#166Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.
#723Een opgezette uil, taxidermie, op tak.
#701“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
#35ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#442“Oosterse Ruiters”. Een paar paneel deco’s met verguld Oosters tafereel in het reliëf.
#516DagestanHandgeknoopt wollen loper.
#551Een bronzen Benin-hoofd. Vermoedelijk Oba Ife. Medio 1960.
#253Een lot van 7 tafel-en wandklokken.
A lot of 7 table and wall clocks.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#111Een bronzen beeld van een zittende man getiteld ‘La Lettre’, gesigneerd Roger Bloche.
A bronze sculpture of a seated man titled 'La Lettre', signed Roger Bloche.No longer availableDim. h 82 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#458Een lot van 16 handbeschilderd Chinees porseleinen theeservies.
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#559Claude Satel“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
"Frans coastal landscape". Oil paint on board. Signed;No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 200 / 240