#277Een lot zilver bestaande uit een schaaltje, potje, lepeltje. 800‰
#559Claude Satel“Frans kustlandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd;
#349Elysé SchuermansPeriod: °1938“Aan de Reien”. Olieverf op board. Gesigneerd rechtsonder.
"At the Reien". Oil on board. Signed lower right.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#316Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140 -
#446Een handgeknoopt wollen tapijt.
#518Een paar vazen van champslevé brons versierd met veelkleurige plantenmotieven op de buik en dito fabeldieren op de hals. Oren in de vorm van drakenkoppen met ringen. Onderaan gemerkt.
A pair of vases made of champlevé bronze decorated with multicolored plant motifs on the body and similarly mythical creatures on the neck. The handles are in the shape of dragon heads with rings. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#347Een bronzen inkthouder met leeuwenkop en twee potjes.
A bronze sculpted inkwell with a lion's head and two small pots.No longer availableDim. 13 x 32cmEstimate: € 50 / 75 -
#338Een schemerlamp met houten voet, de kap gevormd door een gordeldier.
A table lamp with a wooden base, the shade shaped like an armadillo.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#139“Heilige Barbara”. Olieverf op doek. 18de eeuws.
"Saint Barbara". Oil on canvas. 18th century.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 400 / 600 -
#16Een Bretoens houten bijzetkastje. 2 laden.
#450Een 18 karaats geelgouden geweven ketting.
#134Jules Dubois"Twee boten op het strand, een sloep op het strand bij valavond", olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Two boats on the beach, a sloop on the beach at dusk", oil on panel. Signed.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 200 / 220