Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paardenkostuum voor twee personen.
Een paardenkostuum voor twee personen.

Een paardenkostuum voor twee personen.

Un costume de cheval pour deux personnes.
SKU: 9903210660.
Category: curiosa.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #660
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #378

    Een art deco schouwstelletje van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een klokje en twee cassolettes.

    Une garniture de cheminée Art Déco en faïence multicolore, composée d'une horloge et de deux cassolettes.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #96

    Een paar nachtkastjes met notenhoutfineer en een marmeren blad.

    Une paire de tables de chevet en placage de noyer avec une tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 80 x 40 x 35 cm
    Estimate: € 340 / 360
  • #26

    Een hanglantaarn van geslepen glas en verguld messing, versierd met bladeren en bloemenguirlandes.

    Lanterne suspendue en verre taillé et laiton doré, décorée de feuilles et de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #588

    Een aktetas, bekleed met krokodillen- en slangenleder.

    Une mallette, recouverte de cuir de crocodile et de serpent.
    No longer available
    Dim. 10 x 45 x 33 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #299
    Luxval

    Een vaas en een pique-fleurs van amberkleurig glas. Gemerkt.

    Un vase et un pique-fleurs de verre ambré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #288

    Een lot van vijf stuks meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.

    Un lot de cinq pièces de faïence flamande émaillée multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #537

    Een kunststof gorilla in Pop-Artstijl.

    Un gorille en plastique de style Pop Art.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #194
    Salvador Dali

    “The discovery of America by Christopher Columbus”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 4/300 buiten de plaat.

    La découverte de l'Amérique par Christophe Colomb . Une lithographie. Signée et numérotée 4/300 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 57 x 76 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #203

    Zes kleine bordjes van gedreven en geciseleerd zilver versierd met een bloemenmotief rond een medaillon. Gechantourneerd rand met parelfries. Perzië, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt: 84% en Made in Iran.

    Six petites assiettes en argent repoussé et ciselé décorées d'un motif floral autour d'un médaillon. Bord chanté avec frise de perles. Perse, milieu du XXème. Marquée en bas: 84% et Made in Iran.
    No longer available
    Dim. Ø 15,5 cm - 1160 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #568

    Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en poterie Satsuma. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #320

    Drie gouden munten 22 K. Eén van 20 Franse Frank. En twee van 20 Zwitserse Frank.

    Trois pièces en or 22 K, dont un e de 20 FRF et deux de 20 SFR.
    No longer available
    Dim. 19,25 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #213

    Een bronzen schouwpendule, gedragen door een olifant en getooid met een man met parasol. Parijs.

    Une pendule de cheminée en bronze, portée par un éléphant et ornée d'un homme avec un parasol. Paris.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 2200 / 2400
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More