Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zittende Staffordshire honden.

Een paar zittende Staffordshire honden.

Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.
Dim. h: 25 cm
SKU: 2011180402.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #402
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #355

    “De zeeman”. Een bronzen beeld. Harpoen gebroken.

    ”Le marin”. Une statue en bronze. le harpon est cassé.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #658

    “Pierrot met gitaar”. Een bronzen beeld naar een werk van Louis Mascré.

    ”Pierrot et guitare”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Louis Mascré.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #268

    “Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.

    ”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #798

    “Oude vissers”. Een gesculpteerd houten beeld. Net beschadigd.

    “Vieux pêcheurs”. Sculpture en bois. Dégât au filet.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #400

    Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen, waarbij één in de vorm van een reiger en de andere versierd met een slang.

    Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.
    No longer available
    Dim. h: 32 Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #450
    Hummel

    Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemarkeerd ‘ M.I. Hummel club”.

    Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque sous la base: ‘M.I. Hummel club’.
    No longer available
    Dim. H: 10 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #267

    Een goudfazant van gepolychromeerd zamak op een onyxen sokkel. Tijdperk art deco.

    Un faisan en régule polychrome sur un socle en onyx. Période Art Déco.
    No longer available
    Dim. l: 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een lot van drie aardewerken potten. Vermoedelijk uit de Song-Dynastie.

    Un lot de trois pots en faïence. Probablement de la Dynastie Song.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #668

    “Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.

    ”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #203

    ”Laitière flamande”. Bronzen beeld op een marmeren sokkel (los). Gesigneerd Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.

    ”Laitière flamande”. Une statue en bronze sur socle (détaché). Signé Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.
    No longer available
    Dim. H: 68 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #657

    Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.

    Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #241

    “Vissende vrouw”. Een verguld bronzen beeld. Sokkel ontbreekt.

    ”Femme qui pêche”. Une statue en bronze doré. Le socle est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #671

    Een houten Birmaans reliëf. Enkele letsels.

    Un relief en bois, Birmanie. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. 61 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #678

    Een dubbel vaasje van gesculpteerd speksteen, versierd met bloemen. Chinees werk.

    Un vase en pierre de lard sculpté, décorations de fleurs. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #661

    Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.

    Une oeuvre d’art en métal argenté en forme de huit oiseaux stylés. Marque: ‘Austin’.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #420
    Hummel

    Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt ‘ M.I. Hummel club’.

    Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque en dessous: ‘M.I. Hummel club’.
    No longer available
    Dim. H : 10 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #651
    Fr. Weber

    “St. Christophorus”. Een beeldhouwwerkje. Onderaan gesigneerd.

    ”St. Christophe”. Une statue sculptée. Signature en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #133

    Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.

    Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.
    No longer available
    Dim. H: 15 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #221

    Een paar balustervormige siervazen van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.

    Une paire de vases balustre de décoration en faïence polychrome, décor fleuri en relief. Début XXè siècle.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #208
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.

    ”Rebecca”. Une statue en bronze sur socle tournant en marbre.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 2200 / 2600
  • #405

    Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.

    Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #603

    Een zittende mediterende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un Bouddha méditant assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 74 x 35 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #667

    Een plaasteren mannentorso met tweekleurig patina.

    Un torse d’homme en plâtre à double patine.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #490

    Een lot meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een lampetkan, twee terrines op onderschotel, een dekselvaas, een jardinière en een olielamp.

    Un lot de faïence de Rouen, comprenant une verseuse, deux terrines avec sous-plats, un vase à couvercle, une jardinière et une lampe à huile.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #755

    Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.

    Une table à allonges en chêne à pieds tournés aux étranglements.
    No longer available
    Dim. 180 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #6

    Een zwartgepatineerde houten scribaan.

    Un scriban en bois à patine noire.
    No longer available
    Dim. 20 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #129
    Smets

    “Het dobbelspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Le jeu de dés”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #440

    Een vaasje en een fluitvaasje op voet van kleurloos kristal. Het eerste met een gesatineerd decor van een vrouwelijk naakt. Beide gemerkt onderaan.

    Un petit vase et un vase flûte sur pied en cristal incolore. Le premier au décor satiné d’un nu féminin. Marques sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #571

    Vruchtbaarheidsbeeld. Moeder met zuigeling. Baulé, Ivoorkust. Oude herstelling aan de armen.

    Statue de fertilité représentant une mère et son nourrisson. Baulé, Côte d’Ivoire. Ancienne réparation aux bras.
    No longer available
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #316

    Een bonheur-du-jour in Chippendalestijl met drie laden aan weerskanten.

    Un bonheur-du-jour, style Chippendale, à trois tiroirs de chaque côté.
    No longer available
    Dim. b: 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #289

    “Boerenkoppel op een bank”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de geest van de XIXe eeuw.

    ”Couple de fermiers sur un banc”. Huile sur panneau. Travail d’atelier récent d’après le XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #38

    Een gevarieerd lot antiek tin, bestaande uit maatbekers en peperstrooiers. 16 stuks

    Un lot d’étain antique, comprenant des poivriers et mesures. 16 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #722
    Theo Van der Horst
    Period: 1921 - 2003

    “De schuldige hongerlijdertjes”. Olieverf op doek. Achteraan gemonogrammeerd en gedateerd ‘94.

    ”Les affamés coupables”. Huile sur toile. Monogramme au dos et datée ‘94.
    No longer available
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #261
    Dante

    “Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.

    “Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #18

    Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #418

    Een paar kleine gemberpotjes van blauw en wit Chinees porselein.

    Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 6,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More