Similar lots by type
-
#474Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.
Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#891Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#388Een hoge vaas van kleurloos glas.
Un vase haut en verre incolore.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 20 / 25 -
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#839Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een driehoekige kom, twee moezelglazen, een wijnglas met gegraveerd decor, zes kristallen glazen met groene kelk, waarbij één afwijkend model en twee glazen kandelaars.
Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.No longer availableDim. h: 7 - 30 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#288Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van dansende en musicerende figuren.
Un bas-relief en terre cuite représentant des figures en musique.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#73815 boeken. Overwegend antiek zilver. Piet Baudouin e.a. “Zilver in België 1500-1800”. Drietalig. Ed. Racine 1998. Piet Baudouin e.a. “Edelsmeedkunst in België. Profaan zilver XVIde-XVIIde-XVIIIde eeuw”. Ed. Lannoo Tielt. En 13 andere.
15 livres. la plupart en relation avec l’argent antique. Piet Baudouin e.a. “Zilver in België 1500-1800”. En trois langues. Ed. Racine 1998. Piet Baudouin e.a. “Edelsmeedkunst in België. Profaan zilver XVIde-XVIIde-XVIIIde eeuw”. Ed. Lannoo Tielt. Et 13 autres livres.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#179Célestine Vermoelen“Damesportret. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de dame. Genoveva Vermoelen-Coussement”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#511“Zeevruchten”. Een schotel van aardewerk. Majolica.
”Fruits de mer”. Un plat en faïence. Majolica.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#372S. Heuse“Stilleven met Afrikaantjes”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte aux soucis”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 47 x 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74Paul Vankueken“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1-11-1953.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1-11-1953.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#845Een antiek houten kinderstoeltje.
Une petite chaise pour enfant antique en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#633Een zittende Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha assis en bronze doré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 260 / 280 -
#837“Zwanen” & “Meisje met eendjes”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste van Casades en het tweede van Lladro.
”Cygnes” & “ Filles et canards”. Deux groupes en porcelaine d’Espagne, le premier de Casades, le deuxième de Lladro.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#864Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 23 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#662RudolstadtEen kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#241Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240

