Other lots in this auction
-
#126Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.
Un buffet en deux parties en noyer français avec deux portes et deux tiroirs en bas et aussi deux portes et deux tiroirs dans le dessus. Vers 1700.No longer availableDim. 195x140x65cmEstimate: € 400 / 600 -
#583Een lot rood koper, bestaande uit een waterbakje met houten wandbevestiging, een gieter met datum 1777, een grote XVIIIe eeuwse waterketel, twee vaasjes en een meelschep.
Un lot de cuivre rouge, composé d'un bol d'eau avec fixation murale en bois, d'un arrosoir avec date 1777, d'une grande bouilloire du XVIIIe siècle, de deux vases et d'une cuillère à farine.No longer availableDim. h: 12,5 - 54 cmEstimate: € 45 / 55 -
#599Een gedecoreerd houten juk met smeedijzeren beslag.
Un joug en bois décoré avec des garnitures en fer forgé.No longer availableDim. b: 163 cmEstimate: € 50 / 80 -
#581Val Saint-LambertLampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Signé.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 50 / 80 -
#557Twee antieke beddenpannen, waarbij één van rood koper met gedraaide houten steel en één van messing met smeedijzeren steel.
Deux bassins de lit antiques, l'un en cuivre rouge avec manche en bois tourné et l'autre en laiton avec manche en fer forgé.No longer availableDim. l: 108 & 110 cmEstimate: € 60 / 100 -
#535Drie houten Boeddhistische beeldjes. Een knielende monnik (Muromachi, Japan), een Indische vrouwenfiguur (Jugarat) en een Guanyin.
Trois statues bouddhistes en bois. Un moine agenouillé (Muromachi, Japon), une figure féminine indienne (Jugarat) et un Guanyin.No longer availableDim. H. 30-29-18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#348Kleine metalen bowl met gegraveerd decor. Grensgebied Afghanistan/Tadzjikistan. Onderaan gemerkt.
Petit bol en métal à décor gravé. Bordure Afghanistan/Tadjikistan. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#74“Heilige Madonna”. Een langwerpig handgeschilderd icoon op doek. Rusland. Met wassen exportstempel.
Sainte Vierge. Une icône allongée peinte à la main sur toile. Russie. Avec cachet d'exportation de cire.No longer availableDim. 95 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#401Een dekselvaas en een oorvaas met meerkleurig en verguld Satsumadecor op kobaltblauwe fond. Chinees fabrikaat. Onderaan gemerkt.
Un vase avec couvercle et un vase à décor Satsuma multicolore et doré sur fond bleu cobalt. Fabrication chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 59 & 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311Toby jug van aardewerk.
Cruche en poterie Toby.No longer availableDim. H:15cmEstimate: € 25 / 35 -
#317Een gevarieerd lot diertjes, voornamelijk olifantjes in diverse materialen en uitvoeringen.
Un lot varié d'animaux, principalement des éléphants dans divers matériaux et designs.No longer availableDim. H:2-10cmEstimate: € 40 / 60 -
#302Paul Claes“Zandvliet”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd.
Zandvliet. Dessin au crayon. Signé et daté.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 35 / 45



