#658Een bronzen vaas met Aziatisch decor. Bodemloos op houten sokkel.
Armand HutchenreuterPeriod: 1856-1938Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#163Val Saint LambertEen geslepen kristallen coupe met kobalt blauw, coupe Borodine, Danse De Flore.
A cut crystal coupe with cobalt blue, coupe Borodin, Dance of Flora.No longer availableDim. h 17, Ø 23 cmEstimate: € 400 / 500 -
#299J. FoltierGestileerd Dorpszicht, gemengde techniek met aquarel op papier, gedateerd 1974.
#347Een bronzen inkthouder met leeuwenkop en twee potjes.
A bronze sculpted inkwell with a lion's head and two small pots.No longer availableDim. 13 x 32cmEstimate: € 50 / 75 -
#467Een art deco danseresje van zamak op een marmeren sokkeltje.
#740Een zakhorloge met paard op de achterkant met horloges ketting en sleutel.
#13Een zeer decoratieve eikenhouten presentatiesokkel.
A very decorative oak presentation pedestal.No longer availableDim. 24 x 41 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#630Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een robijn van +- 0,30ct.
An 18 carat white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.16 ct. and a ruby of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 200 / 300 -
#734Een polychroom houten beeld van een jonge Bouddhistische monnik staande op een lotusbloem.
A polychrome wooden statue of a young Buddhist monk standing on a lotus flower.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 40 / 50