#599Salvador Dali
“Aartsengel”. Litho. Gesigneerd en genummerd 140/150 buiten de plaat.
"Archangel". Lithograph. Signed and numbered 140/150 outside the plate.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 200/220 -
#213
Een bronzen hondje, liggende op een marmeren sokkel.
#607
Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#694Gero
Een set bestaande uit zes groene glazen met tinnen voet en twee karaffen met tinnen beslag en stop. Onderaan gemerkt.
#114René ClarotPeriod: 1882-1972
“Marinezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#544
Een butler spiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#283Daum France
Een kleurloos kristallen coupe.
#321
Een album met een verzameling monogrammen.
An album with a collection of monograms.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#199Period: 19e eeuw
“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Met atelierstempel.
#548
Een hallamp van amberkleurig gebonden gebombeerd glas.
#107
A brass and crystal skeleton clock with a mercury pendulum and an enamel dial with Arabic numerals. Complete with key.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 150/200 -
#319
“Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.
"Praying farmer and farmer's wife". A pair of polychrome Flemish pottery plaques.No longer availableDim. 22 x 18 cmEstimate: € 60/80