#73Een vaas met opengewerkte rand van kleurloos (Luiks?) glas. Handwerk.
#391Een lot borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Acht stuks.
Lot d'assiettes en faïence de Strasbourg. XIXème et XXème siècle. Huit pièces.No longer availableDim. Ø:23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#57Een opgezette luipaardenkop.
#608Een paar smeedijzeren wandlampen.
#666Een Empire halllamp van messing en plaatijzer met centraal een glazen vlam en rondom zes lichtpunten.
#2451 gouden ring (18 K) met ajourwerk met een munt van 5 Soles. Au 22 K. Peru, omstr. 1960.
#407KundoEen tafelklokje in kast van messing en glas.
#473“Moeder Gods”. Reisicoontje met email.
#409“Vlakkencompositie”. Plakkaatverf op papier. Zonder signatuur.
#531Een balustervaas en een kleine jardinière van meerkleurig Chinees porselein. Beide gemerkt onderaan.
Un vase balustre et une petite jardinière en porcelaine de Chine multicolore. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 62 & 18 cmEstimate: € 80 / 100