Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paddestoelvormige lamp van mauve glaspasta in art nouveaustijl. De kap gedragen door bronzen vlinders.

Een paddestoelvormige lamp van mauve glaspasta in art nouveaustijl. De kap gedragen door bronzen vlinders.

Lampe champignon en pâte de verre mauve de style art nouveau. L’abat-jour porté par des papillons en bronze.
Dim. h: 57 cm
SKU: 0812150258.
Category: Glaswerk.
Auction day: 8 December 2015 19:00
Catalogue #258
Estimate: € 160 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #212

    “Tijl en Nele en de rede van Antwerpen”. Drie glas-in-loodramen, gemonteerd in lichtbakken. Ze vormen samen een geheel.

    “Tyl et Nele et la Rade d’Anvers”. Trois vitraux montés à l’électricité, formant un triptyque.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #273

    Twee karaffen van kleurloos glas.

    Deux carafes en verre incolore.
    No longer available
    Dim. H 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #44

    Een punchstel van paars glas en verguld metalen monturen, bestaande uit een bowl en acht glazen. Met serveerlepel.

    Garniture à punch en verre mauve aux montures en métal argenté comprenant un bol et huit verres. Avec louche.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #386

    Een lot kristal bestaande uit twee identieke karaffen en een schenkkan in art-decostijl.

    Lot de cristaux comprenant une paire de carafes et une verseuse de style art déco.
    No longer available
    Estimate: € 6à / 80
  • #293
    Henri Martin

    Twee kleine glazen vaasjes met een handgeschilderd decor van zeilboten. Gesigneerd.

    Deux petits vases en verre à décor de voiliers peints à la main. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #138

    Een retro vaasje van gesatineerd zwart glas.

    Petit vase “rétro”. en verre noir satiné.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #283
    Henri Martin

    Een glazen vaasje, gedecoreerd met een handgeschilderde oriëntalistische scène. Gesigneerd.

    Petit vase en verre décoré d’une scène orientaliste peinte à la main. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #287

    Twee olielampen van opaalglas met gedrukte afbeeldingen van Napoleon en Josephine op de buik.

    Deux lampes à huile en opaline. Sur la panse les effigies imprimées de Napoléon et de Joséphine.
    No longer available
    Dim. H 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #282

    “Fin d’automne”. Fotogravure naar F.J. Duchatel.

    “Fin d’automne”. Photogravure d’après F.J. Duchatel.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #77

    Een siercoupe van rood glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en kristallen pendeloques.

    Coupe en verre rouge décorée de fleurs peintes à la main et des pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #217

    Een schouwpendule van gedeeltelijk goudgepatineerd brons in empirestijl. Onderaan versierd met een kleine plaquette en het uurwerk gedragen door een paard.

    Pendule en bronze partiellement doré de style Empire. Le bas orné d’une petite plaquette, le mouvement porté par un cheval.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #257

    Een reeks van zesentwintig borden van meerkleurig Chinees porselein met een vlinderdecor.

    Suite de 26 assiettes en porcelaine de Chine polychrome au décor de papillons.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202
    George Van Raemdonck
    Period: 1888-1966

    “Portret van een dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1936. Herdoekt.

    “Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et daté 1936. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 195 x 150 cm
    Estimate: € 2500 / 3000
  • #639
    Val St. Lambert

    Een lot gekleurd kristal bestaande uit twee vazen en een lampenvoet. Gemerkt.

    Lot de cristaux colorés comprenant deux vases et un pied de lampe. Avec marques.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #186

    “La Danaïde de Rodin”. Bronzen beeld . Op zwarte marmeren basis.

    “La Danaïde de Rodin”. Sculpture en bronze. Sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. L. 36 cm
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #134
    Pieter Van Beveren
    Period: 1876-1970

    “Katelijnekerk van Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    “Eglise Sainte Catherine de Malines” Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 79 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #61

    Een aardewerken tabakspot met opschrift “Tabac de Virginie”.

    Pot à tabac en faïence à l’inscription “Tabac de Virginie”.
    No longer available
    Dim. H 32 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #672
    Maurice Vallet

    “Compositie-assemblage”. Opgebouwd uit diverse soorten hout op paneel. Gesigneerd.

    “Composition-assemblage”. Tableau peint avec différentes sortes de bois.
    No longer available
    Dim. 85 x 105 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #130

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,68 ct. en een centrale saffier van ± 0,97 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,68 ct et d’un saphir de ± 0,97 ct.
    No longer available
    Dim. 4,70 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #781

    Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.

    Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #304

    Een schemerlamp van brons en glas-in-lood in de geest van Tiffany.

    Lampadaire en bronze à l’abat-jour en vitraux dans l’esprit de Tiffany.
    No longer available
    Dim. H 65 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #127

    Een reeks van vier hoornvaasjes van polychroom en verguld porselein. Brussel, omstreeks 1900.

    Suite de quatre cornets en porcelaine polychrome et dorée. Bruxelles, vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More