#137Een Russisch icoon van St. Pieter. 18de eeuws. Ouderdomschade.
A Russian icon of St. Peter. 18th century. Shows signs of aging.No longer availableDim. 31 x 27 cmEstimate: € 270 / 350 -
#68Een modern aardewerken servies bestaande uit 8 tassen, 4 kopjes, 7 schoteltjes, 7 kommen, 4 middelgrote kommen, 7 eetborden, 7 lange borden. Gemerkt PTMD. Bijgevoegd 6 borden met oppervlak in reliëf, ongemerkt.
#572Twee heraldische leeuwtjes van gesculpteerd albast.
#145Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#244‘Zittende dame met kruik’, Olie op doek, linksonder onduidelijk gesigneerd in vergulde kader.
'Sitting Lady with Jug', Oil on canvas, unclearly signed in gilt frame at the lower left.No longer availableDim. h 45 x b 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#94Elysé SchuermansPeriod: °1938“Bomenrij in de winter met huizen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder. Passe-partout te vervangen.
"Row of trees in winter with houses in the background." Oil on panel. Signed lower right. Mat to be replaced.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#715A.M. De Jong en George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Nummers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 en 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Als nieuw.
AM De Jong and George van Raemdonck. “De Wereldreis van Bulletje en Boonestaak”. Numbers 1, 6, 8, 21, 22, 23, 24, 25, 29 and 32. Ed. Boumaar, Zutphen, 2001-2006. Like New.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#493Een Chinees porseleinen Nanking vaas. Versierd met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
"View of the lake behind the church", oil on canvas, signed M.R. Coenegrachts.No longer availableDim. h 30 x b 40 cmEstimate: € 80 / 120