Similar lots by type
-
#891Een lot van vijf verschillende glazen presse-papiers met inclusies, waarbij twee met een afbeelding van de Onze-Lieve-Vrouw.
Un lot de cinq presse-papiers en verre, à inclusions, dont deux avec une image de la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
Un vase en verre Murano bleu et deux vases à long col incolore.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#474Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, waarbij kleurloze waterglazen, wijnglazen, een rood borrelsetje op dienblad, enz.
Un lot varié de verre et de cristal, comprenant des verres à eau incolores, des verres à vin rouge, un set de verres à schnaps sur plateau, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#388Een hoge vaas van kleurloos glas.
Un vase haut en verre incolore.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 20 / 25 -
#839Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een driehoekige kom, twee moezelglazen, een wijnglas met gegraveerd decor, zes kristallen glazen met groene kelk, waarbij één afwijkend model en twee glazen kandelaars.
Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.No longer availableDim. h: 7 - 30 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#113Een bronzen siervaas met hoogreliëfdecor van paarden.
Un vase en bronze à décor en relief de chevaux.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66922 ordonantiën van de Stad Antwerpen “Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen. O.m. van de hand van Philip van Valckenissen, eerste secretaris, Jan Baptista della Faille, schepen, A. Roose, G. de Weerdt, A. Van Liere.
22 ordonnances de la Ville d’Anvers “Gheboden ende uitgheroepen by mijnen Heeren, Schouteth, Borgermeesteren, Schepenen ende Raedt der Stsdt van Antwerpen. O.a. de la main de Philip van Valckenissen, premier secrétaire, Jan Baptista della Faille, échevin, A. Roose, G. de Weerdt, A. Van Liere.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#408HummelEngel van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Un ange en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#499Henri Victor WolvensPeriod: 1896-1977Drie lithografieën gesigneerd en genummerd. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cm.
Trois lithographies signées et numérotées.No longer availableDim. 29 x 39 cm; 28,5 x 38,5 cm; 39,5 x 49,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#137Zuiltje van marmer (hersteld) met een duivel van verguld metaal en op een basis van kobaltblauw Sèvres porselein (onderaan gemerkt).
Une colonne en marbre (restaurée) avec un diable en métal argenté et sur une base en porcelaine de Sèvres bleu cobalt. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 200 / 250 -
#420Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een ovale smaragd van ± 1,65 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’une émeraude de ± 1,65 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#457Vier porseleinen beeldjes waarvan twee Hummeltjes en twee groepjes met putti. Kleine letsels
Quatre statues en porcelaine dont deux Hummels et deux groupes avec des putti. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74817 boeken. Meubelstijlen, glaskunst, geschiedenis e.d. Luc Engen. “Het Glas in België”. Ed. Mercatorfonds 1989. Zeer goede staat, met stofwikkel en huls. Dominique Marechal. “Meesterwerken van de Brugse Edelsmeedkunst”. Ed. Stichting Kunstboek 1993. Zeer goede staat, met stofwikkel. Francis J.B. Watson. “Le Meuble Louis XVI”. Ed. Les Beaux Arts, Paris 1963. En 14 andere.
17 livres en relation avec des styles de meubles, verrerie et histoire e.d. Luc Engen. “Het Glas in België”. Ed. Mercatorfonds 1989. En très bon état, avec protection anti-poussières et enveloppe. Dominique Marechal. “Meesterwerken van de Brugse Edelsmeedkunst”. Ed. Stichting Kunstboek 1993. Très bon état. Avec protection anti-poussières. Francis J.B. Watson. “Le Meuble Louis XVI”. Ed. Les Beaux Arts, Paris 1963. Et 14 autres.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#852Een reeks van zes diepe en zestien platte borden van Chinees porselein met blauw op witte decors van reigers in een landschap. Tijdperk Qianlong. Diverse schilfers en haarscheuren.
Une série de six assiettes profondes et seize assiettes plates en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de grues dans un paysage. période Qianlong. Plusieurs éclats et cheveux.No longer availableDim. Ø 23,50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#768Een paar messingen kerkkandelaars. Neo-barok.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Néo-Baroque.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#373Studio VandersteenEen lot strips, bestaande uit 16 albums van ‘Suske en Wiske’, 3 albums van ‘Safari’, een album van ‘Pats’, 4 albums van ‘Jerom’, een album van ‘Karl May’, en twee dezelfde uitgaven van ‘De Geuzen’.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 16 albums de ‘Suske en Wiske’, 3 albums de ‘Safari’, 1 album de ‘Pats’, 4 albums de ‘Jerom’, 1 album de ‘Karl May’ et deux exemplaires identiques de ‘De Geuzen’.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#382Een collectie loden soldaatjes met een boek over uniformen.
Un lot de petits soldats de plomb et un livre portants sur les uniformes.No longer availableEstimate: € 120 / 180

