Other lots in this auction
-
#143
Een figuur op troon uit Noord-Ghana, Komaland. XVIde eeuw.
Un personnage intronisé du nord du Ghana, Komaland. XVIe siècle.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 200/250 -
#78
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in ménagère.
Un ample ensemble de couverts en métal argenté dans la ménagère.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#670Goebel, Germany
“ABC-Stunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 2087. 2000-2001. Onderaan gemerkt.
ABC-Stunde. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 2087. 2000-2001. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#169Adèle Koekkoek
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x84 cmEstimate: € 80/120 -
#485Goebel, Germany
“Gratulanten”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 176/0. Onderaan gemerkt.
Gratulants. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. N° 176/0. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#411Junghans
Een tafelklok in gesculpteerd hout.
Une horloge de table en bois sculpté.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 50/70 -
#237
Een applique met glas en een koperen kandelaar met gekleurde glazen kraaltjes.
Une applique en verre et un bougeoir en laiton avec des perles de verre colorées.No longer availableDim. h: 42 & 45 cmEstimate: € 30/50 -
#162Raf Temmerman
“Hoevezicht”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Vue de la ferme. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#67
Een messingen voetstoofje, door de eigenares gemerkt ‘Marie Louise De Cramer 1840’ Oorsporng: Begijnhof Lier.
Un chauffe-pieds en laiton, marqué 'Marie Louise De Cramer 1840' par le propriétaire. Origine : Begijnhof Lier.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100/150 -
#479
“Kabuki-acteurs”. Twee Japanse houtsneden. Ingekleurd. Enige slijtage.
Acteurs Kabuki. Deux gravures sur bois japonaises. Colorisées. Quelques usures.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 180/240 -
#281
Een paar kleine gietijzeren tuinvaasjes.
Une paire de petits vases de jardin en fonte.No longer availableDim. h: 21 & 25 cmEstimate: € 60/80 -
#677
“Het Impressionisme. De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.
Impressionnisme. Les artistes et leur travail. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.No longer availableEstimate: € 30/35