#586
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
#486
Een handgeknoopt Mori Bochara tapijt.
#275
#446
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
#506
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#490
#570
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage in het medaillon.
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met centrale mirhab.
#496
#480
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#456
Oosters tapijt.
Tapis d’Orient.No longer availableDim. 315 x 445 cmEstimate: € 200/240 -
#556
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#596
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#576
#526
Een Tibetaans wollen tapijt.
#546
Een handgeknoopte Perzische wollen tapijt.
#510
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 372 x 268 cmEstimate: € 200/240
#609
Een verzilverd metalen kruisbeeld onder stolp.
#184Bernard JanssensPeriod: °Lier 1933
“De Heilige Familie met engelen. Olieverf op doek. Naar een werk van Frans Wouters
La Sainte Famille avec des anges. Huile sur toile. D'après une œuvre de Frans Wouters.No longer availableDim. 116 x 90 cmEstimate: € 250/350 -
#79René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“Scheldeoever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Les bords de l’Escaut . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#75
Een 18 K geelgouden ring bezet met een camee.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un camée.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 350/400 -
#281
Een eironde vaas van blauw glas. Jaren ‘50.
#273Zenith Swiss made
#86
Een paar armstoeltjes in régencestijl.
#635Val Saint Lambert. P.U.
Un vase en cristal taillé partiellement coloré en rouge dans la masse. Signé.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 25 cmEstimate: € 60/80 -
#144Guy FrémollePeriod: °1933
“De misviering”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#415Jean Couzon
#106
Un meuble en chêne avec huit petits et un grand tiroirs, une porte abattante et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 114 x 106 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#350
Een lot fantasiejuwelen waaronder zeven horloges en drie broches. e.a.
Lot de bijoux fantaisie dont sept montres et trois broches. Et d'autresNo longer availableEstimate: € 30/50