Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zilveren kandelaars. Poinçons nakijken!

Een paar zilveren kandelaars. Spaanse keuren. 915‰.

Une paire de bougeoirs en argent poinçons espagnols. 915‰.
Dim. h: 28 cm
SKU: 3008220097.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #97
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #122
    Boeije

    “Boerderij interieur” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    « Intérieur de ferme » Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263
    Eichwald, Oostenrijk

    Een meerkleurig geglazuurd aardewerken sierjardinière in de vorm van een slee. Gemerkt onderaan.

    Jardinière d'ornement en faïence émaillée multicolore en forme de traîneau. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H:32cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #445

    Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #358

    Een handgemaakte coupe van blauw Muranoglas op piedouche met handgeschilderd verguld decor. Gemerkt onderaan.

    Une coupe en verre de Murano bleu faite à la main sur piédouche avec un décor doré peint à la main. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #655

    Drie schaalmodellen van zeilschepen.

    Trois maquettes de voiliers.
    No longer available
    Dim. 63 x 43 cm - 52 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #455

    Een ronde houten tafel in art deco stijl.

    Une table ronde en bois de style art déco.
    No longer available
    Dim. Ø 59 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #36

    Een kleine eikenhouten kofferbank.

    Un petit banc-coffre en chêne.
    No longer available
    Dim. 80 x 90 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #673

    Een lot van zes verschillende vaasjes van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij twee gemerkt van Bay Keramik.

    Un lot de six vases en poterie allemande émaillée différents, dont deux sont marqués par Bay Keramik.
    No longer available
    Dim. h: 11- 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #130

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met diamanten en diamant baguetten een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants et de diamants baguettes, un poids combiné de +- 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 5,48 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #278

    Een bajonet in schede. Eerste Wereldoorlog.

    Une baïonnette en fourreau. Première Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. l: 52,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #38
    Val Saint-Lambert

    Een set van zes schaaltjes uit de Speciale Vlinderserie. In oorspronkelijk etui. Gemerkt.

    Un ensemble de six plats de la série spéciale papillon. Dans l'écrin d'origine. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø:9cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #154

    “Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school toegeschreven aan Jan van Penne (1640-1710). Te restaureren.

    "Personnages dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole anversoise attribuée à Jan van Penne (1640-1710). A restaurer.
    No longer available
    Dim. 23 x 37 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More