#607Een gesculpteerd houten masker. Lega DRC.
A carved wooden mask. Lega DRC.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#442“Dorpjes aan een Frans meer”. Een schilderij, olieverf op doek. Monogram bovenaan.
"Villages on a French lake." A painting, oil on canvas. Monogram at the top.No longer availableDim. 31 x 45cmEstimate: € 300 / 500 -
#117Een bronzen beeld van een olifant op marmeren sokkel. Naar Milo.
A bronze sculpture of an elephant on a marble pedestal. By Milo.No longer availableDim. 31 x 15cmEstimate: € 150 / 250 -
#640Een 18 kt witgouden ring met een briljant van +- 0,20 ct.
#608Een Chinese Famille Jaune vaas met het decor van een vogel op een tak.
A Chinese famille jaune vase with a bird on a branch decoration.No longer availableDim. h 61 x Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#178van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti’s en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt
#628RavensteinEen aardewerken koffiekan met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A pottery coffee pot with floral decor. Marked on the bottom.No longer availableDim. 27cmEstimate: € 60 / 90 -
#141Theo VosEen witgeglazuurde plateel reiger met craquelé. Gouda, Zuid-Holland. Art-deco stijl. Niet gemerkt.
#420Een 18 kt geelgouden en zilveren ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold and silver ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 280 / 320 -
#275Een eikenhouten commode met 3 laden.
An oak commode with three drawers.No longer availableDim. 84 x 114 x 50cmEstimate: € 50 / 75