Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zwaar geaderde wit marmeren zuilen.

Een paar mooi geaderde wit marmeren zuilen.

A pair of beautifully veined white marble columns.
Dim. 110 x Ø 45 cm
SKU: 1604240116.
Categories: Beeld, Marmer, Meubel.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 800 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #749

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekig vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A.

    "Nomos". A rectangular vintage design glass dining-meeting table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #575
    Dal Negro

    Een houten, ingelegde marqueterie speeltafel met uitschuifbaar deel en keerbaar blad. Inclusief schaakbord, backgammon, vilt kaartblad en roulette spel. Door Dal Negro, Treviso Italië.

    A wooden marquetry inlaid game table with extendable part and reversible top. Includes chessboard, backgammon, felt card top, and roulette game. By Dal Negro, Treviso Italy.
    No longer available
    Dim. 75 x 77 x 77 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #660
    Maurice Burke Arkana

    Een Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.

    An English vintage design coffee table made of chrome, wood, and formica. Rare design by Maurice Burke for Arkana, mid '60s.
    No longer available
    Dim. 38 x 63 x 60cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #534

    Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.

    A sculpted oak cabinet with center mirror, 4 doors, and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 240 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #185
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een rechthoekige vintage design glazen eet-vergadertafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1986.

    "Nomos." A rectangular vintage design glass dining-conference table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1986.
    No longer available
    Dim. 74 x 275 x 100 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #620
    VTWonen

    “Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.

    "Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #545

    Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.

    A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 186 x 37 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #745
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    “Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.

    "Grace 411". A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled base. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #196
    Sir Norman Foster Tecno S.p.A
    Period: 1935-

    “Nomos”. Een ronde vintage design glazen tafel op gechromeerd staal en metalen poten. Ontwerp door Sir Norman Foster voor Tecno S.p.A, 1987.

    "Nomos". A round vintage design glass table on chromed steel and metal legs. Designed by Sir Norman Foster for Tecno S.p.A, 1987.
    No longer available
    Dim. 74 x Ø 140 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #746
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    “Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.

    "Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chromed metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #555
    Le Corbusier Cassina, Italia
    Period: 1887-1965

    “LC10”. Een rechthoekig vintage design salontafel met mat zwart frame, gechromeerd metalen poten en glazen blad. Ontwerp door Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand voor Cassina. Onderaan gemerkt, gesigneerd en genummerd.

    "LC10". A rectangular vintage design coffee table with matte black frame, chromed metal legs, and glass top. Designed by Le Corbusier, Pierre Jeanneret and Charlotte Perriand for Cassina. Marked, signed, and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 120 x 80 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #538

    Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.

    A sculpted oak cabinet with central mirror, 4 doors, and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 240 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #730

    Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.

    An English desk with a green leather top in wood veneer. Nine drawers. With minor veneer damage.
    No longer available
    Dim. 77 x 122 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #650
    Eero Saarinen

    Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.

    A vintage replica set of 2 'Tulip chairs', designed by Eero Saarinen. One of the chairs has been repainted.
    No longer available
    Dim. 80 x 49 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #740

    Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.

    An oak gateleg table with 6 legs.
    No longer available
    Dim. 70x97x91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.

    A black lacquered wooden marquetry desk with gilded bronze ornaments and 5 drawers. Replica Mazarin style, André-Charles Boulle. 2 cracks in the lacquer on the back.
    No longer available
    Dim. 86 x 200 x 105 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #565

    Een tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. Bronzen details en leeuwenpoten.

    A two-door Empire style display cabinet with bronze details and lion feet.
    No longer available
    Dim. 183 x 115 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #735

    Een houten wandkastje met 2 deurtjes.

    A wooden wall cabinet with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 122 x 63,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #216

    Een rijkelijk gesculpteerd polychroom salon in Lodewijk XVI-stijl bestaande uit een driezit en twee fauteuils, gestreepte stof met gele- en blauwe bloemen.

    A richly sculpted polychrome Louis XVI-style salon set consisting of a three-seater and two armchairs, striped fabric with yellow and blue flowers.
    No longer available
    Dim. 99 x 197 x 93 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #175

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #720

    Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.

    An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.
    No longer available
    Dim. h 202 x b 70 x d 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #744
    Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali

    “Grace 411”. Een lot van 6 stapelbare zwarte conferentiestoelen uit kunststof en gechromeerd metalen frame met sledepoten. Ontwerp door Claudio Dondoli and Marco Pocci voor Pedrali.

    "Grace 411": A lot of 6 stackable black conference chairs made of plastic and chrome-plated metal frame with sled legs. Designed by Claudio Dondoli and Marco Pocci for Pedrali.
    No longer available
    Dim. 77 x 55 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #710

    Een ééndeurs vitrinekast, Louis XVI geïnspireerd, gefineerd hout. Het glas aan de linkerzijde is gebarsten.

    A single-door display cabinet, inspired by Louis XVI, veneered wood. The glass on the left side is cracked.
    No longer available
    Dim. 163 x 78 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #276

    Een massief houten zwart gelakte muurzuil, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.

    A solid wood black lacquered pedestal, late 19th-early 20th century.
    No longer available
    Dim. 116 x 45 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #687

    Een vintage polychroom houten beeld van een bakker.

    A vintage polychrome wooden statue of a baker.
    No longer available
    Dim. 93 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #377

    Twee Japanse blauw-witte porseleinen bordjes in lotusvorm.

    Two Japanese blue and white porcelain plates in lotus shape.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #628

    Een lot van 12 autominiaturen, diverse oldtimer modellen.

    A lot of 12 car miniatures, various vintage car models.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #571

    Een terracotta Akan pot met diverse figuren en dieren op gesculpteerd. Vermelding in het Guy van Rijn archief.

    A terracotta Akan pot with various figures and animals sculpted on it. Mentioned in the Guy van Rijn archive.
    No longer available
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #619
    Germany USA zone

    Een vintage blikken zweefmolen. Gemerkt “GermanyUSAzone”.

    A vintage tin carousel. Marked "GermanyUSAzone".
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135
    Kieninger, Germany

    Een luxe staande klok van het merk Kieninger met een snaaruurwerk. De staande klok is voorzien van een messing skeletuurwerk en een achtdagenwerk. De klok heeft een prachtig slagwerk waar u kunt kiezen tussen drie melodieën: Westminster, Wittington en St. Michael. De melodieën worden gemaakt door het carillon met behulp van de gongpijpen.

    A luxurious floor clock by the brand Kieninger with a string movement. The clock features a brass skeleton movement and an 8-day movement. It includes a striking mechanism with a choice of three melodies: Westminster, Wittington, and St. Michael. The melodies are produced by the carillon using the gong pipes.
    No longer available
    Dim. 197 x 42 x 29 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #256

    Een paar vergulde Lodewijk XV-stijl armstoelen met witte bekleding.

    A pair of gilt Louis XV-style armchairs with white upholstery.
    No longer available
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #397

    Een lot van twee Congolese maskers: een Mbangi Bidjl en een gazelle masker.

    A lot of two Congolese masks: a Mbangi Bidjl and a gazelle mask.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #554

    Een meerkleurig handgeknoopt Perzische loper met geometrisch decor.

    A multicolored hand-knotted Persian runner with geometric decoration.
    No longer available
    Dim. 360 x 99 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #368
    Capo di Monte

    Een set van twee porseleinen tafellampen, gemerkt Capo Di Monte.

    A set of two porcelain table lamps, marked Capo Di Monte.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #561
    Limoges France

    Een porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.

    A porcelain dinner set adorned with green branches and pink roses. Marked Limoges France De Backer Van Camp.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More