

    Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.

    Petit vase en faïence persane polychrome.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #757

    Een ronde Duitse klok van messing met een handgeschilderde wijzerplaat. XIXde eeuw.

    Pendule allemande ronde en laiton. Cadran peint à la main. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #728

    Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.

    Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. H 51cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #734
    Limoges

    Een porseleinen servies voor vier personen met een meerkleurig Chinees decor bestaande uit een theepot, een chocoladekan, een melkkannetje, vier mokkatasjes met onderschoteltjes, twee koppen met vier bijbehorende onderschoteltjes en vier borden. Onderaan gemerkt.

    Service pour quatre personnes au décor polychrome à la chinoise comprenant une théière, une chocolatière, un pot à lait, quatre tasses et soucoupes à moka, deux tasses et quatre soucoupes et quatre assiettes. Marques au verso.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #356
    Napoli

    Twee borden van handgeschilderd en 24 karaats verguld porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux assiettes en porcelaine peinte à la main et à la dorure 24 ct. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 26,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #723

    Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.

    Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. H 51 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #721

    “Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.

    Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. H 46 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #435

    Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.

    Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #373

    Een lot porselein, bestaande uit een theepotje, een suikerpot, een siercoupe, schoteltjes, asbakken, een kom en een dekseldoos. Merken van Limoges en Parijs.

    Lot de porcelaines comprenant une théière, un sucrier, une coupe décorative, des plats, des cendriers, un bol et une boîte couverte. Marque de Limoges et de Paris.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #326
    Jozef Tilleux
    Period: Antwerpen 1896 - 1978

    “Hoeve te Postel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme à Postel”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #306

    Vier zilveren zoutvaatjes met lepeltjes. In etui. Op één na alle glazen recipiënten gebroken. Vervaagde merken.

    Quatre salières aux petites cuillères. Dans un étui. Trois des quatre récipients en verre sont cassés. Poinçons effacés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #729

    “Marine”. Olieverf op board. Toeschrijving op keerzijde: Eugène Leroy.

    “Marine”. Huile sur carton. Attribution au verso: Eugène Leroy.
    No longer available
    Dim. 29 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #449
    Jan De Belder
    Period: °1953

    “Poortje van het Liers begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Enige slijtage.

    “Petite porte du béguinage à Lierre”. Huile sur panneau. Signé. Quelques usures.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #115

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.
    No longer available
    Dim. 4,60 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #508

    Wierookbrander van ivoor. Deksel ontbreekt.

    Encensoir en ivoire. Couvercle manque. Travail chinois, première moitié du XXe siècle
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #472
    Leo Dutoy
    Period: °1938

    “Paar elanden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paire d’élans”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 104 x 102 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #684
    Marcel Cockx
    Period: 1930-2007

    “Bloemenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.

    “Fille aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #39
    Romain Malfliet

    “Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.

    “Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.
    No longer available
    Dim. 36 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #264
    Anne Redporth

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 56 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #470
    Omega

    Een automatische roestvrij stalen herenpolshorloge.

    Montre automatique à bracelet homme en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #153

    Een sierkruik van meerkleurig majolica in barokke stijl.

    Cruche décorative en majolique polychrome de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 20 / 40
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More