#450Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.
#520ChanelEen paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#410Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.
A Hermes bracelet gilded with enamel. With original cover, box and certificate.No longer availableEstimate: € 325 / 375
#263Een klokstel van blauw en wit aardewerk en koper, kandelaars met 5 lichtpunten. Minieme schade aan de wijzerplaat.
A clock set of blue and white earthenware and copper, candlesticks with 5 light points. Minimal damage to the dial.No longer availableDim. h 63 & h 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#235Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIIIde eeuw.
#608Een rijkelijk versierde cache-pot vn porselein met fruitmotieven. Onderaan gemerkt.
A richly decorated porcelain cachepot with fruit motifs. Mark underneath.No longer availableDim. 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#589“De Omhelzing”. Oieverf op paneel. Getekend Mon Gelper ‘83 .
#250Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998“Collage met naakt en veer”. Een litho op papier. Genummerd onderaan 44/120, gesigneerd buiten de plaat.
“Collage with nude and feather”. A lithograph on paper. Numbered at the bottom 44/120, signed outside the plate.No longer availableDim. 51,5 x 78cmEstimate: € 220 / 280 -
#477Een Afrikaans masker van de Dan stam uit Zuid Liberia, vroeg XXste eeuws.
An African mask of the Dan tribe of South Liberia, early 20th century.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#446Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
A piece of side furniture in walnut veneer with drawer and raised top edge.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 200 / 300