Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Pakistaans wollen Morikarpet.

Een Pakistaans wollen Morikarpet.

Une carpette Mori en laine.
Dim. 294 x 185 cm
SKU: 2610210563.
Category: Tapijt.
Auction day: 27 October 2021 19:00
Catalogue #563
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #528

    Een handgeknoopt Perzisch wolen karpetje. Slijtage.

    Un tapis persan en laine noué à la main. Usures.
    No longer available
    Dim. 257 x 128 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #548

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux tapis orientaux en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 198 x 113 & 168 x 109 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #533
    Kashmir

    Een handgeknoopt kleedje van zijde.

    Une robe en soie nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 203 x 125 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #558

    Twee handgeknoopte Pakistaanse Morikarpetjes.

    Deux casquettes pakistanaises Mori nouées à la main.
    No longer available
    Dim. 167 x 98 & 177 x 102 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #566

    Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.

    Un kilim oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 347 x 251 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 359 x 251 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #538

    Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.

    Un couloir oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 400 x 203 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #696
    Turkman

    Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.

    Un ancien tapis persan en laine noué à la main. Restauration 2010. Usure légère.
    No longer available
    Dim. 135 x 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #626

    Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.

    Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.
    No longer available
    Dim. 147 x 87 & 140 x 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimkarpetjes.

    Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 180 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #486
    Kayseri

    Een handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.

    Un tapis turc noué à la main, soie sur soie.
    No longer available
    Dim. 173 x 109 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #526
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 245 x 340 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #596

    Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.

    Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 143 x 100 & 151 x 92 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 210 x 125
    Estimate: € 25 / 35
  • #536

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 350 x 240 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #606

    Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.

    Un kilim oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 200 x 126 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #506
    Indo-Meshed

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Un tapis indien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 256 x 198 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #646

    Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.

    Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 78 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #676
    Hosinabadh

    Een handgeknoopt Perzische wollen loper.

    Un couloir persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 275 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #616

    Een lot van twee Kelimlopertjes en een -tapijtje.

    Un lot d’une carpette et deux couloirs Kilim.
    No longer available
    Dim. 195 x 54; 285 x 64 & 104 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #541

    Een lot van drie handgeknoopte wollen Kelimtapijtjes.

    Un lot de trois tapis Kilim en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 201 x 100; 190 x 99 & 194 x 107 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #466

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #523

    Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.

    Un kilim oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 308 x 192 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #636

    Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.

    Deux tapis pakistanais en laine noués à la main.
    No longer available
    Dim. 156 x 98 & 70 x 52 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #674

    Cécile & Michel Beurdeley, “La Céramique Chinoise”, Office du Livre Fribourg 1974 (zonder omslag).

    Cécile & Michel Beurdeley, La Céramique Chinoise, Office du Livre Fribourg 1974 (sans couverture).
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #597

    Een kleine jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt met zegel.

    Une petite jardinière en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin. Marquée d'un cachet en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #70
    Tissot

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden geweven polsband.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec un bracelet tressé en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 27, 56 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #321

    Een lot porseleinen en biscuit beeldjes en groepjes.

    Lot de figurines et groupes en porcelaine et biscuit.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #372
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “September 1992”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.

    Septembre 1992. Huile sur toile. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #286

    Een grote kraagvaas van Chinees porselein met een decor van personages naar Cantonees voorbeeld.

    Un grand vase à col en porcelaine de Chine à décor de personnages d'après l'exemple cantonais.
    No longer available
    Dim. H. 89 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #671

    Een lot aardewerk met een tabakspot, twee likeurstoopjes, een suikerpot en een koffiepot van diverse herkomst.

    Un lot de poterie avec un pot à tabac, deux couvercles à liqueur, un sucrier et une cafetière d'origines diverses.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #301

    Twee gedraaide en zwartgelakte houten hoedenstaanders.

    Deux porte-chapeaux en bois tourné et laqué noir.
    No longer available
    Dim. h: 34 & 52 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #458

    Een paar rechthoekige aardewerken schaaltjes met ontwerpen van Corneille.

    Une paire de plats rectangulaires en faïence aux motifs de Corneille.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #314
    G. Gordon

    “Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #377
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    Zes diverse linosnedes. Gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.

    Six linogravures diverses. Signées, numérotées et datées à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 51 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #489

    “Vrouwen in een tuin”. & “Ekster op bloeiende tak”. Twee Japanse schilderijen op zijde. Beide gesigneerd.

    Femmes dans un jardin. Et Pie sur une branche fleurie. Deux peintures japonaises sur soie. Les deux signées.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 31,5 & 20,5 x 27,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More