#69Jean Jacques FoulonPeriod: 1923-1980
“Bomen aan het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des arbres au bord de l'eau ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#592Carol Eytinge
#229Joz. De Swerts
"Nature morte au canard, fruits et théières". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#405G. Nayner à Faucogney
#70
#35
Klokstel van koper in gotische stijl. Pendule en twee kandelaars.
#617
Twee karaffen van geslepen kristal, waarbij één magenta en één amberkleurig.
#473
Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
#322
#400Christian Dior
Een zijden foulard in origineel doosje.
#152
« Représentation de la Sainte Vierge avec Jésus ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 400/600 -
#67
Een lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cm (z.k.)Estimate: € 60/80