Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zilveren blakers in barokke stijl. 830‰. Zweedse keuren, na 1912. 328,6 gram.

Een paar zilveren blakers in barokke stijl. 830‰. Zweedse keuren, na 1912. 328,6 gram.

Une paire de bougeoirs en argent, style Baroque. 830 ‰. Poinçons suédois. Après 1912. 328,6 gr.
Dim. h: 13 cm
SKU: 2310180093.
Category: Zilver.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #93
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #117

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 23 lepels en 23 vorken. Verschillende keuren, waaronder Delheid.

    Un lot de couverts en argent, comprenant 23 cuillères et 23 fourchettes. Différents poinçons, entre autres Delheid.
    No longer available
    Dim. 2350 gram
    Estimate: € 300 / 400
  • #138

    Een lot Londens tafelgerei - waaronder een driedelige parfum set. Gemerkt.

    Un lot d’objets de table, dont un ensemble à parfum en trois pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #143

    Een schelpvormige schaal en een vide-poche in de vorm van een mosselschelp met een vis. Beide 900‰ zilver. Japans werk. 274,5 + 571 gram.

    Un plat en forme de coquille et un vide-poche en forme de coquille de moule et d’un poisson. Tout deux en argent, 900 ‰. Travail japonais. 274,5 gr + 571 gr.
    No longer available
    Dim. b: 28 & 23 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #123

    Een sigarettendoos en een asbak van zilver. 800‰. Duitse keuren.

    Un porte-cigarettes et un cendrier en argent. 800‰. poinçons allemands.
    No longer available
    Dim. 282,54 g
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #74
    Edouard De Block

    “Kanaal in Zeeland”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.

    ”Canal à Zélande”. Huile sur toile. Signée et datée 1913.
    No longer available
    Dim. 40 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #390

    Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.

    Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 150 x 160 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #639

    “Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.

    ”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 19 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #47

    Een lot kristal, bestaande uit een geribde rode vaas van Val St. Lambert en twee grote en drie kleine gekleurde en geslepen glazen op voet.

    Un lot de cristal, comprenant un vase rouge côtelé Val St. Lambert, deux grands et trois petits vases de couleur taillé sur pied.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #49
    Robert Quintyn
    Period: °1916

    Een paar houtskoolstudies met personages. Beide gesigneerd.

    Une paire d’études au fusain. Signées.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #147

    Een driedelig klokstel van marmer en zamak.

    Un ensemble de cheminée en trois pièces en régule et marbre.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #278

    Maria van Magdalena naar Jan Borreman & het grafbeeld van Isabella van Bourbon. Twee beelden van meerkleurig plaaster op houten sokkel.

    ”Marie Magdalène & “Isabella de Bourbon”. Deux statues en plâtre polychrome sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #391

    Een paar koperen kandelaars.

    Une paire de chandeliers.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #713

    Twee oude bajonetten, waarbij één uit de Eerste en één uit de Tweede Wereldoorlog.

    Deux anciennes baïonnettes, dont une de la Première Guerre Mondiale et une de la deuxième Guerre Mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 50 & 38 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #475

    Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een tabaksdoos (deksel beschadigd), een faraobuste, drie vogeltjes, een armband, een siervaasje met vis, halskettingen, enz.

    Un lot d’ivoire africaine sculptée comprenant une boîte à tabac (couvercle endommagé), un buste de pharaon, trois oiseaux, un bracelet, un petit vase, des colliers, etc...
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #553

    Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.

    Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #626

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van bomen.

    Un tapis de Perse en laine noué main, décor d’arbres.
    No longer available
    Dim. 310 x 206 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More