Similar lots by type
-
#123
Twee reliëfs van rood koper met een afbeelding van Onze Lieve Vrouw en Christus met de doornkroon.
Deux reliefs en cuivre rouge représentant une Sainte Vierge et un Christ à la couronne d’épines.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 18 cmEstimate: € 20/25 -
#143
Twee reliëfs van gedreven rood koper met een decor van bloemen en van kruiken. We voegen er een rood koperen vaasje aan toe.
Deux reliefs en cuivre rouge repoussé à décor de fleurs et de cruches.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 20/30 -
#99
Drie inktstellen, resp. van brons, messing en zamak, waarbij de laatste met een beeld van een paard. Zonder recipiënten.
Trois encriers en bronze, laiton et régule respectivement, le dernier surmonté d’un cheval. Sans récipients.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/50 -
#13
Een lot van vijftien miniatuur schoentjes of klompjes in diverse uitvoeringen en materialen.
Lot de quinze chaussures diverses.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#67
Drie paar koperen kandelaars.
Trois paires de bougeoirs en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 25 cmEstimate: € 30/35 -
#156
Een milieu-de-table van messing. het plat met een reliëfdecor van instrumenten, de handvatten in de vorm van roofvogels en het geheel gedragen door een siervaas op voet.
Milieu de table en laiton, le platà décor en relief aux instruments, les anses en forme de rapaces. Sur piédouche en forme de vasque.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 30/50 -
#109
Een lot van zeven koperen kandelaars in verschillende maten en uitvoeringen, waarvan drie gemonteerd als lampenvoet.
Lot de sept candélabres en cuivre dont trois montés à l’électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 50 cmEstimate: € 35/60 -
#169
Een groot ovaal en een kleiner rond dienblad van verzilverd rood koper met een reliëfdecor van bloemen en bladeren. We voegen er een witmetalen dienblad aan toe.
Grand plat ovale et plus petit plateau rond en cuivre argenté à décor en relief de fleurs et de feuilles. Nous ajoutons un plateau en métal blanc.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 46 - 74 cmEstimate: € 40/60 -
#73
Een lot van vijf verschillende koperen kandelaars. XIXe eeuw.
Lot de cinq bougeoirs en cuivre. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/60 -
#134
Een lot messing, bestaande uit twee verschillende koetslampen, een processielamp, een paar vaasjes, een pijpenrekje, een kruisbeeld en twee borden.
Lot de lation comprenant deux lampes de calèche, une lampe de procession, une paire de petite vases, un porte-pipe, un crucifix et deux assiettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/30 -
#149
Een lot messing, bestaande uit een lamp met glazen kap en versierd met een vrouwelijk naakt, een Japanse vaas, twee kandelaars en twee luciferhouders.
Lot de laitons comprenant une lampe à abat-jour en verre et décoré d’un nu féminin, un vase japonais, deux candélabres et deux porte-allumettes.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 25/40
Other lots in this auction
-
#124
Een lot tin, bestaande uit een handspiegeltje, een kandelaar, een paar vaasjes, een theepot, een maatbeker, een figuurtje, een asbak, een diep bord en een kandelaar in de vorm van een jonge vrouw (beschadigd).
Lot d’étains comprenant un miroir à main, un bougeoir, une paire de vases, une théière, une mesure, une figurine, un cendrier, une assiette cruese et un candélabre en forme de jeune femme (accident).No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 20/25 -
#171
Een houten wandklok, versierd met twee porseleinen zuiltjes naast de wijzerplaat. Gewichten en slinger manco.
Pendule en bois décorée de colonnettes en porcelaine flanquant le cadran. Poids et balancier manquent.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#166
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee mandjes, een coupe op voet, een mooie gedecoreerde presenteerstaander en een groentenschaal met deksel.
Lot de métal argenté comprenant deux paniers, une coupe sur piédouche, un présentoir joliment décoré et un légumier couvert.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/35 -
#101
Een lot Chinees porselein, bestaande uit een eirond dekselvaasje, een kopje met schoteltje, een bol vaasje, een canton balustervaasje, een dekseldoosje, een schoteltje op voet, een bord van cantonporselein en een XVIIIe eeuws bord met een blauw en wit decor. We voegen er een een vaasje van gesculpteerd speksteen aan toe.
Lot de porcelaines de Chine dont un vase couvert ovoïde, une tasse et soucoupe, un vase pansu, un vase Canton, une boîte, un plat sur piédouche, une assiette de Canton et une assiette du XVIIIe siècle en bleu et blanc. Nous ajoutons un petit vase en pierre de lard sculptée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#165
Een handspiegel en een borstel van verzilverd metaal.
Miroir à main et brosse en métal argenté.No longer availableOnline onlyDim. l: 28 & 23 cmEstimate: € 20/25 -
#144
Vier paar slabestekken van verzilverd metaal en been, Waarvan twee met hoornen handvat.
Quatre couverts de salade en métal argenté et os. Deux aux manches en corne.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 28 cmEstimate: € 20/25 -
#87
“Moeder met kind op ezel” & “Edel koppel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit.
“Mère et enfant sur un âne” et “Couple élégant”. Trois statuettes en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 20/25 -
#161
Een lot glas, bestaande uit een lampje van oranje glas, een olielamp van opaalglas en een stolp.
Lot de verres comprenant une lampe orange, une lampe à huile en opaline et une globe.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 - 36 cmEstimate: € 20/25 -
#150
Een olielamp van koper en zamak, onderaan versierd met druivenranken. Gemonteerd op elektricitieit. We voegen een tinnen kandelaar aan toe, versierd met florale motieven en met vier kristallen pendeloques.
Lampe à huile en cuivre et régule, le bas décoré de vignes, montée à l’éléctricité. Nous ajoutons un candélabre en étain décoré de fleurs et à quatre pendeloques en cristal.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 48 & 31 cmEstimate: € 35/50 -
#98
Een lot van drie verschillende cocktailshakers van verzilverd metaal, waarbij één met glazen recipiënt.
Lot de trois shakers à cocktails en métal argenté dont un à récipient en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 - 23 cmEstimate: € 15/20 -
#111
“Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.
“Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 55 cmEstimate: € 40/50 -
#69
Een sierjardinière van meerkleurig porselein in de vorm van vier spelende kindjes.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de quatre enfants jouant.No longer availableOnline onlyDim. b: 24 cmEstimate: € 25/35