Other lots in this auction
-
#374F. Bauwens“Portret van een Sikh”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Portrait d’un Sikh”. Huile sur panneau. Signé et daté 1983.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#317Val St. LambertEen lot van zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren. Met bijpassende karaf. Jaren ‘30. Niet gemerkt. Enkele kleine schilfers.
Un lot de six verres en cristal taillé en différents couleurs. Avec carafe assortie? Années ‘30. Pas de marque. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 18 & 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#697Een schotel van Chinees porselein met blauw op wit decor in de stijl van het Wanli-porselein.
Un plat en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc , style porcelaine de Wanli.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#789Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999Een uitgave met vier losse zeefdrukken, zes gedichten en een originele aquarel. Uitgave 1 van 100 exemplaren met opdracht aan toenmalig Antwerps gouverneur Kinsbergen. Uitgave in samenwerking met De Zwarte Panter, 1981.
Une édition contenant quatre sérigraphies, six poèmes et une aquarelle originale. Une édition première sur 100 exemplaires, dédicace au Gouverneur anversois, Mr Kinsbergen. En collaboration avec De Zwarte Panter, 1981.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#533Een paar balustervazen met een blauw en wit Chinees decor van vogels in bloeiende theebomen. Met houten sokkels.
Une paire de vases balustre, décor bleu et blanc chinois d’oiseaux dans des arbres à thé en floraison. Socles en bois.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300 / 400 -
#325Twee 18 karaats geel gouden ringen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Deux bagues en or jaune serties de diamants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 5,79 gEstimate: € 900 / 1000 -
#834Lot van vier kopjes en schoteltjes van Chinees en Japans porselein. Kleine haartjes.
Un lot de quatre tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise et japonaise. Quelques cheveux.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#698Een geslepen kleurloos glazen karaf.
Une carafe en verre taillé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#22Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Bij de Leuvense stoof”. Ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Auprès du poêle de Louvain”. Une gravure sur bois en couleurs. Signée.No longer availableDim. 13 x 8 cmEstimate: € 20 / 30 -
#28Een paar hondjes van meerkleurig aardewerk van Staffordshire.
Une paire de chiens en faïence de Staffordshire.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#638“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250

