#323
Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#238JRO Globus
Een vintage wereldbol op houten voet.
#148Celine
Een zwart lederen handtas met messingen gesp.
#559Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#308
Een balustervormige lampenvoet van crackleware.
Un pied de lampe en forme de balustre en craquelé.No longer availableDim. h: 72 cm (m.k.)Estimate: € 20 / 30 -
#164
Le Christ entouré de saints, dont Nicolas et Michael. Icône russe du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#476Goum
Een handgeknoopt zijde kleedje met decor van vogels.
#212Cornelis KoppenolPeriod: 1865 - 1946
“De ganzenhoedster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Fille aux oies. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 11,5 x 15 cmEstimate: € 350 / 450 -
#317
#139Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de waterpomp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme à la pompe à eau. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#275Vidi Sona
Twee 18 K geelgouden dameshorloges met lederen en linnen polsbandje.
#204Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978
“Een oude bok lust ook wel een groen blaadje”. Met diverse personages, waaronder Marnix Gijsen. Glasraam met verlichting. Gesigneerd.
Une vieille chèvre aime aussi une feuille verte. Avec divers personnages, dont Marnix Gijsen. Vitrail avec éclairage. Signé.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 150