Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.

Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.

Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 carats.
SKU: 2806220500.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #500
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #109
    Alphonse Mora

    “Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 63 cm x 98 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #316

    Een achthoekige gesculpteerde eikenhouten tafel.

    Une table octogonale en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #454
    Goebel, Germany

    “Markt-Christel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.175. Laatste uitgave 1997.

    "Markt-Christel". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°175. Dernière édition 1997.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #535
    Haviland, Limoges

    Een uitgebreid servies van wit porselein met een fijn veelkleurig decor van bloeiende takken en met getorste ribben. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    Service en porcelaine blanche à délicat décor de branches fleuries et de côtes torses. Marque sous la base. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #669

    Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).

    Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transition. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé).
    No longer available
    Dim. 80 x 77 x 38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #34
    René De Pauw

    “Drie ambachtslieden”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/50 buiten de plaat.

    "Trois artisans". Une gravure. Signée et numérotée 8/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 45 cm x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #135

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #653
    Goebel, Germany

    “’s ist kalt”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 421. Speciale editie Goebel collector’s club no.6. 1981.

    "’s ist kalt". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 421. Édition spéciale Goebel collector's club no.6. 1981.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #485
    Victoria Ashlea Originals by Goebel

    “Trudie”. Een porseleinen pop met muziekdoos. Genummerd 198/200.

    " Trudie ". Poupée en porcelaine avec boîte à musique. Numérotée 198/200.
    No longer available
    Dim. H:47cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #133
    Val Saint Lambert

    Een langgerekte champagnekaraf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.

    Une carafe à champagne allongée en cristal incolore taillé. Marquée en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #230

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een in briolet geslepen topaas van +- 6,18 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct et d'une topaze taille briolet de +- 6,18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,57 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #385

    Een lampenvoet van blauw geglazuurd porselein.

    Un pied de lampe en porcelaine émaillée bleue.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More