#329KlaesRivierzicht met boot, olieverf op doek.
River view with boat, oil on canvas.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 25 / 75 -
#698Een lot van 17 stuks mineralen.
A lot of 17 pieces of minerals.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#113Een terracotta buste. Inscriptie achteraan 1811 CDB
#742Jef VaesEen tekening getiteld ‘ontmoeting en tegemoetkoming’, gesigneerd Jef Vaes.
#422“Poeder Junior”. Een reclamebord in ovalen kader. Begin 20e eeuw. “Druk. Marci. Brussel”
#235Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#479“Ruiter te paard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1915.
#341Twee groepjes van veelkleurig biscuit. Portugees werk.
Two groups of multi-colored biscuit. Portuguese work.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 50 / 70 -
#733Een Chinese balustervaas van veelkleurig porselein met een decor van personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.
A Chinese baluster vase made of multi-colored porcelain with a decor depicting characters in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#643Een ronde koperen art deco schaal op drie bolle houten pootjes.
A round copper art deco bowl on three rounded wooden legs.No longer availableDim. Ø 55 cmEstimate: € 50 / 70