Similar lots by type
-
#799Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.
Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#45Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.
Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.No longer availableDim. Ø: 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#371Twee vierhoekige schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Deux plats carrés en porcelaine d’Imari. Marque sous la base. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#446Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#585Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.
Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#347Victoria, Chzecho-SlovakiaEen tête-à-tête van wit en verguld porselein op een dienblad. Gemerkt. We voegen er een porseleinen olielamp, gemonteerd op elektriciteit aan toe.
Tête-à-tête en porcelaine blanche et dorée sur présentoir. Marque au verso. Nous ajoutons une lampe à huile en porcelaine monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#796Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.
Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 55 / 65 -
#426Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur pied en porcelaine de Chine au décor polychrome d’un oiseau entouré de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 42 / 48 -
#615Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.
Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#781Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.
Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#742Een Chinees theeservies van blauw en wit porselein met figuren in het decor. Voor 14 personen.
Service à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée de personnages. Pour 14 personnes.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#475Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.
Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#602Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van kraanvogels.
Vase en porcelaine du Japon à décor polychrome de grues.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 700 / 800 -
#773Een Indiase vaas van blauw en wit aardewerk. Schilfers aan de voet.
Vase indien en faïence bleue et blanche. Eclats au pied.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#747Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.
Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#795Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.
Petit vase en faïence persane polychrome.No longer availableDim. H 27 cmEstimate: € 55 / 65 -
#757Een ronde Duitse klok van messing met een handgeschilderde wijzerplaat. XIXde eeuw.
Pendule allemande ronde en laiton. Cadran peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#728Twee Chinese geisha’s van meerkleurig porselein.
Deux geisha en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. H 51cmEstimate: € 850 / 900 -
#734LimogesEen porseleinen servies voor vier personen met een meerkleurig Chinees decor bestaande uit een theepot, een chocoladekan, een melkkannetje, vier mokkatasjes met onderschoteltjes, twee koppen met vier bijbehorende onderschoteltjes en vier borden. Onderaan gemerkt.
Service pour quatre personnes au décor polychrome à la chinoise comprenant une théière, une chocolatière, un pot à lait, quatre tasses et soucoupes à moka, deux tasses et quatre soucoupes et quatre assiettes. Marques au verso.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#356NapoliTwee borden van handgeschilderd en 24 karaats verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Deux assiettes en porcelaine peinte à la main et à la dorure 24 ct. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#723Een paar Chinese dekselpotten van blauw en wit porselein.
Paire de pots couverts en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 180 / 220 -
#721“Staande Kuan Yin op schildpad”. Een beeldje van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin débout sur une tortue. Statuette en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. H 46 cmEstimate: € 90 / 110 -
#435Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.
Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#373Een lot porselein, bestaande uit een theepotje, een suikerpot, een siercoupe, schoteltjes, asbakken, een kom en een dekseldoos. Merken van Limoges en Parijs.
Lot de porcelaines comprenant une théière, un sucrier, une coupe décorative, des plats, des cendriers, un bol et une boîte couverte. Marque de Limoges et de Paris.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#326Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978“Hoeve te Postel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme à Postel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#306Vier zilveren zoutvaatjes met lepeltjes. In etui. Op één na alle glazen recipiënten gebroken. Vervaagde merken.
Quatre salières aux petites cuillères. Dans un étui. Trois des quatre récipients en verre sont cassés. Poinçons effacés.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#729“Marine”. Olieverf op board. Toeschrijving op keerzijde: Eugène Leroy.
“Marine”. Huile sur carton. Attribution au verso: Eugène Leroy.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#449Jan De BelderPeriod: °1953“Poortje van het Liers begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Enige slijtage.
“Petite porte du béguinage à Lierre”. Huile sur panneau. Signé. Quelques usures.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#115Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,56 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#508Wierookbrander van ivoor. Deksel ontbreekt.
Encensoir en ivoire. Couvercle manque. Travail chinois, première moitié du XXe siècleNo longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#472Leo DutoyPeriod: °1938“Paar elanden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paire d’élans”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 104 x 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#684Marcel CockxPeriod: 1930-2007“Bloemenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
“Fille aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘91.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#39Romain Malfliet“Sloepenweg”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en 1ste staat.
“Sloepenweg”. Eau-forte. Signée hors planche et premier état.No longer availableDim. 36 x 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#264Anne Redporth“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#470OmegaEen automatische roestvrij stalen herenpolshorloge.
Montre automatique à bracelet homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#153Een sierkruik van meerkleurig majolica in barokke stijl.
Cruche décorative en majolique polychrome de style baroque.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 20 / 40

