Similar lots by type
-
#628Een eikenhouten tafel met negen bijpassende stoelen. Tijdperk art deco.
Table en chêne et neuf chaises assorties. Epoque art déco.No longer availableDim. 230 x 148 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#652Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.
Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#520Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. b: 120 cm -
#606Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400 / 600 -
#626Een tweeledig hoekmeubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en twee gevitreerde deuren in het opzet. (Eén zonder glas).
Une encoignure à deux corps, en dessous deux portes et un tiroir, au dessus deux portes vitrées dont une sans verre.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200 / 300 -
#665Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#679Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.
Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.No longer availableDim. Ø: 118 cmEstimate: € 200 / 240 -
#645Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.
Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.No longer availableDim. 76 x 163 x 82 cmEstimate: € 200 / 300 -
#635Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.
Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#631Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag en met één lade in de gordel.
Un bureau en bois style Lodewijk XV, décor sobre incrusté, un tiroir dans la ceinture, finition en bronze.No longer availableDim. b: 128 cmEstimate: € 400 / 600 -
#244Een mahoniehouten commode met spiegel met een wit marmeren blad en drie grote en twee kleine laden.
Une commode en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs, un miroir et une tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 94 x 113 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#242Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel, bestaande uit een bank en twee stoelen.
Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#656Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.
Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.No longer availableDim. b: 126 cmEstimate: € 200 / 240 -
#655Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Une grande table en bois exotique aux pieds gainée.No longer availableDim. 260 x 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#672Een kleine ronde tafel van witgepatineerd hout, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.
Une petite table ronde en bois patiné blanc, décor de guirlandes de fleurs et tablette en marbre.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#670Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50 / 80 -
#525Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.
Table de salle à manger art déco et six chaises assorties en bois de placage. Nous ajoutons deux tables d’appoint en quart de rond.No longer availableDim. 75 x 140 x 88 cmEstimate: € 200 / 220 -
#723Een eikenhouten koffertje met gebeeldhouwd front.
Coffret en chêne sculpté de style gothique anglais.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#576Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.
Une grande table en bois exotique avec quatre pieds gaine.No longer availableDim. 260 x 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#536Een sobere dennenhouten tafel met een lade in de gordel.
Une table en sapin sobre avec tiroir en ceinture.No longer availableDim. 155 x 80 cmEstimate: € 25 / 50 -
#808Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#803Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#618Een balustervormige lampvoet van wit marmer en messing.
Pied de lampe balustre en marbre blanc et laiton.No longer availableDim. h: 58 cm -
#237Een bibliotheekkast met vier gevitreerde deuren bovenaan en vier laden boven vier paneeldeuren onderaan.
Une bibliothèque anglaise, le haut ouvrant à quatre portes vitrées, le bas à quatre tiroirs et portes.No longer availableDim. b: 225 cmEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#621Een siervaas op schotel van messing en handbeschilderd glas in rococostijl, versierd met engeltjes en vrouwenhoofden. XIXe eeuw.
Un vase décoratif sur plateau en laiton et verre peint à la main style Rococo, décoration d’anges et têtes de femmes. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 250 / 350 -
#750Een eikenhouten wandconsole, versierd met gesculpteerde hoornen met fruit. Bovenaan gerestaureerd.
Une console murale en chêne, décoration de fruits et de cornes au dessus. A subie une restauration.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#483Een tafelklok van verguld brons.
Pendule de table en bronze doré.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#408Cristal de LorraineEen champagne-emmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un seau à champagne en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#92Roger Hebbelinck“Village sous la neige”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 169/250 buiten de plaat.
“Village sous la neige”. Lithographie d’un oeuvre par Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 169/250 hors planche.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 100 / 160 -
#230Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4,70 ct. en een amethist van ± 10 ct.
Un pendentif en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 4,70 ct. et une améthyste ayant un poids de +- 10 ct.No longer availableDim. 12,52 gEstimate: € 4000 / 5000 -
#721Val-Saint LambertEen kristallen vaas. Blauw gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal coloré bleu dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Molinard en BrosseauEen vaporisator eau de toilette 30 ml en een bad en douche gel van 200 ml. Een eau de toilette van 50 ml en een badolie van 75 ml.
Un flacon d’eau de toilette vaporisateur 30 ml et un gel de bain et douche 200 ml, un flacon d’eau de toilette 50 ml et une huile de bain 75 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#398Een lot gedreven koperen voorwerpen: paraplubak, kolenkit, haardscherm, jardinière, brievenbakje, tazza, koffiepot. We voegen er twee glas-in-loodramen aan toe: één met St-Michel, één met een Vlaamse leeuw.
Lot d’objets en cuivre repoussé: bac à parapluies, bac à charbon, pare-feu, jardinière, bac à lettres, tazza, cafetière. Nous ajoutons deux vitraux, l’un au Saint-Michel, l’autre au lion flamand.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#238EdisonEen oude grammofoon met roodkoperen fantasiehoorn.
Un vieux phonographe avec corne fantaisie en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#451Een lot van zeven verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein. Enkele randschilfers. XIXe en XXe eeuw.
Lot de sept assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques éclats. XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 45 / 70 -
#100Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1500 / 1600

