#398
#246
Un cabinet en chêne de style néo-gothique, orné de têtes sculptées et d'une porte à panneaux joliment travaillée.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 80/120 -
#543
“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
#583
Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal. Lichte randschade.
#299
“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
#306
Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.No longer availableDim. H:123cmEstimate: € 120/200 -
#648Charolles
Een meerkleurig aardewerken sierdoosje in de vorm van een neushoorn. Onderaan gemerkt.
#119Joz. De Swerts
#530
#134
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.S.S.’ en gedateerd 1856.
"Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'CSS' et daté 1856.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 200/300 -
No longer availableEstimate: € 80/120 -
#136
Een grote ovale notenhouten eettafel.
Grande table à dîner ovale en noyer.No longer availableDim. 295 x 130 cmEstimate: € 80/120