Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.
Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.

Een paard van gepolychromeerd terracotta naar voorbeeld uit de Tang-periode. Staart gelijmt.

Un cheval en terre cuite polychrome d'après un exemple de la période Tang.
Dim. H:32cm
SKU: 2908230564.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #645

    Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.

    Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.
    No longer available
    Dim. h73 x l116 x b100cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302
    A. Schaeken

    Boszicht met stroom, olieverf op doek, krassen op het doek. Gesigneerd.

    Wooded landscape with a stream, oil on canvas. Signed. Canvas scratched.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #587

    Twee albums met Belgische eerstedaguitgaven, 186 stuks.

    Two albums with Belgian first day covers, 186 pieces.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #58

    Een mosterdpot van zilver 835/1000, een verzilverd metalen theepot, een toiletset van verzilverd metaal, servetringen, karafje, theezeefjes, een rechthoekige jardinière e.d.

    A mustard pot in silver 835/1000, a silver-plated metal teapot, a toilet set in silver-plated metal, napkin rings, a small carafe, tea strainers, a rectangular jardinière, and so on.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #745

    Een keramische vaas, vermoedelijk Oosters, onderaan gemerkt.

    A ceramic vase, possibly Oriental, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 41 x Ø22cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552

    Een paar Chinese bronzen vazen, versierd met draken in reliëf. Eén naad los en één kop manco. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases chinois en bronze, à décor de dragons en relief. Une couture lâche et une tête manquante. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #383

    Een lot van 3 strips, divers.

    A lot of 3 comic books, diverse.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #100

    Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    An 18-carat Art Deco white gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 2 ct.
    No longer available
    Dim. 10,62 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #201

    Een neogotisch kruisbeeld van gebeeldhouwd eikenhout.

    A neogothic crucifix made of carved oak wood.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #257
    Jan Antheunis

    “Erasmus”. Een gepatineerde gipsen buste, achteraan inscriptie “Antheunis, genie en wereld”.

    "Erasmus". A patinated plaster bust, with inscription on the back "Antheunis, genius and world."
    No longer available
    Dim. 22 x 15cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #248

    Een lampvoet gemaakt van een oude olielamp in messing en porselein.

    A lamp base made from an old oil lamp in brass and porcelain.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #412

    “Landschap met rivierboot”. Een ets op papier, gesigneerd.

    "Landscape with riverboat." An etching on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 35cm
    Estimate: € 35 / 70
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More