#461Een vaasje van blauw Muranoglas en twee lang gerekte kleurloze vazen.
#388Een hoge vaas van kleurloos glas.
Un lot de verre et de cristal, comprenant un bol de forme triangulaire, deux verres de la Moselle, un verre à vin à décor gravé, six verres en cristal à calices vertes dont un verre de modèle légèrement différent et deux candélabres en verre.No longer availableDim. h: 7 - 30 cmEstimate: € 40 / 50
#655Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
#365Een 14 karaats geel gouden bloemvormige ring bezet met een briljantje.
Bague en or jaune 14 ct en forme de fleur sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 180 / 250 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 700 / 800 -
#126Art deco boekenkast van wortelhoutfineer, genre Franck. Glazen schuifdeuren manco.
#879Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
#568Een gesculpteerd stenen altaartje met een bronzen Boeddhabeeldje.
#128Een buste van Beethoven van donkergepatineerd plaaster.
#848Een Duitse bajonet in schede. Tweede Wereldoorlog.
#285Twee rechthoekige amethisten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,63 ct.
#491Een antiek Japans juwelenkistje van gelakt hout met uitklapbaar spiegeltje.
Un coffret à bijoux japonais en bois laqué et miroir rabattable.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 40 / 60