#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#609‘Naakt’, olie op doek, gesigneerd Jhon.
'Nude', oil on canvas, signed Jhon.No longer availableDim. h 60 x b 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
#675Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#3Een lot antieke sport- en spelmaterialen, bestaande uit vier bowls (koersballen), een lintmeter in lederen etui, een kaartenkistje met scoreteller, een kleine puntenteller met benen toetsen en een scorebord.
A lot of antique sports and game materials, consisting of four lawn bowls, a tape measure in a leather case, a card box with a score counter, a small tally counter with bone buttons, and a scoreboard.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#451RobbedoesEen lot van 100 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1462-1561. Periode ‘66-’68.
A lot of 100 vintage Robbedoes weekly magazine issues. Numbers 1462-1561. Period '66-'68.No longer availableEstimate: € 25 / 75 -
#546HamadanEen Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
#265Twee grote Marokkaanse olielampen. Enkele barstjes aanwezig op verschillende plaatsen in het glas.
Two large Moroccan oil lamps. A few small cracks present in different places in the glass.No longer availableDim. 110 x 37 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#81Een bronzen beeld van twee fazanten op twee-kleurig marmeren voet.
#531Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Personages op het strand, abstract.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Figures on the beach, abstract." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 47 x 52 cmEstimate: € 500 / 600 -
#513Een set van 2 Oezbeekse 10000 Tengas biljetten, ca 1920.
A set of 2 Uzbek 10000 Tenga banknotes, circa 1920.No longer availableDim. h 13 x b 27 cmEstimate: € 40 / 60