Other lots by Lladro
#338Lladro
#411Lladro
#458Lladro
Couple bourgeois âgé . Groupe de porcelaine. Marqué en bas. Manche en métal du parapluie manquant.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 60/100
#31
Een rood koperen scheepslantaarn en een gietijzeren scheepsbel.
#371
Twee vogels en een lievenheersbeestje. Drie diverse metalen beeldjes.
#66
Een gebeeldhouwde houten piëdestal in neogotische stijl. Breedte basis: 58 cm
Un piédestal en bois sculpté de style néo-gothique. Largeur base: 58 cmNo longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80/120 -
#398
Een lot van zes recente iconen (1 repro), waarbij twee met riza.
#319Jacques BoonenPeriod: 1911-1968
“Oogst”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Moisson . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 45/60 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,74 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,74 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,56 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 3,96 gEstimate: € 1700/1900 -
#377
Schemerlamp met kap in batik en met voet uit Iran.
#255
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met pareltjes.
#332
#390
Een piëdestal van beige marmer.
#663
Een vaas van rood Muranoglas.
#256
Een paar witgepatineerde gietijzeren tuintafeltjes.
Une paire de tables de jardin en fonte patinée blanche.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 35 cmEstimate: € 150/180