Similar lots by type
-
#138Een lot Londens tafelgerei - waaronder een driedelige parfum set. Gemerkt.
Un lot d’objets de table, dont un ensemble à parfum en trois pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#143Een schelpvormige schaal en een vide-poche in de vorm van een mosselschelp met een vis. Beide 900‰ zilver. Japans werk. 274,5 + 571 gram.
Un plat en forme de coquille et un vide-poche en forme de coquille de moule et d’un poisson. Tout deux en argent, 900 ‰. Travail japonais. 274,5 gr + 571 gr.No longer availableDim. b: 28 & 23 cmEstimate: € 250 / 300 -
#123Een sigarettendoos en een asbak van zilver. 800‰. Duitse keuren.
Un porte-cigarettes et un cendrier en argent. 800‰. poinçons allemands.No longer availableDim. 282,54 gEstimate: € 100 / 120 -
#117Een lot zilveren bestek, bestaande uit 23 lepels en 23 vorken. Verschillende keuren, waaronder Delheid.
Un lot de couverts en argent, comprenant 23 cuillères et 23 fourchettes. Différents poinçons, entre autres Delheid.No longer availableDim. 2350 gramEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#624Slabbinck“Gemaskerde figuren.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Figures masquées”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#578Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Deux pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 200 -
#798Een paar messingen kandelaars circa 1900.
Une paire de candélabres en laiton. Vers 1900.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#192Frans Laurens“Christoffel Columbus biedt zich aan bij Ferdinand en Isabella van Spanje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1911. Laurens werkte als wapenschilder voor Koning Leopold II.
“Christophe Colomb se présentant devant Fernand et Isabelle d’Espagne”. Huile sur toile. Signée et datée 1911. Laurens était peintre d’armes royal de Léopold II.No longer availableDim. 90 x 110 cmEstimate: € 400 / 600 -
#759Twee theeserviesjes van Satsumaporselein, waarbij het eerste met zeven kopjes, negen ondertasjes, een koffie- en een theepot. Het tweede met zes kopjes en ondertasjes, een theepot, melkkruikje en een suikerpot.
Deux services à thé en porcelaine Satsuma. Le premier service comprenant sept tasses, neuf sous-tasses, une cafetière et une théière. Le deuxième service comprenant six tasses et sous-tasses, une théière, un pot à lait et un sucrier;No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#104“Jongen met paarden”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Zonder signatuur.
”Jeune homme et chevaux”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle. Pas de signature.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#433Een lotje Chinees porselein, bestaande uit een zittende tempelleeuw en een Boeddha met blauw glazuur, een celadonvaasje, een vaasje me wilgendecor en een vaasje met blauw-wit drakendecor.
Un lot d’objets en porcelaine de Chine, comprenant un lion de temple assis, un Bouddha glaçure bleue, un vase en porcelaine Céladon, un vase avec un décor de saouls et un vase avec un décor bleu et blanc de dragons.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#95Een 18 karaats geel gouden halssnoer met peervormige granaten met een gezamenlijk gewicht van ± 30 ct.
Un collier en or jaune 18 ct à grenades en forme de poire ayant un poids total de ± 30 ct.No longer availableDim. bruto: 22,15 gEstimate: € 650 / 750 -
#736HerekeEen zijden karpet.
Une carpette en soie.No longer availableDim. 69 x 45 cmEstimate: € 180 / 220 -
#582“Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Schelck. Klein letsel.
”Paysage du Midi”. Huile sur toile. Porte la signature: Schelck. Petit dégât.No longer availableDim. 67 x 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#199Victor Marais-MiltonPeriod: 1872 - 1948“Lezende kardinaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
”Cardinal, lecture”. Huile sur toile. Signature en bas à droite.No longer availableDim. 46 x 38Estimate: € 1000 / 1300 -
#133Een gobelin met vogels in een bosrijk decor. XVIIe eeuw. Zonder boorden.
Tapisserie représentant un paon et autres oiseaux dans une verdure. XVIIe siècle. Sans bordures.No longer availableDim. 252 x 510 cmEstimate: € 4000 / 6000

