Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paard van gebeeldhouwd jadeiet op houten sokkel. Chinees werk.
Een paard van gebeeldhouwd jadeiet op houten sokkel. Chinees werk.

Een paard van gebeeldhouwd jadeiet op houten sokkel. Chinees werk.

Un cheval en jadéite sculpté sur un socle en bois. Travail chinois.
Dim. H. 23 cm
SKU: 2004210445.
Auction day: 21 April 2021 19:00
Catalogue #445
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #403

    Twee ivoren netsukés in de vorm van theaterspelers met roterende hoofdjes. Beide gemerkt onderaan.

    Deux netsukes en ivoire en forme de joueurs de théâtre à tête rotative. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #357

    Een kandelaar van geglazuurd aardwerk in de vorm van een kikker. Chinees werk, onderaan gemerkt.

    Un chandelier en faïence émaillée en forme de grenouille. Travail chinois, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #61
    Urgos

    Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl.

    Une cheminée en bronze de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #51
    J B T anno 1906

    Een bronzen inktstel, versierd met een voruw met handspiegel. Met twee aardewerken inktpotjes met bronzen dekseltjes. Naar art nouveau voorbeeld. Onderaan gemerkt.

    Un encrier en bronze, décoré d'une couronne avec un miroir à main. Avec deux pots en faïence avec couvercles en bronze. D'après l'exemple Art Nouveau. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. b: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #579
    Denise Malfait
    Period: °1945

    “Nar”. Een achterglasschildering. Gesigneerd en gedateerd ‘69.

    Arlequin . Une peinture sur verre au dos. Signé et daté 69.
    No longer available
    Dim. 52 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #646

    Een zilvergepatineerde houten wandspiegel met geslepen glas.

    Un miroir mural en bois patiné argent avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. 63 x 84 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #676

    Een houten schoolbankje.

    Un banc d'école en bois.
    No longer available
    Dim. b: 88 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #600

    Een oude radio in bakelieten kast met anti-storingskastje.

    Une vieille radio dans une armoire en bakélite avec un boîtier anti-interférence.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #250

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct.
    No longer available
    Dim. 2,50 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #36

    Een paar gefineerde Engelse drieladenkastjes.

    Une paire d'armoires anglaises plaquées à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 69 x 44 x 34 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #462
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Les songes des nuits d’été I”. Een lithografie. Artiestenproef. gesigneerd en gedateerd 2002 buiten de plaat.

    Les songes des nuits d’été I . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée et datée 2002 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #133
    Delheid

    Een bestek 800‰ Belgisch zilver waaronder een pollepel, zes grote en twee kleine vorken, zes kleine en zeven grote lepels en zestien koffielepels.

    Un ensemble de couverts en argent belge de 800 ‰ comprenant une louche, six grandes et deux petites fourchettes, six petites et sept grandes cuillères et seize cuillères à café.
    No longer available
    Dim. 1620 g
    Estimate: € 700 / 800
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More