Similar lots by type
-
#293Henri Martin
Twee kleine glazen vaasjes met een handgeschilderd decor van zeilboten. Gesigneerd.
Deux petits vases en verre à décor de voiliers peints à la main. Signés.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 80/90 -
#287
Twee olielampen van opaalglas met gedrukte afbeeldingen van Napoleon en Josephine op de buik.
Deux lampes à huile en opaline. Sur la panse les effigies imprimées de Napoléon et de Joséphine.No longer availableDim. H 71 cmEstimate: € 40/60 -
#283Henri Martin
Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.
Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#273
Twee karaffen van kleurloos glas.
Deux carafes en verre incolore.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/120 -
#212
“Tijl en Nele en de rede van Antwerpen”. Drie glas-in-loodramen, gemonteerd in lichtbakken. Ze vormen samen een geheel.
“Tyl et Nele et la Rade d’Anvers”. Trois vitraux montés à l’électricité, formant un triptyque.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#386
Een lot kristal bestaande uit twee identieke karaffen en een schenkkan in art-decostijl.
Lot de cristaux comprenant une paire de carafes et une verseuse de style art déco.No longer availableEstimate: € 6à/80 -
#44
Een punchstel van paars glas en verguld metalen monturen, bestaande uit een bowl en acht glazen. Met serveerlepel.
Garniture à punch en verre mauve aux montures en métal argenté comprenant un bol et huit verres. Avec louche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#282
“Fin d’automne”. Fotogravure naar F.J. Duchatel.
“Fin d’automne”. Photogravure d’après F.J. Duchatel.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#138
Een retro vaasje van gesatineerd zwart glas.
Petit vase “rétro”. en verre noir satiné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#77
Een siercoupe van rood glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en kristallen pendeloques.
Coupe en verre rouge décorée de fleurs peintes à la main et des pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#390
Een nertsmantel en twee bontkragen.
Manteau en vison et deux cols en fourrure.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#796
Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.
Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 55/65 -
#638
Een erotische voorstelling van gesculpteerd Japans ivoor.
Représentation érotique en ivoire sculpté. Travail japonais.No longer availableDim. l: 7,5 cmEstimate: € 200/300 -
#53
Twee wijwatervaatjes en een kindje van meerkleurig biscuit. Eén pinkje ontbreekt.
Deux bénitiers et un petit enfant en biscuit polychrome. Un petit doigt manque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#153
Een sierkruik van meerkleurig majolica in barokke stijl.
Cruche décorative en majolique polychrome de style baroque.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 20/40 -
#219A. Poot
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/100 -
#646
Een paar grote gietijzeren tuinvazen in de vorm van urnen met oren in de vorm van vrouwenfiguren en met op de buik een liggend personage in reliëf.
Paire de grandes vasques de jardin en fonte en forme d’urnes à anses en forme de femmes et décoré d’un personnage couché en relief sur la panse.No longer availableDim. H. 107 cmEstimate: € 1000/1200 -
#237Val St Lambert
Een konische karaf (schilfer onderaan) en een vaas van geslepen kristal (drie schilfers aan de bovenrand), resp. rood en mauve gekleurd in de massa.
Carafe conique (éclat à la base) et un vase en cristal taillé (trois petits éclats au bord supérieur), respectivement colorés rouge et mauve dans la masse.No longer availableDim. H. 30,5 & 41,5 cmEstimate: € 50/80 -
#657
“Fukurokuju, god van geluk, rijkdom en het lange leven” Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
“Fukurokuju, dieu de la chance, la richesse et la longévité”. Netsuké en ivoire sculpté. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 100/160 -
#271
Twee fruitmandjes van meerkleurig aardewerk. Gemerkt met de gekroonde N. Eén met kleine beschadiging.
Deux corbeilles aux fruits en faïence polychrome. Marque à l’”N” couronné. Petit dégât à l’une des deux.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/100 -
#240
Een 18 karaats geel gouden halssnoer en armband met Medusa hoofden.
Collier en or jaune 18 ct et bracelet décorés de têtes de Méduse.No longer availableDim. 73,60 gEstimate: € 1400/1600 -
#456Louis Collet
“De bevroren vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’étang gelé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 117 cmEstimate: € 120/200