#791
Een lot van vijf kleine houten koekoeksklokjes. Zonder sleuteltjes. Eén slinger manco.
Un lot de cinq coucous en bois sans clés. Un balancier manquant.No longer availableDim. h: 11 - 13 cmEstimate: € 25/35 -
#169Armand LaureysPeriod: 1867 - ?
”Vue sur la rue Nose, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 85 x 60 cmEstimate: € 180/220 -
#860
Een houten emmer met messingen recipiënt.
#506
Een lot van vier Oosterse handgeknoopte tapijten.
#100
Un collier de perles à fermoir en or blanc 18 ct, serti de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. bruto: 44,50Estimate: € 1500/1700 -
#109Chader
“Kippen op het erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Poules sur la cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 51 cmEstimate: € 80/100 -
#881
Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.
#814Praktica
Een vintage fotocamera model Super TL met flash, handstatiefje en extra lens. In fototas.
Une caméra vintage modèle Super TL avec flash, statif et lentille en extra. dans un sac.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#804
#334Gustave DierkensPeriod: 1885 - 1940
”Le Piere, Assels, Drongen”. Huile sur panneau. Signé et daté au dos juin 1939.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 200/240 -
#796Karadja
Een handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#62Bichebois
”Vue générale du Père-Lachaise”. Une lithographie d’après une oeuvre par Fichot.No longer availableDim. 24,5 x 39 cmEstimate: € 50/80