#234‘Stilleven met bloemen’, een schilderij, olie op doek gesigneerd Y. Willems in vergulde kader. Het doek heeft een herstelling op 2 plaatsen.
'Still life with flowers', a painting, oil on canvas signed Y. Willems in a gilded frame. The canvas has been repaired in two places.No longer availableDim. h 63 x b 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#771Een vintage aardewerken tafellamp.
#302A. SchaekenBoszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.
#174Een glas in lood met floraal en kerkelijk decor.
#334Ferdinand, Jean Lucini"Le Depart". Kleurenlitho. Gesigneerd.
"The Departure". Color lithograph. Signed.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#289A. SchaekenMeerzicht, olieverf op doek. Gesigneerd.
"Meerzicht" translates to "Lake view" in English. "Olieverf op doek" means "oil painting on canvas", and "Gesigneerd" means "signed".No longer availableDim. 54 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#361Liebig ChromosEen lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.
A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#324Van HemeldonckBloemstilleven in mand, olieverf op het paneel.
#491Een wierrookpot in jade op houten sokkel, het onderste deel van de jade heeft aan weerskanten een fijne barst.
#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
A set of 2 19th-century Delft covered vases.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60