Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
Val St. Lambert

Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.

Paire de candélabres hexagonaux en cristal incolore. Avec marque.
Dim. h: 24 cm
SKU: 1003200311.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #311
Estimate: € 120 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #811
    Val St. Lambert

    Een bonbonnière van bruin en wit geslepen glas.

    Bonbonnière en verre taillé brun et blanc.
    No longer available
    Dim. 14 x 18 vm
    Estimate: € 50 / 80
  • #749
    Val St. Lambert

    Een set van 5 gekleurde geslepen kristallen glazen. Gemerkt.

    Suite de 5 verres en cristal taillé colorés. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #761
    Val St. Lambert

    Een asbak en een pique-fleurs van geslepen kristal, resp. roze en blauw gedubbeld. Kleine schilfers aan de asbak.

    Cendrier et pique-fleurs en cristal taillé respectivement doublés en rose et en bleu. Petits éclats au cendrier.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #367
    Val St. Lambert

    Een schaal van rood gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gemerkt.

    Plat en cristal taillé doublé rouge. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #183
    Val St. Lambert

    Een vaas van meerkleurig glaspasta. Gemerkt en gemonogrammeerd LL & SJH voor Louis Leloup & Samuel Herman.

    Vase en pâte de verre polychrome. Marque et monogramme LL & SJH pour Louis Leloup & Samuel Herman.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 340 / 400
  • #513
    Val St. Lambert

    Een siervaas van geslepen rood en kleurloos kristal op voet.

    Vase sur piédouche en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #735
    Willy Vandersteen

    Lot albums “Suske en Wiske”, rode reeks, gekleurd. 50 stuks. Nummers tussen 144 (1973) en 192 (1983).

    Lot d’albums “Suske en Wiske”, série rouge en couleurs. 50 pièces. Numéros entre 144 (1973) et 192 (1983).
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #555
    SABA

    Een elektrodynamische luidspreker in bakelieten kast. Type Dino-P. Bouwjaar 1931.

    Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type Dino-P. Année 1931.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #323

    Een groot lot verzilverd metaal en tafelgerei w.o. een hors d’oeuvreschaal met glazen compartimenten, schotels, een voorsnijbestek van stainless steel en hoorn, groenteschalen van Wiskemann, servetringen, lepeltjes enz.enz.

    Grand lot de métal argenté dont un plat à hors d’oeuvre aux compartiments en verre, des plats, un couvert de service à viande en acier inoxydable et corne, des légumiers de Wiskemann, des anneaux de serviettes, des cuillères etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #383

    Een mijnwerkerslampje, gemonteerd op elektriciteit.

    Petite lampe de mineur montée à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #385

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,70 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,70 ct
    No longer available
    Dim. 6,65 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #419

    “Aanbidding der Wijzen”. Potloodschets deels gehoogd met aquarel. Draagt een handtekening: Jakob Smits.

    “Adoration des Mages”. Croquis en crayon partiellement rehaussé d’aquarelle. Porte une signature: Jakob Smits.
    No longer available
    Dim. 12 x 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #175

    Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.

    Bague en or blanc et jaune 14 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,85 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #250

    Een platina broche bezet met een diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 6 ct.

    Broche en platine sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 6 ct.
    No longer available
    Dim. 19,60 g
    Estimate: € 3400 / 3600
  • #518

    Een antieke pop met porseleinen hoofd. Blauwe ogen. Oude kleding. Gemerkt R. Dep. en genummerd.

    Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Yeux bleus. Vêtements anciens. Marque R. Dep. et numérotée.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #510
    Telefunken

    Een oude radio in bakelieten kast. Type 33W:E. Bouwjaar 1930.

    Ancienne radio en bakelite. Type 33W:R. Année 1930.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #521

    Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.

    Lot de treize bouteilles en faïence provenant de Saône et Loire.
    No longer available
    Dim. h: 28,5 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #629

    Een antieke stenen graanmolen.

    Moulin à farine en pierre.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More