Other lots in this auction
-
#376Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje.
Un tapis de laine persan noué à la main.No longer availableDim. 199 x 119 cmEstimate: € 60 / 80 -
#283Een paar messingen boeksteunen in de vorm van hertenkoppen.
Une paire de serre-livres en laiton en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#649“Diverse personages”. Een Balinees schilderij op doek.
"Divers personnages". Une peinture balinaise sur toile.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#226Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met onderaan vier laden. Klapblad manco.
Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#162Jean de HaenPeriod: 1861 - 1930“Moeder met kind aan het kanaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele kleine restauraties en kleine perforatie.
Mère avec enfant au canal. Huile sur toile. Signée. Quelques petites restaurations et petites perforations.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#120Een 14 K geelgouden broche in de vorm van een geëmailleerde zwarte kat bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche en or jaune 14 kt en forme de chat noir émaillé serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 9,75 gEstimate: € 550 / 650 -
#181“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne.
"Mercure". Une statue en bronze sur un socle en marbre rouge avec une frise en bronze. D'après une oeuvre de Jean Bologna.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#683Een gepolychromeerd houten staander in de vorm van een ober.
Un présentoir en bois polychrome en forme de serveur.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 50 -
#38“Engeltje met hoorn”. Een klein bronzen beeldje op sokkel van rood marmer.
"Ange avec corne". Une petite statue en bronze sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. H: 15cmEstimate: € 40 / 60 -
#466Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 250 cmEstimate: € 80 / 120 -
#11Royal CopenhagenEen zittend hondje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un chien assis en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#253Een XIXe eeuws gietijzeren contragewicht voor een poort in de vorm van een leeuw.
Un contrepoids en fonte du XIXe siècle pour une porte aux lions.No longer availableDim. 15 cm x 16 cm x 13 cmEstimate: € 80 / 100

