#284Een set van 2 keramische diepe schalen met floraal motief.
#228Een goudkleurige staande lamp, in hoogte verstelbaar.
A gold-colored standing lamp, height adjustable.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 80-120 cmEstimate: € 10 / 15 -
#253Een design glazen vaas, gemerkt G.
A design glass vase, marked G.No longer availableOnline onlyDim. h 20.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#159Een hanglamp in Tiffany stijl.
A pendant lamp in Tiffany style.No longer availableOnline onlyDim. Ø 29 cmEstimate: € 20 / 40 -
#154Een bronskleurig keramisch kruisbeeld, gerestaureerd aan de lendendoek. Gesigneerd M. Van Der Meeren.
#152Een 25-delig Japans theeserviesje.
#248‘Uncle Ezra’s cracker barrel assortment’, een grote koekjespot, 1966.
'Uncle Ezra's cracker barrel assortment', a large cookie jar, 1966.No longer availableOnline onlyDim. h 26 x Ø 18 cmEstimate: € 10 / 20 -
#309Een lage houten stoel in Lodewijk XV-stijl.
#263Een lampenvoet van blauw-wit geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
A lamp base made of blue and white glazed earthenware. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#106Wereldmunten, 2 kg.
World coins, 2 kg.No longer availableOnline onlyDim. 2 kg.Estimate: € 10 / 20