Similar lots by type
-
#138
Een lot Londens tafelgerei - waaronder een driedelige parfum set. Gemerkt.
Un lot d’objets de table, dont un ensemble à parfum en trois pièces.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#143
Een schelpvormige schaal en een vide-poche in de vorm van een mosselschelp met een vis. Beide 900‰ zilver. Japans werk. 274,5 + 571 gram.
Un plat en forme de coquille et un vide-poche en forme de coquille de moule et d’un poisson. Tout deux en argent, 900 ‰. Travail japonais. 274,5 gr + 571 gr.No longer availableDim. b: 28 & 23 cmEstimate: € 250/300 -
#117
Een lot zilveren bestek, bestaande uit 23 lepels en 23 vorken. Verschillende keuren, waaronder Delheid.
Un lot de couverts en argent, comprenant 23 cuillères et 23 fourchettes. Différents poinçons, entre autres Delheid.No longer availableDim. 2350 gramEstimate: € 300/400 -
#123
Een sigarettendoos en een asbak van zilver. 800‰. Duitse keuren.
Un porte-cigarettes et un cendrier en argent. 800‰. poinçons allemands.No longer availableDim. 282,54 gEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#481
Een paar theepotten van meerkleurig Chinees porselein. Beide onderaan gemerkt.
Paire de théières en porcelaine de Chine polychrome. Marques sous les bases.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#790
Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40/60 -
#691
Een schenkkan van Luiks glas omstreeks 1910.
Une verseuse en verre de Liège. Vers 1910.No longer availableDim. h 23,5 cmEstimate: € 50/80 -
#113
Een art deco vaasje vaan meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor naar ontwerp van Catteau. No. D781. Onderaan gemerkt.
Un petit vase Art Déco en faïence polychrome, décor fleuri d’après une oeuvre par Catteau. N° D781. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130/140 -
#76Olyslager, Antwerpen
Een oude autokoffer met binnenin twee aparte uitneembare compartimenten.
Un ancien coffre pour voiture à deux compartiments séparés et amovibles.No longer availableDim. l:91 dmEstimate: € 80/100 -
#375
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een diamant pear shaped van ± 0,40 ct. en druppelvormige robijn van ± 0,50 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti d’un diamant en forme de poire de ± 0,40 ct et un rubis en forme de goutte de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 7,97 gEstimate: € 600/700 -
#670
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Un couloir du Pakistan en laine noué main.No longer availableDim. 79 x 238 cmEstimate: € 80/120 -
#101
“Apollo & Daphne”. Een groep van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel.
”Apollon & Daphné”. Un groupe en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/240 -
#214Eugène Siberdt
“Lezende meisjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.
”Jeunes filles qui lisent”. Huile sur toile. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 600/700 -
#613
Een antiek flesvaasje van meerkleurig aardewerk met een bladerdecor.
Petit flacon ancien en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#530
Een handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine faite main.No longer availableDim. 242 x 174 cmEstimate: € 80/100