#108
Een antieke zilveren schotel met gedreven decor van vruchten. 440 g.
Plat ancien en argent à décor en relief de fruits. 440 g.No longer availableDim. Ø: 29,5 cmEstimate: € 180/250 -
#58
Een zilveren kandelaar met drie lichtpunten 835‰.
#488
#12
Een vierkant schaaltje, gemerkt 84%, Made in Iran en maker, een vierkant en een rechthoekig kaartendoosje van geciseleerd zilver versierd met bloemen en arabesken. Zonder merken. Een slotje en een scharniertje te herstellen.
Un plat carré, poinçonné à 84%, Fabriqué en Iran et artisan, une boîte à cartes de visite carrée et une rectangulaire en argent ciselé à décor de fleurs et d'arabesques. Sans marques. Une serrure et une charnière peuvent être restaurées .No longer availableDim. 304 g 14 x 14 cmEstimate: € 60/80 -
#253
#98
Een ovaal zilveren dienblaadje met gegraveerd decor. 800‰. 566 g.
Un plateau en argent de forme ovale à décor gravé. 800‰. 566 g.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 260/300 -
#34
#440Delheid
#83
Une boîte à cigarettes en argent sterling avec décor gravé. Sheffield, marque d’orfèvre Walker & Hall.No longer availableDim. 8,5 x 8 cmEstimate: € 80/120 -
#118
Un grand et quatre petits plats en argent à décors gravés. 800‰. 1156 g et 1489 g.No longer availableDim. Ø: 34 & 20 cmEstimate: € 800/1000
#359Nicole Halsberghe
“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.
#332Coquet
“Hoevezicht.” Olieverf op paneel.
#258
Een bajonet met koperen handvat en een schede van leder.
#427
Een tulpenvaasje van chinees wit en blauw porselein.
#123Perseo, Italy
#156
Een grote notenhouten tweedeurskast.
#256
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
#527
#111
Een metalen klokje onder een glazen stolp.
#392
"Vue abstraite du village". Huile sur toile. Quelques dégâts très légers. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 67 x 83 cmEstimate: € 300/500 -
#186
Een commode met drie laden met inlegwerk. Lodewijk XV-stijl.
#517Kitty
"Étalon". Une statue en bronze patiné. Signée. Sur un socle en marbre amovible.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120