Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paardenkostuum voor twee personen.
Een paardenkostuum voor twee personen.

Een paardenkostuum voor twee personen.

Un costume de cheval pour deux personnes.
SKU: 9903210660.
Category: curiosa.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #660
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #566

    Mahoniehouten tafel met twee klapbladen in Regencystijl. Op centrale vierpoot en met een lade in de gordel. XIXe eeuw.

    Table en acajou avec deux tablettes rabattables Régence. Sur un piètement central à quatre pieds et avec un tiroir dans la ceinture. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 108 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #163

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #627

    Een rode en een kleurloze vaas van geslepen Boheems kristal.

    Un vase rouge et incolore en cristal de Bohême taillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #52
    Frank-Ivo Van Damme

    “Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem”. Vier linosnedes. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    “Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem” . Quatre linogravures. Tous signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 15 x 30 & 23 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #475

    1 gouden munt van 4 Dukaten. Au 986/1000. Oostenrijk-Hongarije, 1915. Recto Franz-Josef, verso dubbelhoofdige adelaar.

    "1 pièce d'or de 4 Ducats. Au 986/1000. Autriche-Hongrie, 1915. Recto Franz-Josef, aigle bicéphale au revers."
    No longer available
    Dim. (13,96 g)
    Estimate: € 700 / 800
  • #179
    Eugène Delfosse
    Period: 1825 - 1865

    “Propos Galants”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1842. Herdoekt.²

    “Propos Galants”. Huile sur toile. Signée et datée 1842. Rentoilée.
    No longer available
    Dim. 60,5 x 38,5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #357

    Gemarquetteerd handspiegeltje.

    Un petit miroir de main à marqueterie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #351
    Wong Lee

    Een kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.

    Un bougeoir à deux points lumineux, en bronze en forme de vigne avec des fleurs en porcelaine autour d'un perroquet central et sur un socle en bronze de style baroque. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #648
    Alessi

    Een lot wit metaal, bestaande uit een cocktailshaker op schaaltje, een broodschaal en een gebakstaander. Allen gemerkt.

    Lot de métal blanc comprenant un shaker sur plateau, un panier et un plat à gâteaux. Tous avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 7, 20 & 24 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #374
    Sulac (Lucien Calus)

    Vier grafische werken door de kunstenaar en twee anderen.

    Quatre œuvres graphiques de l'artiste et deux autres.
    No longer available
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #455

    Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een tuin. Tijdperk Qianlong.

    Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine avec un décor de jardin bleu sur blanc. Epoque Qianlong.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More