#695Lladro
‘Innocence in bloom’, een Lladro beeld, modelnr 07644 in originele verpakking.
#573-
Een vaas van Murano glas groen en goud gekleurd.
#94Pablo Picasso
‘Picador, femme et cheval’, een linosnede van de hand van Pablo Picasso, gedateerd 1954.
"Picador, woman and horse," a linocut by Pablo Picasso, dated 1954.No longer availableDim. 24x28 cmEstimate: € 200/300 -
#314
Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
#404Mark Claus
“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
"All round reporter." Mixed media on paper. Signed and numbered 77/68 at the bottom.No longer availableDim. 39 x 33cmEstimate: € 60/90 -
Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
#550
Een 18 kt geelgouden broche bezet met een grote citrine van +- 15 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with a large citrine of approximately 15 ct.No longer availableDim. 14,50 gEstimate: € 300/400 -
#496Kashan
Een Iranees handgeknoopt Kashan tapijt met geometrische patronen.
#22Roemer
Een lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
#106
Een vintage design salontafel, medio 1960, label onderaan.
A vintage design coffee table, circa 1960, label underneath.No longer availableDim. 57 x 140 x 50cmEstimate: € 200/250 -
#411
A glass paste sculpture with an abstracted face in relief, after Picasso.No longer availableDim. 40 x 18cmEstimate: € 60/70 -
#529Fred BervoetsPeriod: °1942
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 2/50 buiten de plaat.
"Composition". Color lithograph. Signed and numbered 2/50 outside the image.No longer availableDim. 54 x 67 cmEstimate: € 200/300