#518Een paar vazen van champslevé brons versierd met veelkleurige plantenmotieven op de buik en dito fabeldieren op de hals. Oren in de vorm van drakenkoppen met ringen. Onderaan gemerkt.
A pair of vases made of champlevé bronze decorated with multicolored plant motifs on the body and similarly mythical creatures on the neck. The handles are in the shape of dragon heads with rings. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#777RobbedoesEen lot van 10 Robbedoes hardcover albums. nr 120-129. 128 manco.
#658Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
#303“Super hero comics”. Een lot van 19 vintage strips.
#700Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 0.74 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#467Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
#654Belgische School van de XIXde eeuw. “Boslandschap met duin”. Olieverf op board.
Belgian School of the 19th century. "Forest landscape with dunes". Oil paint on board.No longer availableDim. 20 x 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298Fischers LieblingsklangeEen houten Citer of Zither, omgebouwd tot luidspreker.
A wooden citer, converted to a loudspeaker.No longer availableDim. 55 x 44cmEstimate: € 45 / 55 -
#74Rudi de VosPeriod: °1944“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#708Een lot van 4 platte Afrikaanse hardhouten maskers, gedecoreerd en voorzien van gaten.
#792WasmuelEen set van vier oranje polychroom aardewerken vaasjes met twee bijbehorende plateaus. Eén schilfer aan het kleinste schaaltje.
#14J CooperSchots landschap met de runderen, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1863.
Scottish landscape with cows, oil on board, signed and dated 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 80