#313Een set van 3 verchroomde beelden oorstellend een romijnse krijgster, een dame met kruik en een man met doedelzak en hond, allen op ronde marmeren voet.
A set of 3 chrome-plated statues depicting a Roman warrior, a lady with a jug, and a man with a bagpipe and dog, all on round marble bases.No longer availableDim. h 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#629Rik Wynants“Kempense hoeves”. Sanguine op papier. Gesigneerd linksonder.
#512Van Doren“Portret van een zittende burgerman”. Olieverf op doek (herdoekt). Toeschrijving achteraan. Einde XIXde eeuw.
#708Een lot van 4 platte Afrikaanse hardhouten maskers, gedecoreerd en voorzien van gaten.
#118Een lot van 15 Napoleontische soldaten van polychroom porselein. Eén met herstelling.
A lot of 15 Napoleonic soldiers made of polychrome porcelain. One has been repaired.No longer availableDim. +- 33 cmEstimate: € 80 / 140 -
#720Een 18 karaats witgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18 karat white gold ring set with two old-cut diamonds and three baguette sapphires with a combined weight of approximately 0.15 ct.No longer availableDim. 1,73 gEstimate: € 200 / 250 -
#198WolfersEen ronde schaal van massief zilver, motief met getorste ribben. ONderaan gemerkt met drie sterren en 800/1000.
#229Gaby De Pauw‘Winterzicht bij nachtelijke hemel’, olieverf, getekend De Pauw.
"Winter view under a nocturnal sky", oil painting, signed by De Pauw.No longer availableDim. h 24 x b 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#638Een houten beeld van een soldaat, eveneens een dienbladhouder.
A wooden statue of a soldier, also a tray holder.No longer availableDim. h 103 cmEstimate: € 80 / 120