Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar zwartgeklakt koperen koetslantaarns.

Een paar zwartgelakte koperen koetslantaarns.

Paire de lanternes de calèche en métal et cuivre laqué noir.
Dim. h: 44 cm
SKU: 0602180341.
Category: Verlichting.
Auction day: 6 February 2018 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #911

    Drie porseleinen kandelaars. Brussels porselein met florale versieringen. een paar enkelvoudige kandelaars en één met vijf lichtpunten.

    Trois chandeliers en porcelaine. Porcelaine de Bruxelles avec décor fleuri. Deux chandeliers et un chandelier à cinq points lumineux.
    No longer available
    Dim. H: 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1104

    Een luchter met kristallen pendeloques.

    Lustre aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #975

    Een messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met drie engeltjes en met bloemvormige glazen kapjes.

    Lustre en laiton à trois branches de lumières décorées de trois angelots et aux abat-jour en verre de forme fleur.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #823

    Een paar wandlampen met kapjes van glas in lood in de geest van Tiffany’s.

    Paire d’appliques aux abat-jour en vitraux dans le goût de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. b: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #531

    Een cloisonné staanlamp.

    Lampadaire en cloisonné.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 180
  • #1027

    Een metalen bureaulamp met tl-lamp. Medio XXe eeuw.

    Une lampe de bureau en métal avec lumière néon. Mi XXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #428
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.

    Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #1069

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #955

    Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.

    Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #763

    Twee messingen wandlampen met telkens zeven lichtpunten, versierd met druivenranken en korenhalmen.

    Deux lampes murales en laiton a sept points lumineux, décoration de vignes et d’épis.
    No longer available
    Dim. l: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #377

    Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.

    Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #1079

    Een koperen hanglantaarn met geslepen en gesatineerde glazen coupe, versierd met guirlandes.

    Lanterne à suspendre en cuivre à coupe en verre taillé et satiné décorée de guirlandes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #824

    Een lot van drie verschillende messingen kandelaars, waarbij twee in barokke stijl. Allen gemonteerd als lamp.

    Lot de trois bougeoirs en laiton dont deux de style baroque. Les trois montés en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 74 - 106 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #1085

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #1022

    Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1015

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • Een luchter met kristallen pendeloques.

    Lustre aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #1030

    Een halllantaarn van handgeschilderd glas met bloemenmotief.

    Lanterne de vestibule en verre au décor peint à la main de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #1048

    Vijf messingen kandelaars.

    Cinq chandeliers en laiton.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #817

    Een paar messingen lampenvoeten.

    Paire de pieds de lampes en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #1029

    Een art deco halllantaarn met glazen versieringen.

    Lanterne de vestibule art déco au décor en verre.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1054

    Een halllantaarn van koper en glas.

    Lanterne de vestibule en verre et cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    Een Christusbeeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp en twee olielampen van wit en verguld opaalglas.

    Jésus Christ en porcelaine dite Vieux Bruxelles polychrome et doré sous globe et deux lampes à huile en opaline blanche et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1099

    Een hallantaarn van messing, versierd met saterkoppen en met een eivormige coupe van geslepen glas.

    Lanterne de vestibule en laiton décorée de têtes de satyre et avec une coupe ovoïde en verre taillé.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #123

    Een lopende panter van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.

    Panthère courant en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #587

    Een paar vazen van polychroom porselein. Roestrode fond met vergulde versiering. Twee uitsparingen met enerzijds figuren uit het kabukitheater (gesigneerd) en anderzijds bloeiende theebomen. Arita, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Met houten sokkels.

    Deux vases en porcelaine polychrome. Fond rouge et décorations dorées, représentations de théâtre Kabuki et arbres à thé en fleurs. Arita, XIXième siècle. Marque sous la base. Avec socles en bois.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #789

    Een speeltafeltje met klapblad.

    Une table de jeu avec tablette abattante.
    No longer available
    Dim. b: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #518

    Een zwartgepatineerde credenza met een fijn gesculpteerd decor van figuren. Bovenaan één deur en onderaan een tussenblad. Frankrijk, XIXe eeuw.

    Crédence en bois noirci à décor finement sculpté de personnages. Le dessus ouvrant à une porte, le dessous à entretoise. France, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 104 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1046

    Een handgeknoopt wollen Pakistaans tapijt.

    Tapis du Pakistan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 130 x 76 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #687

    Twee verschillende schotels van Imariporselein. Onderaan gemerkt.

    Deux plats différents en porcelaine Imari. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #86

    Een bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Marmer gebroken.

    Une petite table de style Louis XVI. La tablette en marbre cassée.
    No longer available
    Dim. b: 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #148

    ‘Liggende vos’. Een polychroom geglazuurd aardewerken beeld. Gesigneerd M. Guiraud-Rivière.

    “Renard couché”. Statuette en faïence polychrome. Signée M. Guiraud-Rivière.
    No longer available
    Dim. l: 58 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #899
    Toyohara “Yoshi” Chikanobu
    Period: 1859-1920

    “Meiji Beauties” Triptiek. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.

    ”Meiji Beauties.” Triptyque. Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.
    No longer available
    Dim. 36 x 72 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #861

    Twee borden van Chinees porselein, telkens met een decor van vogels op bloeiende struiken, waarbij één naar het famille noire. Beide onderaan gemerkt.

    Deux assiettes en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des arbustes en floraison, dont une d’après la famille noire.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 & 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #187

    “Panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van René Paris.

    “Panthère”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après René Paris.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #905

    Een serie van zes eikenhouten Windsorstoelen. Engeland, XIXde eeuw. We voegen er een recentere kinderstoel in dezelfde stijl aan toe.

    Suit de six chaises Windsor en chêne. Angleterre, XIXe siècle. Nous joignons une chaise d’enfant dans le même genre mais plus récente.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More