Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paardenkostuum voor twee personen.
Een paardenkostuum voor twee personen.

Een paardenkostuum voor twee personen.

Un costume de cheval pour deux personnes.
SKU: 9903210660.
Category: curiosa.
Auction day: 10 March 2021 19:00
Catalogue #660
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #6

    Een cakestand en een dienblad met openklapbare pootjes.

    Un présentoir à gâteaux et un plateau avec des pieds repliables.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm & 34 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #518

    “Tapijtenhandelaar”. Een bronzen beeldje met meerkleurig patina. Naar een werk van Franz Bergman.

    Marchand de tapis . Une statue en bronze à patine multicolore. D'après une œuvre de Franz Bergman.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #148

    “Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus op zwart marmeren sokkel. Met cachet.

    Danseur . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus sur un socle en marbre noir. Avec cachet.
    No longer available
    Dim. h: 45,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #551

    Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.

    Quelques ammonites fossilisées en une fraction.
    No longer available
    Dim. 26 x 17 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #501

    Een kleine balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met famille-rose decor.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #94
    Franz De Vadder
    Period: 18062 - 1936

    “Marine met zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Marine avec voilier . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 9 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #35

    Een 18 K geelgouden broche en een paar bijpassende oorbellen bezet met pareltjes en robijntjes.

    Une broche en or jaune 18 carats et une paire de boucles d'oreilles assorties serties de perles et de rubis.
    No longer available
    Dim. 3,68 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #302

    “Flandria Septentrionalis”. Een landkaart van West-Vlaanderen en Zeeuws Vlaanderen. Een deels gekleurde XVIIe eeuwse kopergravure.

    Flandria Septentrionalis . Une carte de la Flandre occidentale et de Zeeuws Vlaanderen. Une gravure sur cuivre du 17ème siècle partiellement colorée.
    No longer available
    Dim. 1! x 24,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #516

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #244

    Een lot kleine geciseleerde zilveren voorwerpen: een theeglashouder, twee servetringen, een fotolijstje, een schoentrekker, een luciferhouder (schade), vier geajoureerde lepeltjes. Iran, medio XXste eeuw.

    Lot de petits objets en argent martelé: un porte-verre à thé, deux ronds de serviette, un cadre photo, un tire-chaussures, un porte-allumette (dégâts), quatre cuillères ancrées. Iran, milieu du XXe siècle .
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #13
    T. Fagot

    Een plaquette van geglazuurd aardewerk met een vrouwelijk naakt in reliëf. Gesigneerd.

    Une plaque en faïence émaillée avec un nu féminin en relief. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 14 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #291

    Een paar messingen schemerlampjes met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.

    Paire de lampes de table en laiton avec abat-jour en opaline, décorées de chevilles en verre.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More