Other lots in this auction
-
#515Goebel, Germany“Hörst du zu?”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 800. First issue millennium 2000. Onderaan gemerkt.
Hörst du zu?. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 800. Premier numéro millénaire 2000. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#83“Smedende smid”. Koperen beeldje.
Forgeron de forge. Figurine en cuivre.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een driedelig schouwstel van deels verguld Brussels porselein bestaande uit twee siervazen met handgeschilderde decors en een opengewerkte coupe op voet.
Une cheminée en trois parties en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée composée de deux vases décoratifs à décors peints à la main et d'une coupe ajourée sur pied.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#469“Personages in een theehuis en personages op weg”. Een paar Japanse houtsneden, gekleurd.
Personnages dans un salon de thé et personnages sur la route. Quelques gravures sur bois japonaises, en couleurs.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#472Albert De Deken“Stilleven met brood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte au pain. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#232“Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.
Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.No longer availableDim. 21 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#555Goebel, Germany“Enzian-mädchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 351. Onderaan gemerkt.
“Enzian-mädchen”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 351. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 12,5 cEstimate: € 40 / 50 -
#152C. Mendelson“Boom”. Crayon gras. Gesigneerd en gedateerd 1939.
Arbre. Crayon gras. Signé et daté 1939.No longer availableDim. 56 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#322Willy VandersteenEen lot strips, bestaande uit 32 albums van Suske en Wiske, 5 albums van Biggles, 3 albums van Jerom, 5 albums van Jerom, 1 album van Bessy en 1 album van Robert en Bertrand. Gelezen staat.
Un lot de BD, composé de 32 albums de Suske en Wiske, 5 albums de Biggles, 3 albums de Jerom, 5 albums de Jerom, 1 album de Bessy et 1 album de Robert et Bertrand. Usures.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#367Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.
Portrait de dame. Huile sur toile. Signée et datée 2012.No longer availableDim. 61 x 61 cmEstimate: € 300 / 500 -
#136Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een vitrine met glazen schuifdeuren als opzet.
Un grand buffet Art Déco avec un dessus en marbre vert. Deux portes et trois tiroirs en ceinture. Surmonté d’une vitrine avec des portes coulissantes.No longer availableDim. 156 X 160 X 56 cmEstimate: € 200 / 240 -
#53Goebel, GermanyEen porseleinen vaas met meerkleurig decor, getiteld “Three Graces”, naar ontwerp van Michael Parkes. Uit de reeks ‘Artis Orbis’. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine à décor multicolore, intitulé Three Graces, conçu par Michael Parkes. De la série 'Artis Orbis'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 80


