Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Italiaans aardewerk.
Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Italiaans aardewerk.
Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Italiaans aardewerk.
Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Italiaans aardewerk.

Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Italiaans aardewerk.

Un perroquet de faïence émaillée multicolore. Faïence italienne.
Dim. h: 51 cm
SKU: 2306200001.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #1
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #641

    Drie terracotta paarden in de geest van de Tang-periode. Twee oortjes manco.

    Trois chevaux en terre cuite dans l'esprit de l'époque Tang. Deux oreilles manquent.
    No longer available
    Dim. h: 30 - 36 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #693

    “Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.

    “Femme s’appuyant”. Sculpture en composite blanc.
    No longer available
    Dim. h: 32 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #777

    Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.

    Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #721

    Twee Boeddhistische messingen beeldjes. Het grootste met kleine manco.

    Deux figurines bouddhistes en laiton. La plus grande avec un petit défaut.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #445

    Twee sierdekselvazen van meerkleurig Japans aardewerk, getooid met vergulde Fo-honden. Onderaan gemerkt.

    Deux vases à couvercle décoratifs en poterie japonaise multicolore, décorés de chiens Fo dorés. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #590

    Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.

    Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #538
    M. Dolfi

    “Vrouw met kruik op kameel”. Een beeld van gepatineerd brons en gesculpteerd albast. Manco’s en restauraties aan het albast. De groen marmeren sokkel gebroken.

    Femme avec un pot sur un chameau . Une sculpture en bronze patiné et albâtre sculpté. Des manquants et des restaurations sur l'albâtre. Base en marbre vert cassé.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 150 / 250
  • #518

    “Abstract”. Een zwartgepatineerd beeld van terracotta. Onderaan gemonogrammeerd ‘HH’ (voor Hartung?) en genummerd.

    Abstrait . Une statue en terre cuite patinée noire. Monogrammée HH (pour Hartung?) Et numérotée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #521

    Een golvend deels geglazuurd aardewerken kunstwerkje. Gesigneerd ‘Fritz Wotruba’.

    Une œuvre d'art en faïence ondulée partiellement émaillée. Signée Fritz Wotruba .
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #667

    Een paar aardewerken tabakspotten in licht verschillende formaten met dezelfde decors, de één met opschrift ‘Varinas’ en de andere met opschrift ‘Tabak’. Met messingen deksels. XIXe eeuw.

    Paire de pots à tabac en faïence de tailles légèrement différentes avec les mêmes décors, l'un avec l'inscription Varinas et l'autre avec l'inscription Tabac . Avec couvercles en laiton. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #726

    Een gebeeldhouwde en groengepatineerde zuilvormige piëdestal.

    Un piédestal en forme de colonne sculptée et patinée verte.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #717

    Een aardewerk van Chinees steengoed, versierd met een decor van een draak en een pauw in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase chinois en grès à décor d'un dragon et d'un paon en relief. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #762

    Een gepolychromeerd houten gans.

    Une oie en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #580

    Een gebeeldhouwd houten Boeddhahoofd.

    Une tête de Bouddha en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #713

    Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.

    Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #697
    Florence - Capodimonte

    “Dame met kruik en bloemen”. Een beeld van kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1982.

    Dame avec cruche et fleurs . Une statue en plastique d'après un dessin de Guiseppe Armani. Marquée et datée de 1982.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #631
    Barreau

    “Classicistisch vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld. Met inscriptie ‘Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865.

    “Femme classique”. Statue en bronze. Inscrit “Médaille d’or à l’exposition des beaux arts 1865”.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #727

    Een bolle aardewerken kruik met vier oren.

    Cruche sphérique en faïence à quatre anses.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #608

    Gietijzeren kindje met vlinder.

    Enfant au papillon en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 650
  • #606

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #601

    Een meerkleurig porseleinen Guan Yin met zestien armen.

    Une porcelaine multicolore Guanyin avec seize bras.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #771

    Een dekselvaas van Nanking-aardewerk, versierd met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en faïence de Nankin décoré d'un décor de dragon en relief. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #593

    “Diana”. Een gegoten tuinbeeld.

    Diana . Une statue de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 138 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #241
    Albert Poels
    Period: 1903-1984

    Een bas-reliëf van geglazuurd terracotte, ontworpen voor Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Gemonogrammeerd.

    Un bas-relief de terre cuite à glaçure, conçu pour Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 40 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #682

    “Zonder titel, 1980 (ordine e disordine)”. Een kunstdruk naar een werk van Alighiero Boetti.

    “Sans titre, 1980 (ordine e disordine)”. Edition d’art d’après Alighiero Boetti.
    No longer available
    Dim. 110 x 97 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #489
    Benny Want

    “De componist”; “De anatomie”; “Verdwaald” & “Oboe d’Amore”. Een reeks van vier olieverfschilderijen op paneel. Allen gesigneerd en gedateerd ‘84 & ‘86.

    Le Compositeur ; L'anatomie ; Perdu & Hautbois d'Amore . Une série de quatre peintures à l'huile sur panneau. Toutes signées et datées '84 & '86.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #122

    “Nuestra Santa de los Desamparados”. Veelkleurig tegeltableau met 23 tegels. Gemerkt: Azulejos L. Mora, Manises (Valencia).

    Nuestra Santa de los Desamparados . Panneau de carreaux multicolores avec 23 tuiles. Marqué: Azulejos L. Mora, Manises (Valence).
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #355

    Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 3 ct.
    No longer available
    Dim. 5,95 g
    Estimate: € 2800 / 3000
  • #484

    “Geïdealiseerd masker”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    Masque idéalisé . Technique mixte sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. Ø 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #319
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd 57/99 en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.

    Compositions . Deux lithographies. Toutes deux signées, numérotées 57/99 et datées 50 & 51, respectivement.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #517

    Een witgepatineerd aardewerken beeldje op marmeren sokkeltje. Achteraan gemonogrammeerd ‘O.Z.’ Barst in het sokkeltje.

    Statue en faïence patinée blanche sur socle en marbre. Monogrammée O.Z. Fissure dans la base au dos.
    No longer available
    Dim. h:31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #817

    Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.
    No longer available
    Dim. 207 x 121 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #790

    Een plexiglazen console.

    Une console en plexiglas.
    No longer available
    Dim. 73 x 115 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #509
    Klatt

    “Rainbow” & “Close encounters”. Twee zeefdrukken. De tweede in de drukplaat gesigneerd.

    Arc-en-ciel & Rencontres rapprochées . Deux sérigraphies. La seconde signée dans la planche d'impression.
    No longer available
    Dim. 56 x 77 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #269
    L. Rousseaux

    “De waarzegster”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1833.

    La diseuse de bonne aventure . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1833.
    No longer available
    Dim. 23 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More