Other lots in this auction
-
#222Fr. Luyckx
“Lichtspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
Jeu de lumière. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 15 cmEstimate: € 100 / 120 -
#369Paul Rebeyrolle
“Le loup”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Le loup. Une lithographie. Planche signée.No longer availableDim. 58x70cmEstimate: € 50 / 80 -
#426
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 303 x 210 cmEstimate: € 200 / 220 -
#545
Een op messingen opiumpijp met gegraveerd decor en onderaan gemerkt.
Une pipe à opium en laiton à décor gravé et marqué au fond.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#115
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#439
“Zonder titel”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Sans titre. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 31 cmEstimate: € 50 / 70 -
#116Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989
“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van bruingepatineerd gips. Achteraan gesigneerd en gedateerd 1969. Basis in een hoek gebarsten.
Nu féminin. Une statue en plâtre à patine brune. Signée et datée 1969 au dos.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 400 / 600 -
#215
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18K serties d'émeraudes d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 500 / 600 -
#505
“Lezende dame in salon.” Olieverf op doel. Restant van signatuur.
Dame lisant dans un salon. Huile sur cible. Restes de signature.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#185
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. en een grijze parel.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,17 ct. et d'une perle grise.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 550 / 650 -
#289
Een lot van zes ingekaderde oude gravures met betrekking tot Antwerpen:- “publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648”.- “Domus Senatoria Antwerpiensis”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw.- “Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio”. Amsterdam, begin XVIIe eeuw.- “2 titelbladeren van Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629.- “Bursa”. Zicht op de Antwerpse handels(..)
Un lot de six gravures anciennes encadrées relatives à Anvers : - "publicatio pacis, conclusaeinter regem hispania, rum catholicum, et con faederatie belgii ordines. Exhibita antverpiae 5 juny anno 1648". - "Domus Senatoria Antwerpiensis". Amsterdam, début XVIIe siècle - "Temple D. Virginis Mariae Vera Delineatio". Amsterdam, début XVIIe siècle - "2 feuilles de titre de Justi Lipsi sapientiae et litterarum antistitis. Plantin - Moretus, Anwterpen 1629. - "Bursa" Vue de la foire commerciale d'Anv(..)No longer availableDim. 22x31cm25x37cmEstimate: € 120 / 200 -
#52V. Simons
“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 37 x 43 cmEstimate: € 40 / 60