Other lots by Lladro
-
#338Lladro“Op de wipplank”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt. Eén vingertje gerestaureerd.
Sur la bascule. Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas. Un doigt restauré.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#411Lladro“Drie eenden” & “Bloemenmeisje”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Beide gemerkt onderaan. Gaaf.
Trois canards & Fille aux fleurs . Deux figurines en porcelaine espagnole multicolores. Toutes deux marquées en bas. Intact.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#458Lladro“Bejaard burgerpaar”. Porseleinen groep. Gemerkt onderaan. Metalen handvat van parasol ontbreekt.
Couple bourgeois âgé . Groupe de porcelaine. Marqué en bas. Manche en métal du parapluie manquant.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#352“Full moon at Shibaura”. een Japanse houtsnede. Vermoedelijk Hiroshige Harimaze. Medio XIXe eeuw.
Pleine lune à Shibaura . Une gravure sur bois japonaise. Probablement Hiroshige Harimaze. Milieu du 19e siècle.No longer availableDim. 10,5 x 9 cmEstimate: € 50 / 70 -
#693Een lot van vijf kleurloos kristallen champagnefluiten en zes -coupes.
Un lot de cinq flûtes à champagne en cristal incolore et six tranches.No longer availableDim. 18 en 11 cmEstimate: € 35 / 45 -
#35Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,75 gEstimate: € 200 / 300 -
#22Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Zeeslag” en “Jachttafereel met ruiters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bataille navale et Scène de chasse avec cavaliers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#460Een paar stenen tempelleeuwen.
Une paire de lions du temple en pierre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#624Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
Composition . Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#615Regulateurklok versierd met een paardje. Compleet met slinger en sleutel.
Pendule à régulateur décorée d'un cheval. Complet avec pendule et clé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#422Marcel - Louis BaugnietPeriod: 1896 - 1995“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Composition . Technique mixte. Signé et daté 1931.No longer availableDim. 40,5 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#664Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Vlakken met strepen”. Een triptiek, olieverf op paneel. Gesigneerd.
Surfaces à rayures . Un triptyque, huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#436Loom by Ross LovegroveTwee stoelen op verchroomd frame met bijpassende tafel met rond glazen blad.
Deux chaises sur structure chromée avec table assortie avec plateau en verre rond.No longer availableDim. 75 cm Ø 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#543Een Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en porcelaine blanche monochrome dans l'esprit des Blancs-de-Chine.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 90 / 110 -
#564Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Composition abstraite . Huile sur toile. Signée et datée 2001.No longer availableDim. 91 x 91 cmEstimate: € 60 / 100


