Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.

Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.

Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.
Dim. H:32cm
SKU: 2908230564.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #137

    Een Russisch icoon van St. Pieter. 18de eeuws. Ouderdomschade.

    A Russian icon of St. Peter. 18th century. Shows signs of aging.
    No longer available
    Dim. 31 x 27 cm
    Estimate: € 270 / 350
  • #68

    Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.

    A modern earthenware service consisting of 8 cups, 4 cups, 7 saucers, 7 bowls, 4 medium bowls, 7 dinner plates, 7 long plates. Marked PTMD. Included 6 plates with embossed surface, unmarked.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #489

    “Geabstraheerd Bloemstilleven”. Een schilderij, gemengde techniek op paneel. Monogram “LL”.

    "Geabstraheerd Bloemstilleven" translates to "Abstract Flower Still Life" in English. It is a painting with mixed media on panel. It has a monogram "LL".
    No longer available
    Dim. 60 x 50cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #572

    Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.

    Deux lions héraldiques en albâtre sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #145

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #244

    ‘Zittende dame met kruik’, Olie op doek, linksonder onduidelijk gesigneerd in vergulde kader.

    'Sitting Lady with Jug', Oil on canvas, unclearly signed in gilt frame at the lower left.
    No longer available
    Dim. h 45 x b 35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #94
    Elysé Schuermans
    Period: °1938

    “Bomenrij in de winter met huizen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder. Passe-partout te vervangen.

    "Row of trees in winter with houses in the background." Oil on panel. Signed lower right. Mat to be replaced.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #684

    “Landschap in avondrood”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan onduidelijk gesigneerd, mogelijk “L Michel 72”

    "Landscape at Sunset". A painting, oil on panel. Faintly signed at the bottom, possibly "L Michel 72".
    No longer available
    Dim. 34 x 29cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #693

    Een Boheems kristallen vaas op zilveren voetje met een monogram ‘MH’ en datum 21-8-76, gemerkt 830 en andere zilverkeuren.

    A Bohemian crystal vase on a silver base with a monogram 'MH' and the date 21-8-76, marked 830 and other silver hallmarks.
    No longer available
    Dim. 830‰ h 24.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #715

    A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.

    AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #493

    Een Chinees porseleinen Nanking vaas. Versierd met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain Nanjing vase. Decorated with a military scene. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 43 x Ø20cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #692
    Marie-Rose Coenegrachts

    ‘Zicht op het meer achter de kerk’, olie op doek, gesigneerd M.R. Coenegrachts.

    "View of the lake behind the church", oil on canvas, signed M.R. Coenegrachts.
    No longer available
    Dim. h 30 x b 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More